IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

БТФ Expat Bulgaria SOFIX UCITS ETF (BGX)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение

    Почвате да узрявате, но много бавно. Game stop за БФБ тече от над 10 г. Но още не разбирате играта. А най-слабите участници, са тези които ги следват. Защо по примера на чуждите индивидуални инвеститори, не търгувате и не играете срещу големите посранковци - ИП и Пенсионни? Когато търгувате с тях както с Лешперко, Елевън (мазен дивидент от 400 хиляди от дъшерно днес - гранде новина) ТСБ, Пилета, Радиатори и им се въртите в краката ще е така. Я играйте срещу тях - те продават вие им купувайте ,те купуват Софиск, вие им продавайте, ще ги разорите..Така правят умните играчи навън, дадоха ви пример с Гейм Стоп. Покажете им, че са несъстоятелни като играете срещу тяхните позиции.
    Хари, като даваш пример с гейстоп, да разбирам ли, че си го отиграл? Щото ако не си, е глупаво да даваш чужди примери, които всички ги знаем!

    Коментар


    • Хари, ти пак си тук да ни веселиш и размиваш.. Ти защо не правиш така с ПИБ..Защо не купуваш още..кога ще стане 5-8 лева..

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

        Лошото е че каквито са безхаберници могат да ги набият в нашите глави!
        Но и това ще мине.. ще се изчистим от най-слабите инвеститори на БФБ и ще можем да продължим смело напред!
        А прецаквайки собствения си капиталов пазар, те ще унищожат и самите себе си.. То вече си се случва .. НОИ бавно ги поглъща.
        Почвате да узрявате, но много бавно. Game stop за БФБ тече от над 10 г. Но още не разбирате играта. А най-слабите участници, са тези които ги следват. Защо по примера на чуждите индивидуални инвеститори, не търгувате и не играете срещу големите посранковци - ИП и Пенсионни? Когато търгувате с тях както с Лешперко, Елевън (мазен дивидент от 400 хиляди от дъшерно днес - гранде новина) ТСБ, Пилета, Радиатори и им се въртите в краката ще е така. Я играйте срещу тях - те продават вие им купувайте ,те купуват Софиск, вие им продавайте, ще ги разорите..Така правят умните играчи навън, дадоха ви пример с Гейм Стоп. Покажете им, че са несъстоятелни като играете срещу тяхните позиции.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Dr.Tren4eff Разгледай мнение

          най-вероятно ще им дадат пакети, да си ги бият в главата
          Лошото е че каквито са безхаберници могат да ги набият в нашите глави!
          Но и това ще мине.. ще се изчистим от най-слабите инвеститори на БФБ и ще можем да продължим смело напред!
          А прецаквайки собствения си капиталов пазар, те ще унищожат и самите себе си.. То вече си се случва .. НОИ бавно ги поглъща.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

            Мда, очаквано.. И Алианц напускат кораба.
            Всяко зло за добро! Да започнат новия възход на Софикс без тия продажници от ПФ!
            Когато алианц продават пазара е около дъното. Това е добра новина.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от TheSkorpion Разгледай мнение
              Поръчани дялове за обратно изкупуване 5 100 000
              най-вероятно ще им дадат пакети, да си ги бият в главата

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

                Аз пък си мисля, че с двете остриета ДоХ и Алтерко, етф-а а и самия Софикс ще стане интересен
                ее стига сте ги надували тези "остриета", това ме притеснява, но ме изкарват хейтър. То и тук ме оплюха като хейтър преди 3 години ....

                Коментар


                • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение
                  мдаа, казвах му на Никиту, че ще закрие този и късият фонд - той не вярваше. Да излезе и да каже какво мисли сега ...
                  Аз пък си мисля, че с двете остриета ДоХ и Алтерко, етф-а а и самия Софикс ще стане интересен

                  Коментар


                  • мдаа, казвах му на Никиту, че ще закрие този и късият фонд - той не вярваше. Да излезе и да каже какво мисли сега ...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от TheSkorpion Разгледай мнение
                      Поръчани дялове за обратно изкупуване 5 100 000
                      еми, хайде да се свършва тази мъка! това май е последния ПФ във етф-а...
                      Заслужават си съдбата родните ни пок-ОВЦИ

                      п.п. докато пиша и Батя е споделил горе-долу същото

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от TheSkorpion Разгледай мнение
                        Поръчани дялове за обратно изкупуване 5 100 000
                        Мда, очаквано.. И Алианц напускат кораба.
                        Всяко зло за добро! Да започнат новия възход на Софикс без тия продажници от ПФ!

                        Коментар


                        • Поръчани дялове за обратно изкупуване 5 100 000
                          Мненията ми не са препоръки. Имам само една препоръка - не губете пари.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                            Браво и успех!

                            https://gold.expat.bg/
                            E сега ако направят и ЕТФ върху петрола и го качат на БФБ -цена няма да имат.

                            А защо не и към някой от най-ликвидните индекси - пенсионните фондове са пълни с чуждестранни ЕТФ-и върху тях.

                            И тогава ще могат да структурират и нашенски продукти върху ликвидните ЕТФ-и за къси, дълги,опции и БФБ може да заприлича на истинска борса.

                            Ееех мечти !

                            Коментар


                            • Ник Василев и екипът на експат да не пишат тук, да почват да пишат в редит форумите, или да си намеат писачи.

                              Коментар


                              • Засичам днес:
                                01.02.2021
                                GLDX - Expat Gold - 0.9891
                                GLD - SPDR Gold Shares - 172.61

                                След няколко месеца ще засека и ще разбера, има ли хляб или само пасти?
                                Last edited by Овчарчето Калитко; 01.02.2021, 11:14.
                                Това е лично мнение и не е препоръка за покупка или продажба на акции

                                Коментар

                                Working...
                                X