IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

БТФ Expat Bulgaria SOFIX UCITS ETF (BGX)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от maretoff Разгледай мнение

    ,,, почват да стават доста "прозразчни" за front-runner-ите
    Почват... ?!? Че как ще излязат, ако не влезе никой?!?

    Коментар


    • Някой да се не обърка с последната жълта ухилена нула, че отиде коня ...
      15 000 акциЙ на фармата ли !?!?))) А коня - ...жаден
      Не е препоръка... !!!
      "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

      Коментар


      • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
        Поръчани дялове за издаване в сетълмент 500 000

        Някой да се не обърка с последната жълта ухилена нула, че отиде коня ...
        нея ще я чакаме от Франкфурт или Лондон

        Коментар


        • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
          Поръчани дялове за издаване в сетълмент 500 000

          Някой да се не обърка с последната жълта ухилена нула, че отиде коня ...
          ,,, почват да стават доста "прозразчни" за front-runner-ите

          Коментар


          • Поръчани дялове за издаване в сетълмент 500 000

            Някой да се не обърка с последната жълта ухилена нула, че отиде коня ...
            Last edited by inta53; 19.09.2017, 17:44.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Батя
              Смело напред и нагоре!
              ++ Защо само нагоре, надоле, не е ли добре!?!? г-н Василев спомена, че графиката им харесва, нале !?
              Не е препоръка... !!!
              "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Toranaga Разгледай мнение
                Не сме единствените, които виждат това. Ferry сложит ти like, защото и от тази гледна точка си прав...
                eeee, поласкан съм хахахахаха... майтапа настрана, всички които са по-отрано залостени "туканка" знаят, колко долни манипулатори от ИПтата се подвизават с по няколко ника и се опитват да докарат някой леФ на "инвестиционните си къщи" че и на себе, за да се размаже после във фейсбук от снимки на местата които е обиколил/а. халал да им е, но именнто такива индивиди съсипаха облика на борсата.
                няма вече учудени, че никой не ще да прави бизнес със славянски тарикати. производствените предприятия за евтина работна ръка и ниски данъци е друга тема.
                а Н.В. си е пич отвсякъде! ооще в самото начало на темата го каза - Експат не са самаряни и имат ясна цел. бОли ги, кой овчар на колко ще купи или продаде, комисионната и таксите си им влизат в джоба.
                а семкарите нека си бещят ...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Toranaga Разгледай мнение

                  Когато числата говрят и боговете мълчат. При мен също няма капка омраза а разбирзне на фактите, които ти явно не виждаш и освен pump & dump друго нямате в главите ви с Ники Василев. Ето и потвърждение от НСС ..

                  http://www.investor.bg/ikonomika-i-p...meseca-246911/
                  Нямам идея какво общо имат ПЧИ и компанията?
                  За ПЧИ е друга тема и до голяма степен проблема е демографията. Хората намаляват (пазарът е ограничен), цигани много, трудно се намират специализирани кадри, а и голямата държавна бюрокрация и корупция допълнително натежава. Експат дори се налага сами да прокарват инфраструктура с Лондон защото досега няма такава инициатива - а това струва много нерви и пари предполагам. Къде е проблема в държавната бюрокрация или в частника?

                  А ако ти можеш да направиш фонд с по добри условия от Експат, то пазарът ще инвестира при теб! На приказки всичко е лесно отстрани но като гледам няма други желаещи да рискуват с такъв фонд!

                  Коментар


                  • днес може да има записвания - 50 хил дяла се изтъргуваха над цена на NAV-a

                    Коментар


                    • Не сме единствените, които виждат това. Ferry сложит ти like, защото и от тази гледна точка си прав...

