IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доверие обединен холдинг (DUH / DOVUHL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Няма за какво да се извиняваш Ачо. Ако отидеш при ИП те ще ти ги пуснат за продажба, а дали ще има кой да купи е друг въпрос. Аз виждам че има пусната поръчка за купуване на 0.49 120бр ама е само дневна. Ти трябва да си прецениш колко ще им искаш и може пък и да стане. Айде успех.

    Коментар


    • Въпроса е че нямат движение на борсата(не се търгуват)
      и ИП-тата не ги искат.Помислих че кобосите може да имат и по-друга идея.Извинявам се.

      Коментар


      • Не съм играч на борсата а най-обикновен средно статистически.
        Имам ги още от първата цунами
        (род.бонови книжки--участие--деп.разписка)
        Бях ги забравил но сега след като съм влязъл във форума(по друг повод) реших да попитам(има ли нещо лошо?)

        Коментар


        • tia opredeleno tuka sa edni ot nai-kucite na borsata i nai-golemite kradci na parite na vlojitelite

          Коментар


          • Тук положението си еба мамата

            Коментар


            • Имам 360 акции на Вратица(VRAT). Освен за оная работа за друго за какво могат да ми послужат?

              Коментар


              • Точно така колега, смелчаците са на ход.Няма да е зле да изкараме по някоя дребна пара от тази тъй наречена рискова позиция.

                Коментар


                • Не може все да е загуба,според мен дъното е подминато.

                  Коментар


                  • S dowerie vse e zaguba

                    Коментар


                    • Хайде приятели, очевидно тренда е нагоре. Ще се радвам да спечелите или да намалите загубите си , като мен например.

                      Коментар


                      • Хайде приятели, очевидно тренда е нагоре. Ще се радвам да спечелите или да намалите загубите си , като мен например.

                        Коментар


                        • Сори ХУ, ако съм прозвучал грубо, нищо лично. Просто помислих че е по мой адрес. Аз просто изказах моето мнение и помолих ако греша да ме поправят, това е.
                          Извинявам се пак. Хайде лека

                          Коментар


                          • Не го приемай толкова лично, пич! Скивай надолу и другите "коментари". Просто са ми много весели
                            А пък и има една приказка: "Голям залък лапни, голяма дума не казвай.", така, че по добре по малко големи думи.
                            Мнението не е препоръка за сделки!

                            Коментар


                            • За какво се хилиш? Аз не съм врял и кипял тук, че да съм сигурен. Просто попитах и веднага трябва да се намери някое дърво да се изцепи. Ако знаеш кажи, ако не знаеш или не желаеш да кажеш твоя работа бе мишок. Нито съм искал нито пък мисля да се заяждам че да си тровя нервите

                              Коментар


                              • ХАААААААААА-ХА-ХА....

                                БОЛНИЦА
                                Мнението не е препоръка за сделки!

                                Коментар

                                Working...
                                X