IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доверие обединен холдинг (DUH / DOVUHL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Батя, склонен съм да се съглася с теб, но не отричам, че разискването на всякакви различни хипотези ми е интересно и би ме направило по-добър в това, което правя.
    Keep going ...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Mr.Profit Разгледай мнение
      В смисъл, че ако видим практика, която ни ощетява като миноритарни акционери дали можем да сезираме европейския съд ако при нашите институции нищо не се получи и какви са шансовете ни да спечелим? Това е масова практика в развитите държави.
      Ама разбира се, след една такава ОТС сделка, можеш да заведеш дело пред Европейския съд, че две компании са се договорили да направят сделка не на цената, която ти си преценил че трябва да бъде! И най-вероятно ще спечелиш, след което сделката ще бъде обявена за недействителна, но тъй като вече е сключена, ще е без особено значение!

      Коментар


      • Абе кви са тия безсмислени спорове!? Въобще как я виждате КФН да пусне търгова цена под пазарната.. въртят, сучат винаги се слага някъв бонус че дребните да са поне малко доволни.
        А теориите ви как Донев можел да изманипулира цената надолу са още по-безумни. Първо че е под достойнството му такова нещо, второ че рискува да се вдигне пак скандал с неговото име.. нали гледате че Цацаратурата само го дебне да стъпи някъде на криво и да го налази..
        Според мен ще плати една хубава премия на будните инвеститори, а ония хилядите заспали с боновите книжки ще ги направи доброЗорни акционери в империята Софарма

        Коментар


        • В смисъл, че ако видим практика, която ни ощетява като миноритарни акционери дали можем да сезираме европейския съд ако при нашите институции нищо не се получи и какви са шансовете ни да спечелим? Това е масова практика в развитите държави.
          Keep going ...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Mr.Profit Разгледай мнение
            Да, видях, че така правят. Там сключват сделка по каквито цени си искат ли? Това ще издържи ли в европейския съд?
            В смисъл?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 4f4

              Не, няма пазарна манипулация! Купавача е склонен да плати 1 лв., продавача е ОК!
              Ама когато са свързани лица пак ли е ок?
              Keep going ...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Mr.Profit Разгледай мнение
                Другото, което ми идва на ум, че той хубаво ще сложи поръчка за купува на 1.09 примерно ама знаеш ли какви поръчки са сложили пазарните участници... да не стане така, че в крайна сметка друг да ги вземе тези 5%? Затова си мисля, че ще търсят пазарни
                Принципно е така, но аз не бих рискувал да си купя на по-висока цена, ако предложителя е решил че ще даде по-ниска. Това надлъгване ще заприлича на Game theory

                Коментар


                • SoHo, личното ми мнение е, че нещата тук ще се развият по различен сценарий, но колкото повече си подготвен, толкова по-добре... ако не тук, то друг път ще ти е от полза. Както пише в изкуството на войната - добрият пълководец печели войната преди да е започнала и ако го перефразираме към инвестирането ще звучи, че добрият инвеститор си пише домашното и е наясно какво да прави във всеки момент още преди да е купил
                  Keep going ...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 4f4 Разгледай мнение

                    ОТС е вариан за избягване на това!
                    Да ,но тогава няма да могат да изманипулират цената с големия пакет!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Mr.Profit Разгледай мнение
                      Да, видях, че така правят. Там сключват сделка по каквито цени си искат ли? Това ще издържи ли в европейския съд?
                      Хахаха ей в голям филм се вкарвате

                      Коментар


                      • Да, видях, че така правят. Там сключват сделка по каквито цени си искат ли? Това ще издържи ли в европейския съд?
                        Keep going ...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Mr.Profit Разгледай мнение
                          Другото, което ми идва на ум, че той хубаво ще сложи поръчка за купува на 1.09 примерно ама знаеш ли какви поръчки за сложили пазарните участници... да не стане така, че в крайна сметка друг да ги вземе тези 5%?
                          ОТС е вариан за избягване на това!

                          Коментар


                          • Другото, което ми идва на ум, че той хубаво ще сложи поръчка за купува на 1.09 примерно ама знаеш ли какви поръчки са сложили пазарните участници... да не стане така, че в крайна сметка друг да ги вземе тези 5%? Затова си мисля, че ще търсят пазарни
                            Keep going ...

                            Коментар


                            • Ами тогава си мисля, че разковничето е в справедливата цена... като цяло очаквам, че там ще е най-високата
                              Keep going ...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Mr.Profit Разгледай мнение

                                Защо да не мине по пазарни цени цени този пакет? Другото не попада ли под ударите на пазарните манипулации?
                                Така му се иска иска да направи някой лев но да видим какво ще се случи.

                                Коментар

                                Working...
                                X