                      Първоначално изпратено от Ferry Разгледай мнение

                      спекулата енай-точното определение.
                      а тя се реазлизира не от кокошкарите, дето дебнат да се закачат за трохите, а от самите ИП, които превъртат помежду си(и със сигурност по предварителна уговорка) акциите си, за да се наведат за някоя друга по-солидна комисионна от преразпределящите по между си големи пакети собственици. важното е да има хляб и зрелища и матрЯл за безделниците

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение


                        Вече ви обясних ситуацията но явно омразата ви заслепява! Успех все пак!
                        Когато числата говрят и боговете мълчат. При мен също няма капка омраза а разбирзне на фактите, които ти явно не виждаш и освен pump & dump друго нямате в главите ви с Ники Василев. Ето и потвърждение от НСС ..

                        http://www.investor.bg/ikonomika-i-p...meseca-246911/

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение

                          Ако погледнеш форумът за Сирма ще видиш мнението ми за тях (а то е силно отрицателно)! Все пак не споделям мнението ти, че Доверие е било изкуствено натиснато надолу и сега се връща на справедливи нива - може 2.04 да е било справедливо ниво, но честно казано не мисля! За 2.35 и 2.80 въобще няма какво да говорим! ИМА САМО ЕДНА ДУМА - СПЕКУЛА!
                          спекулата енай-точното определение.
                          а тя се реазлизира не от кокошкарите, дето дебнат да се закачат за трохите, а от самите ИП, които превъртат помежду си(и със сигурност по предварителна уговорка) акциите си, за да се наведат за някоя друга по-солидна комисионна от преразпределящите по между си големи пакети собственици. важното е да има хляб и зрелища и матрЯл за безделниците

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

                            Ок! Виж аз съм писал много какво мисля в темата на Доверие но на вас не ви харесва компанията и няма какво да ви убеждавам. Акцията беше дълго време на много ниски цени заради огромните тогава загуби от преструктурирания. А и целият пазар скочи много от тогава не е само ДОХ.

                            Интересно как само на Доверие налитате - Сирма и Холдинг България повече ли ти допадат? по евтини ли са според теб?
                            Ако погледнеш форумът за Сирма ще видиш мнението ми за тях (а то е силно отрицателно)! Все пак не споделям мнението ти, че Доверие е било изкуствено натиснато надолу и сега се връща на справедливи нива - може 2.04 да е било справедливо ниво, но честно казано не мисля! За 2.35 и 2.80 въобще няма какво да говорим! ИМА САМО ЕДНА ДУМА - СПЕКУЛА!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение

                              В голяма грешка си! Аз омраза нямам - нито към екипа на Експат, нито към инвеститорите във Фонда!
                              Просто споменах, че споделям мнението на журналистите в Инвестора, че Фонда губи от тия размествания!

                              А относно Доверие ОХ! Няма какво да коментирам повече! Вижда се, колко време цената беше под левче и чак към Февруари 2017 започна да се надига!

                              ПП Обясни ми като техен голям защитник с какво се промени компанията, че от Февруари до сега да направи ръст от 150%?
                              Ок! Виж аз съм писал много какво мисля в темата на Доверие но на вас не ви харесва компанията и няма какво да ви убеждавам. Акцията беше дълго време на много ниски цени заради огромните тогава загуби от преструктурирания. А и целият пазар скочи много от тогава не е само ДОХ.

                              Интересно как само на Доверие налитате - Сирма и Холдинг България повече ли ти допадат? по евтини ли са според теб?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение


                                Вече ви обясних ситуацията но явно омразата ви заслепява! Успех все пак!
                                В голяма грешка си! Аз омраза нямам - нито към екипа на Експат, нито към инвеститорите във Фонда!
                                Просто споменах, че споделям мнението на журналистите в Инвестора, че Фонда губи от тия размествания!

                                А относно Доверие ОХ! Няма какво да коментирам повече! Вижда се, колко време цената беше под левче и чак към Февруари 2017 започна да се надига!

                                ПП Обясни ми като техен голям защитник с какво се промени компанията, че от Февруари до сега да направи ръст от 150%?

                                Коментар

                                Working...
                                X