IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доверие обединен холдинг (DUH / DOVUHL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение

    Те хората са си казали на ОС, защо им е увеличението, на каква цена ще е.. за мен новините са много позитивни.... празнословието на форумните юнаци си е за тях
    верваме ти бе ... ,че за теб за позитивни, не е нужно да го повтаряш. Ама явно за тези които са били там, и са от най-верващите, съответно са се зашили до козирката в акции, така че вече им парят и с нетърпение чакат да се качи, за да разкешат малко ... та те щом не се хвалят ... значи не е добре работата

    Коментар


    • [QUOTE=Petar;n3702420]
      Първоначално изпратено от ventzi_ds Разгледай мнение

      Разбира се че може да се прави увеличение със собствени средства. За целта обаче не трябва да си взел заем, който да връщаш, а да имаш доста солидна неразпределена печалба примерно. Но идеята сега не е за всяка притежавана акция от теб да получиш нови 3 примерно, а да се записват нови с права и на така наречените мъртви души да им намалеят акциите и мистър Д. да си увеличи контрола над Доверие, който има 146к акционери.

      Да разбирам,че ще си е едно типично увеличение.В крайна сметка всичко е за тия пусти пари
      Last edited by ventzi_ds; 16.01.2021, 16:50.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение

        Те хората са си казали на ОС, защо им е увеличението, на каква цена ще е.. за мен новините са много позитивни.... празнословието на форумните юнаци си е за тях
        Тея тарикати от инвестора пак се снишават и не пишат нищо за от ОСА. А Доверие е отбелязано по първите места в класациите.

        Коментар


        • [QUOTE=ventzi_ds;n3702314]
          Първоначално изпратено от Petar Разгледай мнение
          Сега ако кажат, че ще е и със собствени средства

          Ихааа.Може ли да го направят!?!.(не,че ми е много ясно) Ако не се лъжа при CENHL е имало
          Разбира се че може да се прави увеличение със собствени средства. За целта обаче не трябва да си взел заем, който да връщаш, а да имаш доста солидна неразпределена печалба примерно. Но идеята сега не е за всяка притежавана акция от теб да получиш нови 3 примерно, а да се записват нови с права и на така наречените мъртви души да им намалеят акциите и мистър Д. да си увеличи контрола над Доверие, който има 146к акционери.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от iezuita Разгледай мнение

            Какво имаш предвид.
            Те хората са си казали на ОС, защо им е увеличението, на каква цена ще е.. за мен новините са много позитивни.... празнословието на форумните юнаци си е за тях

            Коментар


            • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение
              Гледам, че да се пишат глупости е запазена марка на някои юнаци. Пазара никога не бърка. В понеделник ще разберете
              Какво имаш предвид.
              http://www.youtube.com/watch?v=9-mDA1vRHOA&feature=related

              Коментар


              • Гледам, че да се пишат глупости е запазена марка на някои юнаци. Пазара никога не бърка. В понеделник ще разберете

                Коментар


                • Виждам, че живеем все още при "С о ц ъ а л и з ъ м а"?

                  Коментар


                  • [QUOTE=Petar;n3702221]Сега ако кажат, че ще е и със собствени средства

                    Ихааа.Може ли да го направят!?!.(не,че ми е много ясно) Ако не се лъжа при CENHL е имало

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Petar Разгледай мнение
                      Сега ако кажат, че ще е и със собствени средства . Както каза Груйчеца сплит на сплита да се направи ха-ха. Извинете налудничавите идеи, просто скоро не сме имали поводи за радост. Успех на всички, винаги го пожелавам и го мисля.
                      репо на репото звучи по-добре от сплит на сплита

                      Коментар


                      • Сега ако кажат, че ще е и със собствени средства . Както каза Груйчеца сплит на сплита да се направи ха-ха. Извинете налудничавите идеи, просто скоро не сме имали поводи за радост. Успех на всички, винаги го пожелавам и го мисля.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

                          E, ако е само 5, няма смисъл да се занимаваме за едни 10-тина %. Повече му отива някъде на по-високичко.
                          Ейй, много взе да ви разглезва БФБ-то , 10% за нищо ги нямате вече
                          Бързай бавно, е казал един мъдрец

                          Да дрънне дивидентчето от Молдова след няколко месеца в банковата сметка, пък тогава ще я мислим пак цената на акция .. като вземат и НЕверващите да вЕрват

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

                            5 лв. й подхожда повече на акцията
                            E, ако е само 5, няма смисъл да се занимаваме за едни 10-тина %. Повече му отива някъде на по-високичко.
                            Пътека се прави камък по камък!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение

                              Определено не... Чичо си е казал на общото събрание за какво става на въпрос, като човек който не е присъствал, не върви да ви разказвам питайте някой който е бил За мен новините са повече от добри
                              5 лв. й подхожда повече на акцията

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от p_trade Разгледай мнение

                                Доколкото разбирам идва увели4ение на капитала ? Това не ви ли притеснява имайки се предвид 4е няма да е малко ?
                                Определено не... Чичо си е казал на общото събрание за какво става на въпрос, като човек който не е присъствал, не върви да ви разказвам питайте някой който е бил За мен новините са повече от добри

                                Коментар

                                Working...
                                X