IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доверие обединен холдинг (DUH / DOVUHL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение

    Модераторите, вземето го блокирайте този!
    Ъх, по-добре теб да те блокират, че не ти минават манипулацийките и си много изнервен.
    Last edited by Три без коз; 22.07.2021, 23:25.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
      Мажете ските и си лягайте!
      Модераторите, вземето го блокирайте този!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от zlatna treska Разгледай мнение

        На колко ги виждаш да се приземят след спускане по шанцата с намазаните ски ?
        Ъх, не ми са говори.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
          Мажете ските и си лягайте!
          На колко ги виждаш да се приземят след спускане по шанцата с намазаните ски ?

          Коментар


          • Мажете ските и си лягайте!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение

              Тонка що не го напишеш разбираемо, че прави ;
              267241704/10,82= 24 698 863лв *79%= 19 512 102 за 6месеца ЕКСЕЛСКА пИчалба

              търпя на поправки!!!
              Ейййй тая спекула ви взе акъла
              или каквото е останало от екселската пичалба

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                670 Profit or (-) loss for the year 267241704
                Тонка що не го напишеш разбираемо, че прави ;
                267241704/10,82= 24 698 863лв *79%= 19 512 102 за 6месеца ЕКСЕЛСКА пИчалба

                търпя на поправки!!!

                Коментар


                • 670 Profit or (-) loss for the year 267241704

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от top Разгледай мнение
                    Груетсът се е регистрирал едва септември 2007 г, доста лайна е изял ако и тогава е инвестирал. Това му е предопределило възгледите за години напред. Освен, че е доказан лъжец, той се доказа и като перфектен ветропоказател за акциите, които плюе - алтерко, доверие, агрия, терафонд, албена, индустриален капитал, м+с. Анти Грюу портфейла е най-добрият портфейл за последните няколко години.

                    В същото време е правил инвестиции в Чез, Спиди, Неохим, фибанк, елана агро, софарма. Брефа не го броим, защото е за жена му.
                    ама разбира ги нещата.
                    нацелил е една инвестиция и е сбъркал други десет. Кое е късмет и кое не е?
                    Ако човекът не беше изпаднал в брутално самозаблуждение за Алтерко, всъщност бих приел че тук от тези нива разсъждава по-логично. Балоняците рано или късно пропукват и със съскане изпускат нагнетения въздух под налягане. След увеличението ръстът може и да приключи. При Алтерко обаче, няма да приключи, защото там всеки месец вадят ново устройство, което пазарът поглъща. Тук вадят нищо, като иновация. Освен поредният финансов инженеринг липсват иновации

                    Коментар


                    • Днес на срещата ми направи впечатление, че директорът сподели за доста сериозните усилия, хвърлени за покупката. Явно не е сервирана банката на тепсия. Но определено усилията са си заслужавали, защото тази инвестиция ще се изплати бързо. Личната ми прогноза е за 3-4 години да бъде покрит кредита, от дивидентите, при тези растящи печалби на банката.

                      Коментар


                      • Груетсът се е регистрирал едва септември 2007 г, доста лайна е изял ако и тогава е инвестирал. Това му е предопределило възгледите за години напред. Освен, че е доказан лъжец, той се доказа и като перфектен ветропоказател за акциите, които плюе - алтерко, доверие, агрия, терафонд, албена, индустриален капитал, м+с. Анти Грюу портфейла е най-добрият портфейл за последните няколко години.

                        В същото време е правил инвестиции в Чез, Спиди, Неохим, фибанк, елана агро, софарма. Брефа не го броим, защото е за жена му.
                        ама разбира ги нещата.
                        нацелил е една инвестиция и е сбъркал други десет. Кое е късмет и кое не е?
                        Last edited by top; 22.07.2021, 17:36.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                          Напротив, ала-бала ще е прогноза с точна цифра.. това да не ти е 6/49.. Ако ти смяташ инвестирането за хвърляне на стрелички и случайно улучване на цел, аз гледам по друг начин. Много акции са имали в историческите си графики достигане на определени върхове, спадове и после ръстове доста над върховете, не виждам някаква драма. Аз дори съм много доволен от това че покрай Ковид-шока ДОХ върна толкова, защото при предишния ръст малко бях избързал с продажбите и разтоварих 80% от пакета си в диапазона 5,15-5,70 лв. Така че връщането към 3 лв. ми дойде идеално.. по-ниска цена при подобрен фундамент - Фантазия!

                          Не схващам какво правиш на БФБ като смяташ акциите за набалончени.. Купувай си "евтини" западняци и си свиркай.. не виждам как ще изкараш пари с форумен хейт по най-растящите позиции.. едиствения мотив за който се сещам е люта завист.. но и за това не мисля че ще намериш облекчение в близките 1-2 г., докато бичия тренд се развие в цялостта си!
                          Батя, тук юристът съм аз, би следвало аз да се измъквам по терлици, а всъщност става точно обратното. как да е, поне пробваш да напишеш смислен пост - не, не ме е яд за нищо, ако не видя основа някъде, не инвестирам, а тук виждам колос на глинени крака. при халтурата и колос не виждам, но там, мисля, че краят на пиесата идва съвсем скоро - дано е добър (единственият вариант е чужденец).

