IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

БТФ Expat Bulgaria SOFIX UCITS ETF (BGX)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение


    Скоро идваха в министерството от Доверие и ...
    Само при нас поне 35 човека от Алианц минаха в Доверие .....
    цугцванг
    Точно доверчивите и топлото са най-зле последните 3 месеца, на минус

    http://www4.fsc.bg/chart/unitsUPF.asp

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение


      Скоро идваха в министерството от Доверие и като опънали едни графики ,като направили извадки от доходността на Алианц и Доверие...
      Едни машинки и проверяват веднага кой къде участва и като ги зарибяват с разни дрънкулки и намаления.....
      Питам ги къде участват с акции и облигации не знаят ама давали доходност повече от ЦКБ ,Съгласие и Алианц....
      Така че Алианц ако четат ,ще загубят мнооого ако допуснат загуби и тази година...
      Само при нас поне 35 човека от Алианц минаха в Доверие .....
      Ами капитализъм бе Монти,конкуренция и кой на когото може.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Alee Разгледай мнение

        E как недей така, идва края на годината, борим се за доходност. И за такси разбира се. Иначе народа отива при другите.

        Скоро идваха в министерството от Доверие и като опънали едни графики ,като направили извадки от доходността на Алианц и Доверие...
        Едни машинки и проверяват веднага кой къде участва и като ги зарибяват с разни дрънкулки и намаления.....
        Питам ги къде участват с акции и облигации не знаят ама давали доходност повече от ЦКБ ,Съгласие и Алианц....
        Така че Алианц ако четат ,ще загубят мнооого ако допуснат загуби и тази година...
        Само при нас поне 35 човека от Алианц минаха в Доверие .....

        Коментар


        • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение

          добре де, щом смяташ, че аз ще ти объркам плановете - няма да пиша тук....
          е кои планове може да ми объркаш ти или някой друг?

          нито имам ЕТФ - нито смятам да купувам ЕТФ

          от 15 акции на ЕТФ-а аз имам само една и тя е ХИМ-а

          фонда има с около 5-10 хил.акции в повече от ХИМ които евентуално може да реши да продаде

          не се сещам какво може да объркаш с писането на глупости при положение, че 90% от ЕТФ-а го държат 4 пенсии
          НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение

            недей така де
            E как недей така, идва края на годината, борим се за доходност. И за такси разбира се. Иначе народа отива при другите.
            “Preparation. Discipline. Patience. Decisiveness”

            Коментар


            • Първоначално изпратено от abc Разгледай мнение

              Къде виждаш какво са купували вчерашния ден?
              Ако не е тайна, разбира се
              Сравняваш табличката от вчера и от днес.
              Разбира се ако си я запазил вчерашната.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Alee Разгледай мнение

                Според мен ETF-a и ПФ почнаха една размяна на акции, с цел надуване на цените средносрочно. Накрая малките ще се окажат изненадани, независимо дали са във фондовете или при пенсиите.
                недей така де

                Коментар


                • Първоначално изпратено от maretoff Разгледай мнение

                  вчера е купил ( акции) - 305 Неохим-а, 28752 ЦКБ-та и 5200 Монбат-аа
                  днес може пак почивка, а може да добави ако изпадне на добра цена Монбат
                  Къде виждаш какво са купували вчерашния ден?
                  Ако не е тайна, разбира се

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от maretoff Разгледай мнение

                    вчера е купил ( акции) - 305 Неохим-а, 28752 ЦКБ-та и 5200 Монбат-аа
                    днес може пак почивка, а може да добави ако изпадне на добра цена Монбат
                    Според мен ETF-a и ПФ почнаха една размяна на акции, с цел надуване на цените средносрочно. Накрая малките ще се окажат изненадани, независимо дали са във фондовете или при пенсиите.
                    “Preparation. Discipline. Patience. Decisiveness”

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Nikodim Разгледай мнение
                      Вие знаете какво ще купува днеска Никиту, ама няма да кажете на стария никодим !
                      вчера е купил ( акции) - 305 Неохим-а, 28752 ЦКБ-та и 5200 Монбат-аа
                      днес може пак почивка, а може да добави ако изпадне на добра цена Монбат

                      Коментар


                      • Вие знаете какво ще купува днеска Никиту, ама няма да кажете на стария никодим !
                        Не препоръчвам никому нищо.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                          стига си плюл тука, де ............ не ти ли омръзна?

                          ходи чакай чичо ти оги да ти каже на коя дата лятото да вкараш пари в увеличението на капитала за да може декември да си получиш дивидента...
                          добре де, щом смяташ, че аз ще ти объркам плановете - няма да пиша тук....

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
                            май чакаме някой с много пари отвън за не е в час какви чуруци стоят в Софикс и въпреки това на сляпо да купува от продънената бъчва....
                            ще и останем с чакането.....
                            стига си плюл тука, де ............ не ти ли омръзна?

                            ходи чакай чичо ти оги да ти каже на коя дата лятото да вкараш пари в увеличението на капитала за да може декември да си получиш дивидента...
                            fuск the bеаr - give me the bееr

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от keizer Разгледай мнение
                              Такава всенародна лИбоф към тоз фонд, таквоз чупене на пръстите...
                              Фонда пръдна... Веднага десетки коментари - защо пръдна? Има ли разстройство? Хемороиди? Дали е ял боб? Нее. Леща с много чесън.
                              Не е ял леща с много чесън - лука е бил малко... А дали са слагали сланина в боба? Сигурно има запек. Не няма, откакто тръгна тоз фонд го следя и в тефтера записвам колко пъти е ходил до тоалетна....
                              Люти чушки? Развалени яйца? Не са развалени яйца - аз знам откъде фонда си купува яйцата, там никога не са развалени...
                              Ма точил пенсиите на пеленачетата през пенсионните фондове....
                              Салама лютял на очите... Розови прасета в космоса... Мътят в гнездото и не дават на никой да мъти до тях...

                              Сега сериозно: освен в темата "Бисери и Вицове" не бях се смял толкова на форумни мнения от друга тема.

                              Коментар


                              • май чакаме някой с много пари отвън за не е в час какви чуруци стоят в Софикс и въпреки това на сляпо да купува от продънената бъчва....
                                ще и останем с чакането.....

                                Коментар

                                Working...
                                X