IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доверие обединен холдинг (DUH / DOVUHL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

    Разбрах какво намекваш, но при тази хипотеза и Калиман РТ щеше да продава, а те купуват.Дано не объркат нещата, за сега ДоХ върви добре(с изкл. на Марицатекс и Доверие Грижа).
    И ти си прав.
    ​​​​​Вчера приключих с преструктуриранията и вече съм с пуканките пред тАлАвизора.
    Успех!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

      Може пък да знае нещо за конс. което не е приятно и затова да бяга. То от към инфо всички сме равни, но някой са по-равни...
      Разбрах какво намекваш, но при тази хипотеза и Калиман РТ щеше да продава, а те купуват.Дано не объркат нещата, за сега ДоХ върви добре(с изкл. на Марицатекс и Доверие Грижа).

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

        Гадая, разбира се!
        Толкова агресивни да иска да продаде преди Конс. Отчет и точно като бе тръгнала акцията нагоре...
        Може пък да знае нещо за конс. което не е приятно и затова да бяга. То от към инфо всички сме равни, но някой са по-равни...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

          Тони, това предположение ли е или имаш инфо?
          Гадая, разбира се!
          Толкова агресивни да иска да продаде преди Конс. Отчет и точно като бе тръгнала акцията нагоре...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
            Голям и бързащ продавач излезе тук. За Смарт Органик ли бърза?
            Тони, това предположение ли е или имаш инфо?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
              Голям и бързащ продавач излезе тук. За Смарт Органик ли бърза?
              Нищо не се знае.....времето ще покаже...

              Коментар


              • Голям и бързащ продавач излезе тук. За Смарт Органик ли бърза?

                Коментар


                • И аз днес продадох малко и си допълних импулса.
                  Седнал съм си на ръцете и вече не пипам.

                  Коментар


                  • Що пък да е бил лузър Монти/Мечецвете или както там беше? просто си играеше на скалпиране - бързо влиза и бързо излиза. Проблемът му беше, че играе на силно неликвидна борса като БФБ, където наистина със склапиране я изкараш 50-100 лева, я не. Тази година е особено, хеле пък с чистата акция Балонерко и молдовската фибанкасъ, да видим догодина как ще е - имам странното чувство, че особено плещивия главоч в Балонерко го играе тотално ол-ин и квото стане.

                    Иначе интересно къде изчезна Монти? На мен ми беше интересен, макар на моменти да беше досаден, като всеки държавен служител. И Импето беше колоритен и му се радвах на табличките от 75 дружества с вкарани по 30 лева във всяко Но просто времената бяха други
                    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Иво Орозов Разгледай мнение
                      продадох малко вчера и днес от каролския айс на 7,68 си ги възстанових.
                      Както вика Батя - стинки за вечеря
                      Не, моя лаф е За пица с бира

                      Имаше едно време едно нахакано лузърче Монти, дето се правеше на голям спекулнт и така цъкаше през няколко стинки.. вадеше за пица с бира, докато ние правехме големите движения и вадехме куфарчета
                      Ама нещо се изгуби.. сигурно валяка го е спипал накрая

                      *п.п. другия лаф за тази стратегия е "Да събираш стотинки пред валяк"

                      Коментар


                      • Симулирам инвестиции

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Иво Орозов Разгледай мнение
                          продадох малко вчера и днес от каролския айс на 7,68 си ги възстанових.
                          Както вика Батя - стинки за вечеря
                          Помагаш за ликвидността

                          Коментар


                          • продадох малко вчера и днес от каролския айс на 7,68 си ги възстанових.
                            Както вика Батя - стинки за вечеря

                            Коментар


                            • На мен и на по-висока цена, поне за момента, не ми се продава. Навремето, дори без тази перла, дружеството струваше доста повече от сегашните цени. От друга страна е добре човек, когато е на една добра печалба да прибере поне част от нея. Засега си стискам акцийките

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от realista Разгледай мнение

                                Защо да продавам? За да гоня после вятъра ли ?
                                +1
                                сигурно така е показал анализа

                                Коментар

                                Working...
                                X