IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доверие обединен холдинг (DUH / DOVUHL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Много хора почнаха да говорят за срив и крах.... това ми харесва, значи са почнали да куруват

    Коментар


    • браво на вас
      говорите за 3 лева дори за 2 лева.
      а дали имате идея защо цената трябва да стигне до тези нива.
      Дори и да приемем че е продаден неизгодно пакета от 36% от Доверие капитал, контрола от 51% остава в Доверие обединен холдинг.
      Значи според вашата логика 36% от Доверие капитал се равняват на 43% от целия Доверие обединен холдинг. (Това при условие че цената е паднала от 5.25 лева преди новината до 3 лева които очаквате.)
      А според тези които твърдят че цената ще падне до 2 лева излиза че 36% от Доверие капитал се равняват на 62% от активите на целия Доверие обединен холдинг. Нека не забравяме че в другия дъщерен холдинг Индустрилен холдинг доверие има доста по-големи и сладки като активи предприятия.
      Значи според вас 51% от Доверие капитал + 100% от Индустриален холдинг доверие струват 2 или 3 лева.
      Ако мислите така ходете да копате на нивата и забравете за акциите.

      Според мен нормалния спад при тази новина би трябвало да бъде от 5.25 лева до към 4.70-4.60 лева.
      Другото е ирационално поведение...

      Коментар


      • Моят приятелски съвет към феновете на доверие х-г е -ПРОДАВАИТЕ ВЕДНАГА !Другия месец ще можете да сикупите от вашите ценни книжа колкото искате за по два лева.

        Коментар


        • STIGA STE PUSKALI NAPRAZNI NADEJDI NA DREBNITE INCESTITORI, 4E NESHTO DOBRO SHTE IMA PREZ SLEDVASHTITE MESECI!!!

          TEZI,KOITO SE RUKOVODQT PREDIMNO OT PISANOTO TUK, A NE OT POLITI4ESKI I IKONOMI4ESKI FAKTORI, NISHTO DOBRO NE GI O4AKVA!!!

          spolai vi i vseki da si opi4a mozuka i parite!

          Коментар


          • Nevermind...ще докараш някой до инфаркт))))))))))))))))))

            Коментар


            • ХАЙДЕ СТИГА ГЛУПОСТИ!!! ИМА ДОСТАТЪЧНО ДОБРИ ДРУЖЕСТВА, КОИТО СА ПОДЦЕНЕНИ ВСЕ ОЩЕ!!!

              Коментар


              • cqlata ni borsa shte preturpi seriozen krah prez sledvashtite 6-9 meseca...
                ne o4akvaite nishto dobro!!!
                nai-loshoto tepurva predstoi!!!

                Коментар


                • Moje bi 6te se okajete pravi sa niva na podkrepa 3.20-3.30

                  Коментар


                  • Само се чудя къде останаха тия с приказките за добрия отчет.
                    Liverpool was made for me and I was made for Liverpool!

                    Коментар


                    • Айде бе продавайте или нещо не искате да продавате на тези нива а?

                      Коментар


                      • Аз днес си купих. Дано не съм сбъркал!

                        Коментар


                        • Я, появил се е и Бик! Къде остана Мечо - Ммммммммммммма?

                          Коментар


                          • Който продава после ще съжалява!

                            Коментар


                            • Ha ha ha :-)

                              Коментар


                              • Не знам дали щото съм се почерпил, ама гювеча тука наистина голям ми се струва. В рамките на 5,20 до края на годината.

                                Коментар

                                Working...
                                X