IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

БТФ Expat Bulgaria SOFIX UCITS ETF (BGX)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

    Пробвай да излезеш от БФБ с по 10 К в момента и си престави как се чувстват чужденците с по над 20 милиона...
    Истината се доказва в практиката....
    По коя позиция да изляза с 10К. От БТФ-то - без проблем, при това с добра печалба. Или?

    Коментар


    • Така е , ликвидността е голям проблем. Знам.
      Но не става въпрос за акции а за БТФ. Има нюанс. Там поне първите ще им е по-лесно да излязат. И доколкото говорим за вероятности, просто казах че върбин ден е вероятност, както и другата.
      Те и руснаците навремето ако са мислили така - (неците имат много армия и оръжие) сега от тях нищо да не е останало и да се говори немски до към Урал някъде. Искам да кажа, че нещата не могат априори да се отписват, щото видите ли нямало как да станат. Това ми се струва абсурд. Задължително се опитва, при това настоятелно, а не проформа. Другояче не става.
      Това е трудно да се обяснява в боросв форум дето нагласите са точно обратните, но тук не става въпрос за държане или кеширане, а за нещо друго - гонене на цели, Та се надявам всеки с някакъв опит в какъвто и да бизнес настрана от борсата да ме разбере за какво говоря.

      И в тази връзка да изкажа абсолютнто си презрение към постове (не към авторите а към постоветете) като този за върбин ден.
      Ами хайде някой да се опита да направи нещо (подобно поне) пък тогава да вика леля Върба. Няма лесен успех, колкото и на "играчите" тук да им се иска обратното.
      Last edited by VNM; 12.10.2017, 12:34.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от VNM Разгледай мнение
        Аз пък не мисля така. За върбинден имам предвид.
        Разбира се може и да не стане, но при положение, че навън всичко е в норма, спадът тук може да се изтълкува от мнозина чужденци като възможност. Което е в полза на БТФ-то ни.
        Пробвай да излезеш от БФБ с по 10 К в момента и си престави как се чувстват чужденците с по над 20 милиона...
        Истината се доказва в практиката....
        Аз го минах този момент и в по добри времена за ликвидността ,сега е ред на други...да го докажат че ще дойде някой от вън да им купи акциите...

        Коментар


        • Аз пък не мисля така. За върбинден имам предвид.
          Разбира се може и да не стане, но при положение, че навън всичко е в норма, спадът тук може да се изтълкува от мнозина чужденци като възможност. Което е в полза на БТФ-то ни.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от NikolayVassilev Разгледай мнение

            Уважаеми Декс,

            Работим паралелно и на двете писти. Не сме се отказали и нямаме такова намерение. Тъй като крайният резултат зависи предимно от институции извън България, някои от които частни, не можем да дадем прогноза за срок.

            Поздрави, Н
            О, срока е ясен - на Върба в петък
            Калитко

            Коментар


            • Първоначално изпратено от toto 2 Разгледай мнение

              Ами например : Защо махнахте справката в страницата на Фонда за сделките от предния ден и % съотношение на компаниите в него ...Нали искаме прозрачност ,или вече не ?
              Уважаеми Тото,

              Проверих. Не мисля, че има промяна на сайта ни. Има линк към ПДФ файла с таблицата с теглата. Кажете, ако не можете да я намерите.
              Моля да имате предвид, че таблицата се актуализира между 9:30 и 10 и нещо сутринта - в зависимост от часа, в който банката-депозитар потвърди НСА.

              Поздрави, Н

              Коментар


              • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение

                Здравейте,

                Докъде стигнахте с листванията във Франкфурт и Лондон?

                Поздрави.
                Уважаеми Декс,

                Работим паралелно и на двете писти. Не сме се отказали и нямаме такова намерение. Тъй като крайният резултат зависи предимно от институции извън България, някои от които частни, не можем да дадем прогноза за срок.

                Поздрави, Н

                Коментар


                • Първоначално изпратено от NikolayVassilev Разгледай мнение
                  Уважаеми участници,
                  Явно имате някакъв въпрос, но не съм забелязал такъв. Бихте ли го формулирали?
                  Поздрави, Н
                  Ами например : Защо махнахте справката в страницата на Фонда за сделките от предния ден и % съотношение на компаниите в него ...Нали искаме прозрачност ,или вече не ?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от NikolayVassilev Разгледай мнение
                    Уважаеми участници,
                    Явно имате някакъв въпрос, но не съм забелязал такъв. Бихте ли го формулирали?
                    Поздрави, Н
                    Здравейте,

                    Докъде стигнахте с листванията във Франкфурт и Лондон?

                    Поздрави.

                    Коментар


                    • Уважаеми участници,
                      Явно имате някакъв въпрос, но не съм забелязал такъв. Бихте ли го формулирали?
                      Поздрави, Н

                      Коментар


                      • http://m.dnevnik.bg/bulgaria/2017/10...=bottomcomment

                        Коментар


                        • Оборотът остана на по-ниски нива от обичайното – 380,5 хил. лв. след само 151 сделки

                          http://www.investor.bg/novini-i-anal...sesiia-248279/

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

                            Проследи ми постингите по добре преди да нападаш! Пак да кажа че не познавам никой в Експат но без този фонд щяхме да сме с подобни на днешните обороти.

                            Не виждам ти с какво допринасяш за пазара освен да хейтиш, пак ти казвам прави фонд помогни на пазара а не празни приказки.
                            не само,че няма да помогна, а се чудя как може да съм влезнал на такъв пазар? Аз излизам и докато няма ясна промяна няма и да влеза!!

                            Коментар


                            • Този, от когото чакам един отговор... Та.... така... чакайте си...

                              Коментар


                              • Кого визираш със " никиту" ??

                                Коментар

                                Working...
                                X