IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доверие обединен холдинг (DUH / DOVUHL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tandem Разгледай мнение
    Днес( според мен ) по тази позиция би трябвало да има затваряне под 7,04 ,което ................
    Ще има тест на върха и пробив и 8,9,10,11,12 и т.н.

    Коментар


    • Днес( според мен ) по тази позиция би трябвало да има затваряне под 7,04 ,което ................

      Коментар


      • Еми трябваше, но катеренето ще е бавно. 12ка оптимистично към Коледа. Но като погледнах току що, асковете, тапи почти вече не се виждат, ако не са айсберги.

        Коментар


        • Мдааа, много избити мечешки зъбки виждам тук

          Коментар


          • Тук цената трябваше отдавна да бъде поне над 12 лв., а ние се мислим на 7 лв.

            Коментар


            • Тапи..... тапи all over the place.....
              Last edited by B.Graham; 27.09.2021, 11:22.
              Life won't wait for you.

              Коментар


              • Според мен ще се върти около 7-ца тази седмица, макс 7.20. Все пак отскоро са новите акции на пазара и отделно вече наближава q3. По-сериозен ръст може да има след консолидирания. Според мен, без да е препоръка.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение
                  Време е за кота 7 лв. тая седмица
                  Вероятно 7 още днес.. А до края на седмицата 7,50 може да е покорено.

                  Коментар


                  • Време е за кота 7 лв. тая седмица

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

                      А ако темпът на дивидентите от Молдова към Доверие се движи в темпото на печалбата на банката?
                      35% според мен е нормално - и за акционерите и за развитието на банката.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

                        А ако темпът на дивидентите от Молдова към Доверие се движи в темпото на печалбата на банката?
                        Доверие може да си гласува какъвто иска дивидент по колкото пъти реши годишно.... но едвали ще го направи идеята е бизнеса да върви все пак и аз като теб предполагам, че по-голямата печалба ще определи и по-голям дивидент следващия път.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
                          За юли - август чистата печалба на банката е 11.9 мил. лева.
                          Ако темпът се запази /а няма защо и да не нарасне предвид показателите от отчета/ за 2022г печалбата ще бъде 71.4 мил. лева.
                          А ако темпът на дивидентите от Молдова към Доверие се движи в темпото на печалбата на банката?
                          Life won't wait for you.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
                            Няма ли да минеш и през другите чичови теми, за да кажеш някоя блага дума
                            Ти пиши,където искаш.

                            Коментар


                            • Няма ли да минеш и през другите чичови теми, за да кажеш някоя блага дума

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
                                За юли - август чистата печалба на банката е 11.9 мил. лева.
                                Ако темпът се запази /а няма защо и да не нарасне предвид показателите от отчета/ за 2022г печалбата ще бъде 71.4 мил. лева.
                                За 2021г- 60 мил лв

                                Коментар

                                Working...
                                X