IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доверие обединен холдинг (DUH / DOVUHL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение
    Охо телефонния Любимец...хайде звънни ми ако искаш да ти обесня днес Кво се случи днес....и стига го играли ни лук ял ни лук мирисали....с още няколко други мишленца...ще поизчакаме май с твойте 12 лв
    Скоти, кажи на нас да знаем, на фортис чичо му казва на ушенце, остави го
    Last edited by Yori; 18.08.2021, 00:27.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение
      Охо телефонния Любимец...хайде звънни ми ако искаш да ти обесня днес Кво се случи днес....и стига го играли ни лук ял ни лук мирисали....с още няколко други мишленца...ще поизчакаме май с твойте 12 лв
      До края на годината ще видим цена 12 лв.
      Last edited by mapadona; 18.08.2021, 00:22.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение
        Охо телефонния Любимец...хайде звънни ми ако искаш да ти обесня днес Кво се случи днес....и стига го играли ни лук ял ни лук мирисали....с още няколко други мишленца...ще поизчакаме май с твойте 12 лв
        Чакай

        Коментар


        • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение

          Който купува днес осигури пари на други,които нямаха,за да си платят. И нямащите натиснаха цената.
          Охо телефонния Любимец...хайде звънни ми ако искаш да ти обесня днес Кво се случи днес....и стига го играли ни лук ял ни лук мирисали....с още няколко други мишленца...ще поизчакаме май с твойте 12 лв

          Коментар


          • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
            12
            Нещо даваш назад, беше казал 15 преди 10 дни

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
              18,5млн дивидент + 11,5млн от увеличение = на 30млн свеж кеш в края на месец август
              Чичака ша ходи на Слънчака

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

                Поредният читав спекулант мажоритар.... бесен съм...пълен лъжец и манипулатор...опрял до дребните милиони на спекулантите...голям мъж...закара я на 7 продаде и сега купи на 4.90....с пари за семки...освен да разочароваш за пореден път...за това алтерко е 17 лв. Защото всеки иска с някой читав а не с лъжци и дребни души
                Който купува днес осигури пари на други,които нямаха,за да си платят. И нямащите натиснаха цената.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
                  12
                  Ей на това му се казва смислено и обосновано мнение Форка, много ме кефиш. ​​​​​​​​

                  Коментар


                  • Не се притеснявай за кеша, чичо ти ще го изхарчи скоро, ударно събира кеш във всички дружества, нещо голямо ще е, надявам се да си заслужава

                    Коментар


                    • Които купуват днес, осигуряват пари на тези с правата, за да си платят, защото явно нямат.

                      Коментар


                      • 18,5млн дивидент + 11,5млн от увеличение = на 30млн свеж кеш в края на месец август

                        Коментар


                        • Станах ви съдружник днес - почти де - купих права на аукциона. Никога не съм имал Доверие, заради съмненията ми в почтенността на Чичо, ама реших да рискувам заради добрия фундамент. Да видим дали ще донеса късмет на държащите тук.

                          Коментар


                          • 12

                            Коментар


                            • Колеги, аз съм доволен от развитието при Доверие, общо взето отговори на очакванията ми. Бях пуснал много по-висока лимитирана поръчка за права защото не очаквах чак такова пренебрежение от пазара. Един от редките случаи, в които си позволих да надценя колективната мисъл на БФБ. Слава Богу, това резултира в спестени пари (засега), може би и печалби.

                              Самият интензитет на търговията с права (240,241 лв. оборот за периода) даваше ясна индикация, че аскът или мисли, че ще има евтини права, или че не иска да записва (което обаче няма как да бъде оправдано с оглед на състоянието и активите на холдинга). Това, което наистина не разбирах, е кой обираше акциите при цена над 6.70 лв. след нетирането на цената на правата и защо по дяволите го правеше? Това са хората, които ще платят "Чичовите конье", както и разбира се бидът на правата от 3 до 11 август. Тук е моментът да благодаря на колегата, който ми прибра последните бройки на 7.20 лв. в навечерието на днешното шоу.

                              Записаните акции с днешните права ще струват 4.88 лв. бройката. Пазарчето затвори на 6.44 лв. 28% инстантна награда за избралите пътя на аукциона. Едно ми обяснете, колеги, това прилича ли ви на пазар? Наистина ли КИС-ове, фонд мениджъри, пенсионни фондове и дори ритейл не могат да оберат такъв голям луфт за толкова малко пари? Или пък има нещо гнило в Дания, което стои под повърхността? Това, че нямам отговори на тези въпроси много ме смущава, колкото и да изглежда на хартия, че ще реализирам още доходност от инвестиции в ДУХ в обозримото бъдеще.
                              Last edited by unsworth; 17.08.2021, 17:54. Причина: Едит: грамар наци

                              Коментар


                              • Гроец, след днешната ти порция помия можеш да почнеш вече да громиш и ковида.

                                Коментар

                                Working...
                                X