IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доверие обединен холдинг (DUH / DOVUHL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от nevermind
    Първоначално изпратено от neee
    На колко си години ??? . ???
    ne vijdam zna4enieto na godinite tuk...
    interesuvat me samo parite
    ..... значи спорът с теб е безмислен
    Успех!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от neee
      На колко си години ??? . ???
      ne vijdam zna4enieto na godinite tuk...
      interesuvat me samo parite

      Коментар


      • Първоначално изпратено от nevermind
        Първоначално изпратено от neee
        nevermind... успокой се
        всеки голям форум има скриптове които забраняват определени ключови думи... така че става автоматично.
        tova puk shto za glupost beshe!???

        tova ne stava automati4no a OPREDELENO CELENASO4ENO!!!
        i onq tam "velik" Marian ( a i ne samo toi ) MNOGO DOBRE znaqt, zashto sa go napravili. napravete paralel s konkurenciata i vseki sledvasht komentar e izlishen!

        edinstveno razbiraemo, da se filtrirat cinizmi i direktni obidi....
        На колко си години ??? profit ???

        Коментар


        • Първоначално изпратено от neee
          nevermind... успокой се
          всеки голям форум има скриптове които забраняват определени ключови думи... така че става автоматично.
          tova puk shto za glupost beshe!???

          tova ne stava automati4no a OPREDELENO CELENASO4ENO!!!
          i onq tam "velik" Marian ( a i ne samo toi ) MNOGO DOBRE znaqt, zashto sa go napravili. napravete paralel s konkurenciata i vseki sledvasht komentar e izlishen!

          edinstveno razbiraemo, da se filtrirat cinizmi i direktni obidi....

          Коментар


          • nevermind... успокой се
            всеки голям форум има скриптове които забраняват определени ключови думи... така че става автоматично.

            Коментар


            • ....

              Коментар


              • Първоначално изпратено от nevermind
                Първоначално изпратено от НЕСТОР
                Първоначално изпратено от nevermind
                abe shto mi se struva na mene, 4e mineme li 10lv, nqma da vidime pove4e ednocifreni ceni!
                Има и такава вероятност, да се надяваме. Все пак това е любимата ми позиция.
                abe ne mi e mnogo lubima, no zapo4va vse pove4e da mi haresva!
                nali gonim . ??? kolkoto pove4e, tolkova pove4e..... kazal me4o puh i bruknal v ka4eto s medec!
                NA MQSTOTO NA TO4KATA v gorniat mi post trqbvashe da e izobrazena duma, koqto e imeto na konkurentski site, bez da sum vlagal nqkakvo sravnenie ili uprek....

                INVESTOR.BG ---> das soll aber echt ein Witz sein oder ihr seid alle SCHEISS BESCHEUERT!?!?!?!?????

                SCHADET NICHT EUCH SELBST ARROGANTE ARSCHLECKER!

                Коментар


                • WAHAHAHAHAHAHAHA!!!!

                  ADMINE( Marian li si ili koito i da si)!!!!!!

                  HORA, TIA TUKA SA BANNALI EDNA DUMA = PE4ALBA(na 4ujd ezik) i to SAMO ZASHTOTO SUVPADA S IMETO NA SITE-a NA TEHEN KONKURENT????????

                  TA TOVA E GRAND-IDIOTISUM!!!!!!!

                  MARIANEEEEEEEEE, NE STAVAI SMESHEN!!!!!
                  NE PIKAITE SRESHTU VQTURA!!!!!!!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от НЕСТОР
                    Първоначално изпратено от nevermind
                    abe shto mi se struva na mene, 4e mineme li 10lv, nqma da vidime pove4e ednocifreni ceni!
                    Има и такава вероятност, да се надяваме. Все пак това е любимата ми позиция.
                    abe ne mi e mnogo lubima, no zapo4va vse pove4e da mi haresva!
                    nali gonim profit ??? kolkoto pove4e, tolkova pove4e..... kazal me4o puh i bruknal v ka4eto s medec!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от nevermind
                      abe shto mi se struva na mene, 4e mineme li 10lv, nqma da vidime pove4e ednocifreni ceni!
                      Има и такава вероятност, да се надяваме. Все пак това е любимата ми позиция.

                      Коментар


                      • abe shto mi se struva na mene, 4e mineme li 10lv, nqma da vidime pove4e ednocifreni ceni!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от GALBA
                          Може би ново увеличение на капитала.
                          Не вярвам да е това, просто цените на акцията вече са толкова високи, че ако е само това това - увеличението ще бъде в пъти по-голям неуспех отколкото на Еврохолд. Според мен е борба за контрол над дружеството. Ако наистина е борба за контрол, то някоя от страните със сигурност ще загуби и тогава пазара може да бъде наводнен с акции от загубилия инвеститор. А спечелилия контрол няма да има нужда от нови акции, така че умната.

                          Коментар


                          • ахахаха, малеее колко съм разсеян

                            Коментар


                            • очаквам утре да си почина,нали е събота? Ако не се лъжа....

                              Коментар


                              • v ponedelnik po skoro))
                                мненията ми не са препоръка за покупко-продажба!

                                Коментар

                                Working...
                                X