IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Дивиденти

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Целта не е да "обруля" дивидентите и да си тръгна, защото на излизане пък ще ме чакате на -5-6% от цената,та търся добър дивидент да си го прибирам всяка годинка , пък вие се бийте .Благодаря на колегата за линка.
    Last edited by grimit; 08.04.2015, 23:40.

    Коментар


    • Ето линк към скорошна статия по въпроса

      http://www.investor.bg/novini-i-anal...ara-si-192407/

      Коментар


      • Акциите се търгуват с дивидент около 2 седмици след сборището, тоест може да го изчакаш, да видиш колко дивидент е гласуван и тогава да напазаруваш... Само дето тогава обикновено е твърде късно защото ще те очешем яко, ако благоволим да ти продадем.
        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

        Коментар


        • Дивиденти

          Добър вечер, чудя се къде мога да намеря актуална информация за това ,кои компании от БФБ предлагат дивиденти тази година, на каква стойност и до кога трябва да съм най-късно вписан като акционер за да имам правото на такъв.Благодаря.
          Last edited by grimit; 08.04.2015, 23:41.
        Working...
        X