IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доверие обединен холдинг (DUH / DOVUHL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

    Продаваш ли вече? Как е аверът ти, дето продаваше на около 4 кинта ли беше, че строеше къща?
    Хаха, баси въпроса!? Че нали точно ти съветваше да се маха този шит на 4 лв., че като нищо ще ходи пак на 3
    Еми на, послушал те е човека.. сега му се подиграваш.. няма такъв откачалник като теб груйчо

    Коментар


    • Това плашило на 11,50 дето чака да му напълнят кошничката на 11,20.....ами гледам не пускат.....ако мине нещо уговорено.....ми то фрийфлоута намалява с всеки изминат ден......намаляха и търгуваните акции....само спира растежа....плашило......чучело....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

        Здравко, ако помниш преди време ти казах точно, че емоциите пречат на инвестирането!
        Правил съм я тази грешка няколко пъти, но за 20 г. на БФБ все трябваше да науча нещо
        Много съм доволен, че прогнозите ми тук се изпълняват по-бързо от очакваното..

        Средна на придобиване - 4,04 лв.
        Седя ли на коленцето на чичо, или ти звъннаха по телефона? самият факт, че НАЙ_чо е тук, селдва да говори само за едно - изкуствено надуване от чичикака и ортака. Остава само да гадаем каква е причината, но да влизаш в такива моменти, когато не знаеш кога ще спре прахосмукачката, е меко казано недалновидно, освен ако нямаш вътрешно инфо де. Странно е колко мълчаливи са всички, които са седели на коленце в кулите на Мордор, за разлика от други колеги по други акции, които споделят инфо

        Успех, Батя, дано знаеш кога да кешираш!
        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

          Здравко, ако помниш преди време ти казах точно, че емоциите пречат на инвестирането!
          Правил съм я тази грешка няколко пъти, но за 20 г. на БФБ все трябваше да науча нещо
          Много съм доволен, че прогнозите ми тук се изпълняват по-бързо от очакваното..

          Средна на придобиване - 4,04 лв.
          Батя, къде виждаш цената през март-април?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение
            Какъв е този глад за акции, какво е това нещо ! Оборот от един милион за нищо го нямате ! Не влезнах тук единствено заради некоректността на Чичо !
            Здравко, ако помниш преди време ти казах точно, че емоциите пречат на инвестирането!
            Правил съм я тази грешка няколко пъти, но за 20 г. на БФБ все трябваше да науча нещо
            Много съм доволен, че прогнозите ми тук се изпълняват по-бързо от очакваното..

            Средна на придобиване - 4,04 лв.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение

              Без такива прогнози... Приемат се само над 11.40
              Продаваш ли вече? Как е аверът ти, дето продаваше на около 4 кинта ли беше, че строеше къща?
              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

              Коментар


              • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

                Кончето се укроти.
                Днес затваряме на 11лв.
                Без такива прогнози... Приемат се само над 11.40

                Коментар


                • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение

                  Утре пак да дадеш прогноза
                  Кончето се укроти.
                  Днес затваряме на 11лв.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от realista Разгледай мнение
                    Фрий флоута продължава да намалява и вчера, както и акционерите. Какво ли означава това?
                    Че "свободните" акции намаляват

                    Коментар


                    • Фрий флоута продължава да намалява и вчера, както и акционерите. Какво ли означава това?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

                        Много куца прогноза ама грешката ми хареса. ​​​
                        Утре пак да дадеш прогноза

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от realista Разгледай мнение

                          Как е скиорчето? Където те няма, там летят.
                          Сигурен съм, че през тесния изход ти ще излезнеш последен.
                          Но това си е твой проблем, разбира се.

                          Коментар


                          • B.C. Moldindconbank S.A. поддържа темпа на ръст в печалбата

                            6 дек. 2021



                            „Доверие – обединен холдинг“ АД уведомява , че към края на месец Октомври 2021 г. дъщерното дружество B.C. Moldindconbank S.A. отново бележи ръст в резултатите. Приходите от дейността нарастват с 24% спрямо аналогичния период на миналата година, като са в размер на 110 703 хил. лева.
                            Нетната печалба за десетте месеца на годината е в размер на 50 млн. лева, което е с близо 50% повече спрямо октомври 2020 г.
                            Активите на банката са 2 269 млн. лева. Депозитната база е в размер на 1 748 млн. лева. Банката запазва водещата си позиция на банковия пазар в Р Молдова с дял от 20,4% от общите активи.




                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Eminem Разгледай мнение

                              Чул те Господ
                              То хубаво, а на колко смятате, че ще я продадат, щото в момента сте надули на П/Б=1, което е абсурдно съотношение за кирлива банчица в бантустанска държава - пусках ви преди коефициенти, на които са ставали сделки, поразровете се и вие. Цената в момента е почти като за чиста акция - тотално откъсната от реалността
                              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от melon Разгледай мнение
                                Да не са спазарили банката тези приятели?
                                На мен това ми премина през главата наскоро. Не вярвам, че ще толкова скоро, но не бих се изненадал.
                                Life won't wait for you.

                                Коментар

                                Working...
                                X