IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение
    Вярно е че не е невъзможно, вярно е и че последните месеци вероятността за такова събития нарасна, но аз все още мисля че подобно харакири едва ли ще си направят сами гърците, чак толкова глупав не мисля че е Ципрас - после няма да могат да го опазят от собствените му сънародници дето все още го подкрепят доста активно.
    Подценяваш глупостта на обикновените гърци. Те смятат че могат да изнудят Германия. За това избраха Сириза и за това още одобрението за тях е високо. Решили са че не могат да живеят повече като последните години, искат промяна и са склонни да рискуват. Сириза знае това и не иска да отстъпи. Германците си мислят че Гърция няма как да са толкова тъпи и че ще отстъпят. И в крайна сметка карат бързо един срещу друг и залагат кой ще мигне пръв. Германците са сигурни че ще се гърците, но ако Сириза мигне тя става безсмислена като партия.

    В крайна сметка вероятността за неконтролиран фалит все повече се увеличава.

    Коментар


    • Вярно е че не е невъзможно, вярно е и че последните месеци вероятността за такова събития нарасна, но аз все още мисля че подобно харакири едва ли ще си направят сами гърците, чак толкова глупав не мисля че е Ципрас - после няма да могат да го опазят от собствените му сънародници дето все още го подкрепят доста активно.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение
        И да се махне Гърция от еврото заемите и ще се опростят ли,ще се стабилизира ли?Някак си не виждам логика да се маха.
        Има логика. Преминава към драхмата, заформя една здрава инфлация и така намалява вътрешния дълг, падат заплати и пенсии е разбира се това ще бъде за сметка на спестяванията на хората /ако са в драхми/. Така се прави реформа по балкански тертип.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от No money, no credit Разгледай мнение
          Равновесния е много умен тип, но силата определено не са му манипулация на масите. Силата му е в обективния анализ, а при субективния, започва да носи от девет дола вода и да говори за вероятност да се случи дадено събитие. То има вероятност и земетресение да стане утре, но колко човека го залагат в прогнозите си
          Аз не се и опитвам да манипулирам. Напълно е възможно от фалита на Гърция да ни делят седмици или дори дни, ако ЕЦБ спре парите за гръцките банки. Нищо субективно няма в това. 20% от банковата ни система е гръцка.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение
            ravnovesie, недей така, дори и журналиста който е направил монтажа излезе и обясни че той го е направил и излъчи оригиналното видео. Според мен доста дебелашка шега предвид и без това обтегнатите отношения с Гърция.
            Равновесния е много умен тип, но силата определено не са му манипулация на масите. Силата му е в обективния анализ, а при субективния, започва да носи от девет дола вода и да говори за вероятност да се случи дадено събитие. То има вероятност и земетресение да стане утре, но колко човека го залагат в прогнозите си
            Мнението не е препоръка за сделки с ценни книжа.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение
              ravnovesie, недей така, дори и журналиста който е направил монтажа излезе и обясни че той го е направил и излъчи оригиналното видео. Според мен доста дебелашка шега предвид и без това обтегнатите отношения с Гърция.
              Идеята беше да покажа, че личното мнение на Варуфакис е, че Гърция трябва да фалира.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                Още малко за позицията на Варуфакис, ако някой е пропуснал новия скандал, фингър гейт

                http://www.dailymail.co.uk/news/arti...-doctored.html
                ravnovesie, недей така, дори и журналиста който е направил монтажа излезе и обясни че той го е направил и излъчи оригиналното видео. Според мен доста дебелашка шега предвид и без това обтегнатите отношения с Гърция.

                Коментар


                • Още малко за позицията на Варуфакис, ако някой е пропуснал новия скандал, фингър гейт

                  http://www.dailymail.co.uk/news/arti...-doctored.html

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение
                    И да се махне Гърция от еврото заемите и ще се опростят ли,ще се стабилизира ли?Някак си не виждам логика да се маха.
                    Не, всичко ще стане много зле там. Няма логика, но това не пречи да се случи. А времето им изтича.

                    Коментар


                    • Dax-а ще върне малко сега...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                        Тя Гърция не иска да се маха от еврото, но на там вървят нещата. Към момента шанса за това изглежда доста висок.
                        И да се махне Гърция от еврото заемите и ще се опростят ли,ще се стабилизира ли?Някак си не виждам логика да се маха.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от No money, no credit Разгледай мнение
                          Уфф бяха се стегнал дали всички не са станали оптимисти, което означава че е станало време за разпродаване.
                          чакай да тестваме обема на 516 . тогава може по солидна разпродажба .то така да продаваш и купуваш по форума кой какво казал ич не е убавиня

                          иначе добре ДАКСА ПАДА СОФКА КАТЕРИ

                          Коментар


                          • Тя Гърция не иска да се маха от еврото, но на там вървят нещата. Към момента шанса за това изглежда доста висок.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                              Аз вече съм намалил всичко което искам

                              С все по-нарастващ шанс за излизане на Гърция от еврозоната и с България всъщност най-заплашена от това, поради 20% дял на гръцки банки, не ми се иска да си играя с огъня
                              Гърция ако искаше вече да се е върнала към драхмата, тя не иска, защото после няма да има кой да и дава кинти следващите 2-3 години, а след това ще са станали като страна от третия свят. Гръцките политици, както всички други са много добри лъжци и измамници, но не е глупаци.
                              Мнението не е препоръка за сделки с ценни книжа.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                                Аз вече съм намалил всичко което искам

                                С все по-нарастващ шанс за излизане на Гърция от еврозоната и с България всъщност най-заплашена от това, поради 20% дял на гръцки банки, не ми се иска да си играя с огъня
                                Успех

                                Коментар

                                Working...
                                X