IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доверие обединен холдинг (DUH / DOVUHL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Аз лично днес следобяд отидох до моя ИП (Елана) и подписах за наличните ми права. Предполагам ще се отразят утре или след края на срока за записване (25ти май беше по спомен)

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
      Някой през Бенчмарк записа ли вече, защото нещо ме въртят от няколко дни - обадете се утре, ще ви пратим документите на мейл...гледам че инсайдърите са записали - явно процеса си върви.
      Доста двусмислени уведомления в Х3.....
      Life won't wait for you.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Poncho Разгледай мнение

        Рано е. Има време. Ще свършат работа. Още никой не е записал: http://www.csd-bg.bg/emissions_spr_i...ION_ID=1004691
        Благодаря!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
          Някой през Бенчмарк записа ли вече, защото нещо ме въртят от няколко дни - обадете се утре, ще ви пратим документите на мейл...гледам че инсайдърите са записали - явно процеса си върви.
          Рано е. Има време. Ще свършат работа. Още никой не е записал: http://www.csd-bg.bg/emissions_spr_i...ION_ID=1004691

          Коментар


          • Някой през Бенчмарк записа ли вече, защото нещо ме въртят от няколко дни - обадете се утре, ще ви пратим документите на мейл...гледам че инсайдърите са записали - явно процеса си върви.

            Коментар


            • Скука днеска бе другари ....
              Life won't wait for you.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                Колега, мисля че имаш значителни пропуски в знанията си по материята. Трябва да ги отстраниш преди да играеш с по-сериозни суми на борсата, иначе те очакват тъжни дни

                А и дори да не търгуваш, а само да пишеш във форума, пак трябва да си малко по-подготвен.

                Не е заяждане, а добронамерена забележка!

                Успех!
                Може, приемам забележката. Нямам претенции за капацитет. Училището всеки си го плаща по един или друг начин.


                EDIT: Сега като прочетох отново какво съм написал по-долу, определено се съгласявам със съждението което си направил. Имал съм съвсем друго предвид, едно ми се върти в главата, друго съм писал. Още веднъж, приемам забележката.
                Last edited by Network; 03.08.2021, 14:01.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Network Разгледай мнение

                  Според мен, трудно цената ще стигне 1 лв. на право, поне не и докато не достигне минималния обем за увеличение на капитала. Вече след това може и да хвръкнат нагоре.
                  Колега, мисля че имаш значителни пропуски в знанията си по материята. Трябва да ги отстраниш преди да играеш с по-сериозни суми на борсата, иначе те очакват тъжни дни

                  А и дори да не търгуваш, а само да пишеш във форума, пак трябва да си малко по-подготвен.

                  Не е заяждане, а добронамерена забележка!

                  Успех!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                    Няма да има евтини права....No pasaran....
                    Е колкото- толкова, замезихме по дъното все пак с мерак!

                    Коментар


                    • Няма да има евтини права....No pasaran....
                      Life won't wait for you.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение


                        е те са същите мераклии за по лев на право...-мечтатели!
                        Според мен, трудно цената ще стигне 1 лв. на право, поне не и докато не достигне минималния обем за увеличение на капитала. Вече след това може и да хвръкнат нагоре.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Network Разгледай мнение
                          Ами реално до момента почти всички сделки от сутринта са под индикативната цена от 0,383, с изключение на един терминатор, опитващ се да дава посока на пазара

                          е те са същите мераклии за по лев на право...-мечтатели!

                          Коментар


                          • Ами реално до момента почти всички сделки от сутринта са под индикативната цена от 0,383, с изключение на един терминатор, опитващ се да дава посока на пазара

                            Коментар


                            • Евтини права трудно За бабешките никой не знае

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

                                10 -12 лв пазарна ти би ли платил?...защото аз не бих..

                                Сметанкииии, къде се дянахтеее?

                                Коментар

                                Working...
                                X