IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

БТФ Expat Bulgaria SOFIX UCITS ETF (BGX)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

    някой е чакал чертичките да пробият 570?
    ти по-добре знаеш кой какво е чакал, но аз само ще припомня, че първата съпротива за софикс е 580 пункта ......... следващата съпротива е при 625 пункта и т.н. , и т.н. докато се стигне до 730 пункта
    fuск the bеаr - give me the bееr

    Коментар


    • Първоначално изпратено от NikolayVassilev Разгледай мнение

      =====.........Това е дългосрочен проект. Ще има повече и по-малко активни години.
      Помислете, че проблемът вероятно не е в продукта, а в пазара. Вече сме с по-малка капитализация от Северна Македония...
      Поздрави, Николай


      Най точното време за "КЪСИЯ".... винаги може и още

      Коментар


      • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение

        Коментар за резултатите от листването в Лондон. Дали това очаквахте, ако -не, дали някой ви подведе или просто не сте си направли сметката?
        Уважаеми Петьо Б,
        Защо някой да ни е подвел? Нашите ЕТФ-и (конкретно българският) са листвани на 3 борси, разговаряме с четвърта. Това е дългосрочен проект. Ще има повече и по-малко активни години.
        Помислете, че проблемът вероятно не е в продукта, а в пазара. Вече сме с по-малка капитализация от Северна Македония...
        Поздрави, Николай

        Коментар


        • Първоначално изпратено от colline Разгледай мнение
          Г-н Василев планирате ли ЕТФ за Русия и Турция ?
          Уважаеми Колин,
          Засега не, но след време е възможно. Нека развием първо тези 11 ЕТФ-а...
          Поздрави, Николай

          Коментар


          • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение

            не очаквам записвания и там.
            Когато му дойде времето аз лично ще се възползвам

            Коментар


            • Г-н Василев планирате ли ЕТФ за Русия и Турция ?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

                +1 Поздравления!
                Готов ли е за старт "късия" г-н Василев?
                не очаквам записвания и там.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

                  +1 Поздравления!
                  Готов ли е за старт "късия" г-н Василев?
                  https://www.investor.bg/novini-i-ana...titori-296331/
                  Сряда другата седмица тръгва! Успех!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от NikolayVassilev Разгледай мнение

                    Уважаеми Петьо Б,
                    Благодаря за коментара. Съжалявам, ако съм оставил въпрос неотговорен. Моля да предложите по кои въпроси да дам коментар.
                    "Не стана" не зная дали е справедлива оценка. Видяхте, че скоро имаше записвания за 2.6 млн. дяла. Вчера имаме нови още 120,000 дяла. Действаме.
                    И ние искаме нови 100 млн. лв. Ако можете, помогнете.
                    Поздрави и успешна година.
                    НВ
                    Коментар за резултатите от листването в Лондон. Дали това очаквахте, ако -не, дали някой ви подведе или просто не сте си направли сметката?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от NikolayVassilev Разгледай мнение

                      Уважаеми Петьо Б,
                      Благодаря за коментара. Съжалявам, ако съм оставил въпрос неотговорен. Моля да предложите по кои въпроси да дам коментар.
                      "Не стана" не зная дали е справедлива оценка. Видяхте, че скоро имаше записвания за 2.6 млн. дяла. Вчера имаме нови още 120,000 дяла. Действаме.
                      И ние искаме нови 100 млн. лв. Ако можете, помогнете.
                      Поздрави и успешна година.
                      НВ
                      +1 Поздравления!
                      Готов ли е за старт "късия" г-н Василев?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                        Борсата балонизира и формира връх точно в годината на приемането ни в европейския съюз. Което съвпадна и с върхът на въшните пазари и и имотния балон на глобално ниво и края на един цикъл на раширение на западната цивилизация. Всъщност присъдиняването на страни от периферията като България и Румъния може да се тълкува като сигнал за формиране на връх. Като този връх 2007 още не може да бъде пробит от много европейски пазари и както и от повечето пазари на глобално ниво. Така че БФБ е не е изключение.
                        По това време имаше огромен интерес на чужди инвеститори към България и огромни капиталови потоци са се наливали в страната. След това на сцената се появи тъпото ченге Борисов с още по-тъпите му калинки, които омацаха пейзажа на финансовата система, превърнаха България във васал на Щатите, боклучарник и сметище на Евросъюза и отвратително място за чужди инвеститори.

                        ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                        Коментар


                        • Българите сме царе да даваме оценки и коментираме многозначително отстрани.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение
                            ей, аз съм отскоро тук, ама ме е яд като старите кучета говорят глупости. Колко пъти съм искал някакъв коментар от "никитата" за това какво направиха във Франкфурт и Лондон, НЯКАКЪВ! но мълчат като ..... Ами да кажат поне, абе мислихме друго, но не стана. Ни гъг, ни стон! Ами аз ако съм баничар и отворя баничарница и не мога да продам и една баничка ще кажите ли че съм върхът?
                            Уважаеми Петьо Б,
                            Благодаря за коментара. Съжалявам, ако съм оставил въпрос неотговорен. Моля да предложите по кои въпроси да дам коментар.
                            "Не стана" не зная дали е справедлива оценка. Видяхте, че скоро имаше записвания за 2.6 млн. дяла. Вчера имаме нови още 120,000 дяла. Действаме.
                            И ние искаме нови 100 млн. лв. Ако можете, помогнете.
                            Поздрави и успешна година.
                            НВ

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение
                              ей, аз съм отскоро тук, ама ме е яд като старите кучета говорят глупости. Колко пъти съм искал някакъв коментар от "никитата" за това какво направиха във Франкфурт и Лондон, НЯКАКЪВ! но мълчат като ..... Ами да кажат поне, абе мислихме друго, но не стана. Ни гъг, ни стон! Ами аз ако съм баничар и отворя баничарница и не мога да продам и една баничка ще кажите ли че съм върхът?
                              Връх си баничарю
                              За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                              Коментар


                              • Това , че сега Никито се мъчи САМ И ТРУДНО СЕ ПОЛУЧАВА, не означава , че тогава не бяха успешни..Първото българско правителство , което знаеха какво е борса и инвестиции и как се привличат..Днес череши на корем и 11г. безхаберие..Вярно е, че приема в ЕС беше добра рамка, но и те с либералната си политика и дипломация постигнаха много..Днес РУМЪНИЯ показа как се прави борса - изпреварват ни все повече, а на нас ни излезе име на корумпирана и бедна държава ..Не че не е вярно за съжаление..

                                Коментар

                                Working...
                                X