IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Историята помни и по-трагични случай

    Коментар


    • Що някой не се спъне в кабела на сървъра и официално да спрем търговията днес и утре, то и без това хич я няма.....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

        Нема търговия....иначе купих малко в Хиката за отчитане на деня .....
        Мнението ми е че ХИМ върви към тест на 1,30 и ХИМ прив към тест на 1,50-1,55...
        За протокола имам некакви бройки в ХИМ /трицифрени /и затова си казвам мнението там......
        Хайрсъзов дали разбра кой са тим привилигировани и кой тим обикновени...
        За обикновени става въпрос.... и от тях съм купил....
        Не е препоръка.....
        За кои акции на хим говориш, за обикновените, в разговора за които се намеси, говорейки за цените на прив? Да си внимавал, днес също не внимава.

        Тогава пак ти продадох на върха от 2.38, както ти продадох и на 43 при Гагарин.
        The strongest stand last.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
          Трябва да ги качат на борсата и да ги търгуваме.Като валутните двойки.Вместo USD/EUR ще търгуваме Монти/Manyface God ..... или други
          От месец казвах да се търгува турска лира ,евро.....ама няма кой да ме чуе....
          Иначе срещу 10 ника на хаирсъза съм бита карта....

          Коментар


          • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
            Баси, ако изразходвахте толкова време за търговия, колкото изразходвате за дрязги оборота щеше да в пъти по-голям.

            Нема търговия....иначе купих малко в Хиката за отчитане на деня .....
            Мнението ми е че ХИМ върви към тест на 1,30 и ХИМ прив към тест на 1,50-1,55...
            За протокола имам некакви бройки в ХИМ /трицифрени /и затова си казвам мнението там......
            Хайрсъзов дали разбра кой са тим привилигировани и кой тим обикновени...
            За обикновени става въпрос.... и от тях съм купил....
            Не е препоръка.....

            Коментар


            • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
              Трябва да ги качат на борсата и да ги търгуваме.Като валутните двойки.Вместo USD/EUR ще търгуваме Монти/Manyface God ..... или други
              Това е БФБ все пак, ще има манипулации, КФН ще трябва пак да хармонизира нормативната база... и накрач всичко ще утече по такси и комисионни

              Коментар


              • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                От друга страна това днешното дрязги ли е?Навремето какви дрязги имаше ехееее .....
                Веднага се сещам за оригиналния лаф "Навремето какви педерасти имаше........ВЪЛШЕБНИЦИ еееех....."

                Коментар


                • От друга страна това днешното дрязги ли е?Навремето какви дрязги имаше ехееее .....
                  Life won't wait for you.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                    Трябва да ги качат на борсата и да ги търгуваме.Като валутните двойки.Вместo USD/EUR ще търгуваме Монти/Manyface God ..... или други
                    Пътека се прави камък по камък!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение
                      Дрязгите са безплатни!
                      Трябва да ги качат на борсата и да ги търгуваме.Като валутните двойки.Вместo USD/EUR ще търгуваме Монти/Manyface God ..... или други
                      Life won't wait for you.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                        Баси, ако изразходвахте толкова време за търговия, колкото изразходвате за дрязги оборота щеше да в пъти по-голям.
                        Дрязгите са безплатни!

                        Коментар


                        • Баси, ако изразходвахте толкова време за търговия, колкото изразходвате за дрязги оборота щеше да в пъти по-голям.
                          Life won't wait for you.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                            Нищо излишно освен цитираното от теб...бас защо или си лъжец или неграмотник.....
                            това поне разбра ли.....

                            КАКВО НЕЯСНО ИМА?

                            Пускаш клевета - осмях те!

                            Стига спами и замазва неспособността си, да внимаваш.
                            Last edited by Andi11; 11.11.2015, 14:24.
                            The strongest stand last.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
                              Чукча, какво значение има, КОГА СЪМ ПИСАЛ ПОСТА??? Това е цената. Бас??
                              Или се извини за клеветата или си трай.
                              Зная, че имаш недостиг на доблест и няма да се извиниш, остава ти второто.
                              Нищо излишно освен цитираното от теб...бас защо или си лъжец или неграмотник.....
                              това поне разбра ли.....

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                                Когато си писал поста от два часа цената е била над 41 лв и 20 ст.....така че си избери или лъжеш за цената или си неграмотен и не можеш да смяташ проценти.....
                                Аз смятам, че са и двете но е лично мнение.....
                                Какво значение има, КОГА СЪМ ПИСАЛ ПОСТА??? Това е цената. Бас??
                                Или се извини за клеветата или си трай.
                                Last edited by Andi11; 11.11.2015, 14:11. Причина: Моля спазвайте добрия тон
                                The strongest stand last.

                                Коментар

                                Working...
                                X