IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

БТФ Expat Bulgaria SOFIX UCITS ETF (BGX)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Трябва да се даде кредит на доверие поне 6 месеца на такова правителство с Н.Василев. Той е възможно най-добрият избор в момента. За толкова време може и за БФБ да се отсрами, ако разбута кочината Посредниците и Пенсионните. На практика фонда му е редовен, но Софикс, борсата, служебните дружества в Софикс са шит. Пенсионните му осраха фонда, също както и борсата като цяло.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Eminem Разгледай мнение
      Част от вас може би са млади, а други - не са инвестирали по времето на НДСВ, но аз си спомням, че борсата отбеляза едни от най-силните си години, а доходността ми беше рекордно висока. Едно е сигурно, а Николай Василев стане министър-председател, това ще е положително за Българска фондова борса!
      За един два месеца , не повече !

      Коментар


      • със сигурност ще е добре за БФБ .. но аз лично не бих му поверил и 5лв. мои да ги управлява

        Коментар


        • Част от вас може би са млади, а други - не са инвестирали по времето на НДСВ, но аз си спомням, че борсата отбеляза едни от най-силните си години, а доходността ми беше рекордно висока. Едно е сигурно, а Николай Василев стане министър-председател, това ще е положително за Българска фондова борса!

          Коментар


          • Малко първосигнални ми изглеждате тука. Според мен, правителство няма да има и отиваме пак на избори, остава си служебно което и без това се ползва с огромен кредит на доверие към момента.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от TheSkorpion Разгледай мнение
              Българският народ гласува и си избра. Който хейти, да беше отишъл и гласувал в неделя.
              Да пожелаем успех на ИТН и г-н Николай Василев в това мазало, което оставя ББ.
              Сега бъбъръ ще налее 1 млрд във фонда като антикризисна мярка и после ще я приватизират. Майтап, Уили!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от TheSkorpion Разгледай мнение
                Българският народ гласува и си избра. Който хейти, да беше отишъл и гласувал в неделя.
                Да пожелаем успех на ИТН и г-н Николай Василев в това мазало, което оставя ББ.
                дано успехът да е по-голям от успеха на фондовете му

                Коментар


                • Българският народ гласува и си избра. Който хейти, да беше отишъл и гласувал в неделя.
                  Да пожелаем успех на ИТН и г-н Николай Василев в това мазало, което оставя ББ.
                  Мненията ми не са препоръки. Имам само една препоръка - не губете пари.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                    Сичките бичета на мезета Никито не може вече да папка през пенсионните фондове, затова що да не влезе пак в политиката - да подреди софрата за следващите 20 години?
                    Внимание...хейтър !!!!!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Zalmoxis Разгледай мнение
                      да не станем всички Expat-и след едно управление на г-н Василев?
                      Няма, той предния се погрижи за тоталното изпростяване на раята.

                      Коментар


                      • да не станем всички Expat-и след едно управление на г-н Василев?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                          Напълно правилно !
                          Цялата борса на Меком ще я направи....

                          пп Ех, Ники, Никито....Човек като се осере, миризмата за цял живот остава......
                          Сичките бичета на мезета Никито не може вече да папка през пенсионните фондове, затова що да не влезе пак в политиката - да подреди софрата за следващите 20 години?

                          Коментар


                          • ???
                            Издадени дялове 9 406 497
                            Поръчани дялове за издаване в сетълмент 1 140 000
                            Поръчани дялове за обратно изкупуване 2 270 000
                            Общо дялове 8 276 497
                            Поръчки за покупка на дялове (бр. дялове) 940 000
                            Поръчки за продажба на дялове (бр. дялове) 100 000

                            Коментар


                            • Помните ли миналата година, когато ви пишех, че Н.Василев, Бойко и Радев на БНБ заслужават паметник за нестандартните си усилия и патос на тема влизането в Чакалнята и Еврото. Н.Василев единствен политик подкрепи покупката на акции на ПИБ с оглед на голямата цел Еврозона. От такива лидери и политици Б-я има нужда. Заради такива действия, дори може да си затвори очите човек за безобразията на БФБ. Браво за избора на такъв визионер и пламенен защитник на Еврото. Дано да погледне с други очи и на БФБ и да се отсрами. Винаги е време и за изриване на кочината на БФБ.

                              Коментар


                              • WTF !?!?!?

                                Коментар

                                Working...
                                X