IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доверие обединен холдинг (DUH / DOVUHL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
    И аз мисля, че има друг голям купувач. Беше спрял, за да се наиграят двете кули, но май пак взе да пълни.
    Според мен пак е Стоев, ама през проксита

    Коментар


    • Ако е такова положението, то 8-ца трудно ще има тая седмица. Дано след излизането на q3, темпа се засили.

      Коментар


      • И аз мисля, че има друг голям купувач. Беше спрял, за да се наиграят двете кули, но май пак взе да пълни.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

          Тоя дреме вече втора седмица и ачка да му продадат...
          Мисля, че е същия, който обира по малко от аска

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Yori Разгледай мнение

            Може и да не е спрял, изглежда да си има голям купувач
            Тоя дреме вече втора седмица и чака да му продадат...
            Life won't wait for you.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
              А някои и повече....Но Стоев спря да купува, така че ще почакаме....
              Може и да не е спрял, изглежда да си има голям купувач

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Joz Разгледай мнение
                Доста хира чакат 10 към края на годината
                така че ..,
                А някои и повече....Но Стоев спря да купува, така че ще почакаме....
                Life won't wait for you.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
                  Какви са Ви прогнозите за цена с края на годината?
                  СПоред мен при запазване на темпа на печалба на банката реалистично в края на годината цена 10лв. иска ми се 15 ама....
                  ​​​​​
                  Доста хира чакат 10 към края на годината
                  така че ..,

                  Коментар


                  • Какви са Ви прогнозите за цена с края на годината?
                    СПоред мен при запазване на темпа на печалба на банката реалистично в края на годината цена 10лв. иска ми се 15 ама....
                    ​​​​​

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от melon Разгледай мнение
                      Аз го виждам, като консолидация или известна корекция идните седмици. Но предпочитам твоя вариант Ще е видим, има отлична перспектива!
                      Нещата започват да си идват на мястото! Корекция трудно... консолидация също Графиката ясно показва какво ще се случи.

                      Коментар


                      • Лидер в сектора са лаборатории "Рамус" със скок в оборота от над 2.5 пъти и печалба от 20 млн. лв.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение

                          Аз не завиждам на купуващите на тези цени. Защото знам, че след време няма да ги има, защото има и пример вече с СФармаци там беше нещо подобно. Те поне имат имоти, а тук е износ на капитал извън ЕС. ВЪОБЩЕ КАК ТОВА ОТГОВАРЯ НА СОФИКС където трябва да се търгуват компании с бизнес в Б-я.

                          А бе ти на презареждане си бил!!! Яко са дърпали ушите !
                          Явно е че като си се наредил за хонорара,- среден писец са ти показали и са те върнали да доработваш нормата!-
                          Да не пропускам нещо, като видими белези?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение
                            Аз не завиждам на купуващите на тези цени. Защото знам, че след време няма да ги има,......
                            Абсолютно си прав. Аз се надявам да са по- високи.
                            Life won't wait for you.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение

                              Мсимов, не искам да съм ти на мястото, все златни кокошки имаш в портфейла но гледам сменим си стратегията преди хленчеше в темата на Хдпат, сега хленчиш по другите теми.
                              Аз не завиждам на купуващите на тези цени. Защото знам, че след време няма да ги има, защото има и пример вече с СФармаци там беше нещо подобно. Те поне имат имоти, а тук е износ на капитал извън ЕС. ВЪОБЩЕ КАК ТОВА ОТГОВАРЯ НА СОФИКС където трябва да се търгуват компании с бизнес в Б-я.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение
                                Ако, ако, ако, след 5 г ако, то цената трябвало да е колкото е сега. Не ви ли е срам?
                                Мсимов, не искам да съм ти на мястото, все златни кокошки имаш в портфейла но гледам сменим си стратегията преди хленчеше в темата на Хдпат, сега хленчиш по другите теми.

                                Коментар

                                Working...
                                X