IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

БТФ Expat Bulgaria SOFIX UCITS ETF (BGX)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от balarev Разгледай мнение

    Не че има значение, но тук съм напълно съгласен с Вас.
    Нищо лично за миналото ,всеки греши аз също....
    Развиваме виждания и там са противоречията или там трябват да бъдат а не в личните обиди.....
    Който явно се харесват на дадена част във форума....
    Интересно колко е голяма ,че от 2007 до сега доста с е увеличила....
    С тези плюсове на лични обиди , е голяма анкета на качеството на форума във момента/ така наречените таксиджии/.. аз доста често правя анализи колко инвеститори имат с овче нагласи на борсата ,колкото повече ,толкова повече таксиджии .........
    Повтарям постове с лични обиди а не развити виждания и анализи....
    Last edited by Монти; 20.01.2017, 13:58.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pumpkin Разгледай мнение

      Их, какъв спекулат щеше да бъдеш само
      С харесвания на спам и автор на спам не си полезен във форума....
      За дех същото важи
      До сега не съм видял някой да харесва лошите новини , но те съществуват...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение

        Монти, явно искаш фонда да прави действия от които ти да печелиш безрисково.. и защото не става както ти се иска тука ги оплюваш...така ми изглежда на мен
        Ти не искаш ли..?
        Разбира се че искам да печеля от появата на фонда и съм спечелил. но това е вече минало време.....
        сега е един от многото фонда и ИП на маркета ..
        Нито купува ,нито продава....
        С какво се различава от мен ами аз от нова година имам 10 пъти повече оборот...

        Само , че като се загуби предвидимостта ,губи се доверието а оттам и тези който вярват във фонда и като купувачи и като продавачи и като вложители в дялове и спекулантите който купува пред акции който се предполага че ще купува фонда и продавачите сваляха поръчки.....
        Сега да виждаш нещо такова.....
        Един въпрос колко дяла се записаха последните 30 дни....


        Коментар


        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
          Лошото е че изчезна придвидимоста на фонда....
          Их, какъв спекулат щеше да бъдеш само

          Единствената ми препоръка: Консумирайте алкохолни напитки в умерени количества

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
            Лошото е че изчезна придвидимоста на фонда..
            Монти, явно искаш фонда да прави действия от които ти да печелиш безрисково.. и защото не става както ти се иска тука ги оплюваш...така ми изглежда на мен

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
              Лошото е че изчезна придвидимоста на фонда. За фондовете на Амро се знаеше на 23 март правеха опит за 100% балансировка и продаваха старите и купуваха новите , после същата процедура на 23 септември....ако нямаха купувачи се бавеха с няколко дни...а сега не е така...
              Тези с парите поръчват Мамбото....
              И още аз очаквам някой стари приятели на Милен Велчев/ а и защо не и той с руската банка/ и Василев да го запишат и те да определят правилата ,да се надяваме че интересите на ПФ и новите записващи ще са еднакви щото излизането на ПФ от фонда ще стане големо Бонго....
              Не че има значение, но тук съм напълно съгласен с Вас.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение

                Интересно......значи ние българите не щем да го купуваме този фонд ,а очакваме чужденците да го правят.....не е ли малко наивно.Те лесно могат да направят справка за това каква е акционерната структура.Ако искат нашите да пробият навън първо трябва да си размърдат там "нещата" и да понапълнят тук,иначе аз някак си не ги виждам нещата!Явно само с реклама във Фейсбук няма да стане,даже излиза че от там никой не се е зарибил!
                Лошото е че изчезна придвидимоста на фонда. За фондовете на Амро се знаеше на 23 март правеха опит за 100% балансировка и продаваха старите и купуваха новите , после същата процедура на 23 септември....ако нямаха купувачи се бавеха с няколко дни...а сега не е така...
                Тези с парите поръчват Мамбото....
                И още аз очаквам някой стари приятели на Милен Велчев/ а и защо не и той с руската банка/ и Василев да го запишат и те да определят правилата ,да се надяваме че интересите на ПФ и новите записващи ще са еднакви щото излизането на ПФ от фонда ще стане големо Бонго....

                Коментар


                • Първоначално изпратено от vale1 Разгледай мнение

                  Освен 4-те известни Пф дялове в този ЕТФ към 30.12. има само още 1 - за около 150 х.лв.
                  Интересно......значи ние българите не щем да го купуваме този фонд ,а очакваме чужденците да го правят.....не е ли малко наивно.Те лесно могат да направят справка за това каква е акционерната структура.Ако искат нашите да пробият навън първо трябва да си размърдат там "нещата" и да понапълнят тук,иначе аз някак си не ги виждам нещата!Явно само с реклама във Фейсбук няма да стане,даже излиза че от там никой не се е зарибил!
                  Last edited by спекуланта; 20.01.2017, 12:32.

                  Коментар


                  • Интересно защо няма оферти продава на смислено ниво около NAV. Маркет-мейкърите им не са ли длъжни да поддържат такива. Не ми изглежда нормално.

                    edit

                    Глупости пиша. Всъщност спреда не е чак толкова голям, но все пак аз бих очаквал да мога да си купя от маркет-мейкър на NAV, при положение, че и без това ИП ще ме одрънка със стандартните комисионни.
                    Last edited by margen; 20.01.2017, 11:07.
                    Мненията ми не са препоръка за търговия.

                    Коментар


                    • Ха
                      BGX 20-01-2017 10:10:00 1.159
                      а на борса сделки са на 1.17 ! Да се търгува ЕТФ-а над NAV от много време не се случвало

                      Коментар


                      • Даже вече е на плюс.

                        BGX: 01.01.2017 - 19.01.2017 - 30-минутна графика
                        19.01.2017 Отв: 4.11 Мин: 4.11 Макс: 4.11 Затв: 4.11






                        Last edited by Jekata; 19.01.2017, 16:45.

                        Коментар


                        • И триене не може новия интерфейс.
                          Last edited by redcretin; 19.01.2017, 16:07.

                          Коментар


                          • http://www.investor.bg/novini-i-anal...taniia-232352/

                            в добавка към статистика - кеш на ЕТФ, след спад на 17.1 от 53450 лв , е с ръст от 53212 лв

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 4f4 Разгледай мнение

                              Че кое му е смешното, разбира се че ще продаде и Трейс и ХВ, за какво са му като най-вероятно ще излезнат от индекса!

                              Е еее , това вече не е подгрявка,- а си е направо ФЛАМБЕ !!!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                                Ето пак почваш той тези от 3 ги купи на пет лева....но нещо не иска да захранва баланса на Хиката , що ли ..парите не достигат....
                                Аз искам предвидимост от фонда а не днес ще купя пет акции а утре от тези няма да купя....ще купя от ССВ ...а ще продам от Холдинг Варна както купих от него 25 акции...що ги продаде ...щото има мнооого..
                                Смешни работи....
                                Че кое му е смешното, разбира се че ще продаде и Трейс и ХВ, за какво са му като най-вероятно ще излезнат от индекса!

                                Коментар

                                Working...
                                X