                          Иначе това с фундаментите и фантазиите го слушахме и 2008 (о, колко го слушахме) - ти знаеш най-добре, нали? На БФБ виждам само една компания, която да не е набалончена и да е с финдамент (и още няколко, които са с отличен фундамент, но кофти мажовци, плюс няколко с фундамент, които са дирижабли), другото е спекулка, според това дали мажовците и са решили да се правят на звезди (типичен пример - Чайкафарма).

                          А за бичия тренд - дано, амин, ега и т.н., ма си мисля, че по-скоро ще видиш завършена Хемус, отколкото реален бичи тренд на БФБ, хеле пък откакто и Никиту не е фактор (то и тогава отваряхте шампанското и т.н., но накрая много народ си остана дългосрочен собственик). Успех и пак ще си говорим
                          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                            Егати прогнозата, дай директно цифри, не се свени, пък да видим какво ще излезе. Колко ще е цената в края на годината, според теб? Щото иначе е ала-бала - ще бием пазара и т.н. Да напомня ли, че и предишния път стигна 7 лева и после отлетя в киреча на 3 лева. А цените на много дружества са мега нелогични (набалончени), като първенци са тук, халтурата и старопланинските дирижабли. Ма пък чичикака обича да си играйка на борсичка и, не мога д аму го отрека, като поубие някой кон (мамата, дъщерята, имотния син), веднага минава на друг. Въпросът е колко ще ви язди и дали ти ще успееш да получиш обаждане да излезеш навреме.

                            П.С. А това с презентацията на английски ме уби (мерси, Тони) - срам ги беше да я направят на руски ли, що?
                            Напротив, ала-бала ще е прогноза с точна цифра.. това да не ти е 6/49.. Ако ти смяташ инвестирането за хвърляне на стрелички и случайно улучване на цел, аз гледам по друг начин. Много акции са имали в историческите си графики достигане на определени върхове, спадове и после ръстове доста над върховете, не виждам някаква драма. Аз дори съм много доволен от това че покрай Ковид-шока ДОХ върна толкова, защото при предишния ръст малко бях избързал с продажбите и разтоварих 80% от пакета си в диапазона 5,15-5,70 лв. Така че връщането към 3 лв. ми дойде идеално.. по-ниска цена при подобрен фундамент - Фантазия!

                            Не схващам какво правиш на БФБ като смяташ акциите за набалончени.. Купувай си "евтини" западняци и си свиркай.. не виждам как ще изкараш пари с форумен хейт по най-растящите позиции.. едиствения мотив за който се сещам е люта завист.. но и за това не мисля че ще намериш облекчение в близките 1-2 г., докато бичия тренд се развие в цялостта си!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от padre Bonaventura Разгледай мнение

                              Е дивидента се калкулира от близо година вече ... още ли
                              Дивидента от ДОХ към акционерите.Досега се калкулираше евентуален дивидент от Молднещоси към ДОХ.
                              Life won't wait for you.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                                Не Груйко, никой разумен инвеститор не е очаквал дивидент към акционерите на ДОХ. Очакванията /на които ти се присмиваше още откакто цената беше 3,20/ бяха, че Молдибанк ще започне да плаща дивидент към ДОХ и така холдинга бързо да възвръща инвестицията си! Вие, кибиците, бяхте уверени на 1000% че пари са текли и ще текат /за рекапитализация/ само в посока Молдова, но ето че пак останахте изненадани! Както и от цената която вече е със 125% ръст от тогава!
                                Много ми е забано как след подобно фиаско още имаш очи да правиш "прогнози" и пророчества! Не ти ли е гадно, че може някой да ти е повярвал тогава и сега да го боли глава!?

                                Ето и моята прогноза, след успешната ми такава отпреди 8-9 месеца за предстоящ голям възход тук: Докато тече увеличението цената ще се движи в сегашните си граници +/- 20 ст. След като увеличението приключи, ще продължи да расте с доста по-високи от средните пазарни темпове!
                                Егати прогнозата, дай директно цифри, не се свени, пък да видим какво ще излезе. Колко ще е цената в края на годината, според теб? Щото иначе е ала-бала - ще бием пазара и т.н. Да напомня ли, че и предишния път стигна 7 лева и после отлетя в киреча на 3 лева. А цените на много дружества са мега нелогични (набалончени), като първенци са тук, халтурата и старопланинските дирижабли. Ма пък чичикака обича да си играйка на борсичка и, не мога д аму го отрека, като поубие някой кон (мамата, дъщерята, имотния син), веднага минава на друг. Въпросът е колко ще ви язди и дали ти ще успееш да получиш обаждане да излезеш навреме.

                                П.С. А това с презентацията на английски ме уби (мерси, Тони) - срам ги беше да я направят на руски ли, що?
                                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                                Коментар

                                Working...
                                X