IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
    Напрегни мишници, стегни кръста, опули зъркели...и може да ме стигнеш.....
    щооо?
    Дан'си на -30%

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
      Ей ме мен, година назад

      Доходност БФБ
      Напрегни мишници, стегни кръста, опули зъркели...и може да ме стигнеш.....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
        Днес съм +0.5%
        Според мен е добре
        Ей ме мен, година назад

        Доходност БФБ

        Коментар


        • Днес съм +0.5%
          Според мен е добре

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
            Софиксчо днес пак мачка мецаните.Той ги претрепа от мачкане последните месеци .
            Само дето те не знаели.....

            Коментар


            • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
              ЕЙЙЙЙ , тая гадурия пак се почна !
              Някой копа по две/три артии - няма да е за индекси - САМО ЗА ЗУЛУМ ша да е !!!
              ЦИ БА , мискинин
              Софиксчо днес пак мачка мецаните.Той ги претрепа от мачкане последните месеци .

              Коментар


              • ЕЙЙЙЙ , тая гадурия пак се почна !
                Някой копа по две/три артии - няма да е за индекси - САМО ЗА ЗУЛУМ ша да е !!!
                ЦИ БА , мискинин

                Коментар


                • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение
                  Батката щом ги пише такива най-вероятно е продал/каквото е успял де / и сега се кани да купува
                  Сигурно ще помага за попълване на табака и гагарин.....

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                    Щом и на батката му поомекнали рогите...не е на добре работата...
                    Батката щом ги пише такива най-вероятно е продал/каквото е успял де / и сега се кани да купува

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                      Щом и на батката му поомекнали рогите...не е на добре работата...
                      +1

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ivandavidov Разгледай мнение
                        Имам информация, че утре ще се появи един мега-гига-милионер от чужбина, който ще почне да купува наред, защото е чел статистическите данни от сайта на НСИ, че нашата икономика се представя много добре през последните няколко месеца.
                        както има една приказка-не се знае,знае ли се....кой,кога ще купува и по колко....въпроса е че тона на пазара е зададен в приятно минорен вариант,а тогава умните пари обичат да се превръщат в акции
                        Не е Препоръка!!!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ivandavidov Разгледай мнение
                          Имам информация, че утре ще се появи един мега-гига-милионер от чужбина, който ще почне да купува наред, защото е чел статистическите данни от сайта на НСИ, че нашата икономика се представя много добре през последните няколко месеца.
                          Много си се депресирал. Няма да ти стане по-леко ако те съжаляват...
                          Не е препоръка - само професионално мнение
                          За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                            ето нещо интересно, което току-що направих

                            Графиката не е препоръка за търговия.

                            там на където ние сме тръгнали, от там се връщат западните пазари!
                            Като се разминаваме ще махам на Пиб и Импето

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ivandavidov Разгледай мнение
                              Имам информация, че утре ще се появи един мега-гига-милионер от чужбина, който ще почне да купува наред, защото е чел статистическите данни от сайта на НСИ, че нашата икономика се представя много добре през последните няколко месеца.
                              уж си стар играч, ама не си научил основни неща

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                                Напротив, по теория когато и най-големите оптимисти посърнат, точно тогава пазара обръща
                                Вече друг въпрос е БФБ практиката колко се подчинява на всеобщата фондова теория
                                Не знам дали обръща ама тогава определено е време за здрави покупки!

                                Коментар

                                Working...
                                X