IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Start.bg Posoka Boec Megavselena.bg Chernomore
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Бля- бля..Къде виждаш средната класа в тази статистика, а да ти е известно че те са основните притежатели на акции в САЩ и Европа..Сегашния модел е възпроизводство на много подобни олигархични диктатури , а у нас това са комунистическите кланове..Знаеш ли как изглежда тази статистика в САЩ и Европа..Първо чети и после пиши..

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
      Не, бе, ама е хубаво и поне още 50 % да получат възможност за добри доходи. Иначе лошо. А сега мафията пречи почти на всички да са развиват- Това за да не се създаде среда на съпротива и независимост от доновете. Не случайно твърдя, че си имаме работа с национална измяна.
      Доходите не се получават, не са право или възможност. Доходите трябва да си ги изработиш. Наистина ли мислиш, че в България 50% от хората заслужават с нещо или са изработили добри доходи. Хайде моля ти се, огледай се около себе си. Страната прилича на кенеф, нищо не е като хората. Всички са свършили работа за 5 кинта, във всяка сфера на живота, оставили са си ръцете, личи си. Просто качеството на всичко е 0во. За толкова работа такива пари. Да не говорим каква им е грамотността или умствените възможности на повечето сънародници за жалост такива са фактите. Но е по-удобно да се убедиш, как има заговор срещу теб и някой ти пречи вечно умишлено, а не просто че си "адски тъпото ко**ле" и и господ не може да ти помогне понеже ти липсват първите не 7, а 18.

      Нямам препоръка
      Custodite sortem vestram

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Fiscalist Разгледай мнение
        А ти кво искаш, като при комунизма, всички заедно в л**ната. С по 200 лева под дюшека като баба от село.
        Не, бе, ама е хубаво и поне още 50 % да получат възможност за добри доходи. Иначе лошо. А сега мафията пречи почти на всички да са развиват- Това за да не се създаде среда на съпротива и независимост от доновете. Не случайно твърдя, че си имаме работа с национална измяна.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
          А ти какво искаш 95% в ла...та, а 2% в рая, има да чакаш инвестиции на БФБ..Тези 2 процента са ти олигархията..
          Във всяко конкурентно начинание 90% са провал, 5-6% се справят едва едва, и останалите наистина успяват. Животът е конкурентно занимание. Да не припомням, че всеки от нас е победител на милиони години състезание. И дори така, сега за лузърите е далеч по-добре отколкото когато и да е преди. Да си седиш в панелката или да си караш "тунингованата" "резачка" трета ръка, с газова уредба, е къде къде по-добре от това лъва да ти отхапе главата примерно. Или да умреш от глад както става на други места по-света. А за олигарсите, че какво лошо. Няма значение откъде идват парите на пазара. Защо БФБ не върви, не е въпрос че няма пари, въпрос е че емитентите са пълен шит с извинение (или без)

          Нямам препоръка
          Custodite sortem vestram

          Коментар


          • А ти какво искаш 95% в ла...та, а 2% в рая, има да чакаш инвестиции на БФБ..Тези 2 процента са ти олигархията..
            Last edited by Kiro; 10.08.2015, 13:58.

            Коментар


            • България е изнесла стоки на обща стойност 22.4 млрд. лв. за първото полугодие, което е ръст от 11% спрямо същия период на миналата година, съобщиха от НСИ. През юни 2015 г. общият износ възлиза на 4.0 млрд. лв. и се увеличава с 8.7% спрямо същия месец на предходната година.

              През периода януари - юни 2015 г. в страната са внесени стоки общо на стойност 25.4 млрд. лв., или с 4.7% повече спрямо същия период на предходната година. През юни 2015 г. общият внос се увеличава с 5.8% спрямо същия месец на предходната година и възлиза на 4.4 млрд. лeвa.

              Общото външнотърговско салдо за полугодието е отрицателно, като е на стойност 3 044.5 млн. лв. Това е с 1090.4 млн. лв. по-малко от салдото за първите шест месеца на 2014 година.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                Неравенство: 2% от българите притежават 50% от всички пари в банковата ни система
                http://hashtag-bg.com/articles/22680...B5%D0%BC%D0%B0
                А ти кво искаш, като при комунизма, всички заедно в л**ната. С по 200 лева под дюшека като баба от село.
                Custodite sortem vestram

                Коментар


                • Първоначално изпратено от gunnar Разгледай мнение
                  Може препоръката да е Hold.
                  Да не го включват тогава в препоръчителния списък, толкова ли не могат да се сетят за още една компания, при която се очаква ръст
                  destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Black and white cat-foot;
                    Препоръчват М+С с по-ниска цена в края на годината?!
                    Може препоръката да е Hold.

                    Коментар


                    • друсате ли джанката?

                      Коментар


                      • Неравенство: 2% от българите притежават 50% от всички пари в банковата ни система
                        http://hashtag-bg.com/articles/22680...B5%D0%BC%D0%B0

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                          Препоръчват М+С с по-ниска цена в края на годината?!
                          destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

                          Коментар


                          • Домакинствата и предприятията кътат повече от 54 млрд.лв. в банките под формата на депозити. Данните са на БНБ и са от края на юни.

                            Спрямо година по-рано увеличението е с повече от 5%. То е приблизително същото като годишното увеличение спрямо 2013 г.

                            Общият размер на кредитите пък e 49,2 млрд. лева, като се понижава с 9,9% годишно. В края на юни броят на заемите на домакинствата намалява с 0,1% на годишна база при 1% годишен ръст в края на първото тримесечие.

                            Средната сума, която хората теглят като ипотечен кредит, е около 78 000 лв., показват банкови данни, публикувани вчера.

                            Средният срок за погасяване на ипотечен кредит е 18 години. Същевременно около 570 лв. е размерът на средната месечна вноска по ипотечен кредит, която изплащат кредитополучателите.

                            Основният процент от сделките са за покупка на жилище. По-малък дял заемат кредитите за ремонт или строеж.

                            Коментар


                            • По предварителни данни през юни 2015 г. индексът на промишленото производство,
                              изчислен от сезонно изгладените данни, нараства с 0.6% в сравнение с май 2015 година.
                              През юни 2015 г. при календарно изгладения индекс на промишленото производство е
                              регистриран ръст от 5.7% спрямо съответния месец на 2014 година.


                              По предварителни данни през юни 2015 г. индексът на продукцията в сектор „Строителство”, изчислен въз основа на сезонно изгладени данни, е с 2.6% над равнището от предходния месец (табл. 2).
                              Календарно изгладените данни показват увеличение от 1.5% на строителната продукция
                              през юни 2015 г. в сравнение със същия месец на 2014 година (табл. 4).


                              По предварителни сезонно изгладени данни през юни 2015 г. оборотът в раздел „Търговия на дребно, без търговията с автомобили и мотоциклети” по съпоставими цени нараства с 0.8% спрямо предходния месец.
                              През юни 2015 г. оборотът в търговията на дребно, изчислен въз основа на календарно изгладени данни, нараства с 2.7% спрямо същия месец на предходната година.


                              Дяволът не е толкова черен. Лека и доходна.

                              Коментар


                              • Това с ПФБК в класации за виц на годината ли е???
                                Повсеместни продавачи !!! И не само по хАнализираните !!! Ееее,- русата си е по привлекателна .....

                                Коментар

                                Working...
                                X