IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доверие обединен холдинг (DUH / DOVUHL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от colline Разгледай мнение

    Той правеше прехвърляния преди време около 1.10лв и успяхме да вземем, както и при СФИ и СФТРД около 2лв - по неговите позиции ако не създава ликвидност няма от кого да купиш обем.
    А тук трябва и да прави сделки, за да остане в Софикс
    Да, и аз съм забелязал че не всеки път целта на сделките му е печалба.. Има и по висши цели човека и често дава на по-находчивите и смели спекуланти, да изкарат по нещо от позициите му

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

      Чичо обича да се прави на спекулант.. Не помниш ли че продаваше и на 3,30-3,40 преди акцията да излети към 6 лв.
      Той правеше прехвърляния преди време около 1.10лв и успяхме да вземем, както и при СФИ и СФТРД около 2лв - по неговите позиции ако не създава ликвидност няма от кого да купиш обем.
      А тук трябва и да прави сделки, за да остане в Софикс

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение
        Имате ли идеи за тапата на 3.7 ?
        Бенча продават яко и вече съм почти сигурен, че е чичо ви. Предположения защо продава толкова много акции и не пуска цената да излети?
        Чичо обича да се прави на спекулант.. Не помниш ли че продаваше и на 3,30-3,40 преди акцията да излети към 6 лв.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение

          Може да е дошло време за курбан на банката. Това е най-рисковата акция на цялата борса. Още не мога да се начудя как се хващате на числа в ексел, малко като числата за ковида - колкото си искат толкова ще ви изпишат, но да вярвате и да го купувате?
          Защото четейки числата в ексела, правим пари на тази борса от 18-20 г.
          Ти от колко време си успешен по капиталовите пазари и какъв метод на анализ използваш!?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение
            Имате ли идеи за тапата на 3.7 ?
            Бенча продават яко и вече съм почти сигурен, че е чичо ви. Предположения защо продава толкова много акции и не пуска цената да излети?
            Може да е дошло време за курбан на банката. Това е най-рисковата акция на цялата борса. Още не мога да се начудя как се хващате на числа в ексел, малко като числата за ковида - колкото си искат толкова ще ви изпишат, но да вярвате и да го купувате?

            Коментар


            • Имате ли идеи за тапата на 3.7 ?
              Бенча продават яко и вече съм почти сигурен, че е чичо ви. Предположения защо продава толкова много акции и не пуска цената да излети?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение

                За теб всички акции ще станат стотинки да можеш със 100 лв. да купиш цялата борса.. а дано защото и аз така искам .. лично мога на софикс 50 да извадя и някоя милка от резерва.. но надали!
                То бива бива алчност, ама това твоето е безобразие направо !

                Коментар


                • Първоначално изпратено от johny-bravo Разгледай мнение

                  Те трябва да са най-кухите кратуни, ако раздадат дивидент от банката. И не само, трябва да ги съдят за безстопанственост!!! Тези забрани не са направени, защото му се е накривил х...я на някой чиновник.
                  За теб всички акции ще станат стотинки да можеш със 100 лв. да купиш цялата борса.. а дано защото и аз така искам .. лично мога на софикс 50 да извадя и някоя милка от резерва.. но надали!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                    БНБ вече прие решение бг банките да капитализират цялата си печалба и да не разпределят дивидент тази година. В четвъртък и ЕЦБ ще забрани на европейските банки да се дава дивидент, но това не се отнася за Молдова - те на са в ЕС!!!

                    така, че надеждите тук остават
                    Те трябва да са най-кухите кратуни, ако раздадат дивидент от банката. И не само, трябва да ги съдят за безстопанственост!!! Тези забрани не са направени, защото му се е накривил х...я на някой чиновник.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Кисимов Разгледай мнение
                      https://www.finam.ru/international/n...0200401-13260/
                      Отменят дивиденти на банки по указание на ЕЦБ
                      БНБ вече прие решение бг банките да капитализират цялата си печалба и да не разпределят дивидент тази година. В четвъртък и ЕЦБ ще забрани на европейските банки да се дава дивидент, но това не се отнася за Молдова - те на са в ЕС!!!

                      така, че надеждите тук остават
                      fuск the bеаr - give me the bееr

                      Коментар


                      • https://www.finam.ru/international/n...0200401-13260/
                        Отменят дивиденти на банки по указание на ЕЦБ

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от johny-bravo Разгледай мнение
                          Кога ще връщате парите на Софарма? Още ли сънувате “рефинансиране” при ниска лихва? Никоя банка няма да ви даде в тази ситуация. Ама то акционерите на Софарма да му мислят. Вие сте добре, ни пари дали, ни риска носите. Вярно, че си купихте банка тип КТБ на 8ми септември, ама какво да се прави.
                          Моето мнение е че има доста банки, които биха финансирали при под 3% лихва. Няма да се изненадам, ако си осигурят заем на 1.5%-2% лихва. За 8ми септември съм съгласен, но за банка тип КТБ смятам, че няма място за сравнение. Сравни структурата на кредитния портфейл относно ритейл/корпоративни, концентрация на най-големите клинети, лихвените равнища на кредитите и депозитите, капиталова адекватност и ще разбереш, че двете банки нямат нищо общо.

                          Коментар


                          • Още се чудя защо беше цялата дандания тука Декември и Януари?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от johny-bravo Разгледай мнение
                              Стига сте разтягали локуми. Кажете кога ще върнете парата!!! Върнете парите, бе!!
                              Приемаме парите като инвестиция, а не като заем, защо да ги връщаме? Шегувам се.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от johny-bravo Разгледай мнение
                                Стига сте разтягали локуми. Кажете кога ще върнете парата!!! Върнете парите, бе!!
                                “Бе” и “ма” на къра,не тук!

                                Коментар

                                Working...
                                X