IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
    BullsonBSE, винаги е добре когато лумпените започнат да вият от отчаяние и започнат да задръстват форума с глупости. Това е добър знак. Лошото е, че след поредната издънка сменят ника и ни трябва около месец два докато се ориентираме що за стока са. На времето имаше едно момче Geko. Що глупости изписа, но накрая млъкна.
    Всички разбрахме какво не харесваш. Не стана ясно защо. Би ли споделил какво харесваш на тази борса? Ще ми бъде наистина интересно.
    Геко си беше готин. На мен ми допадаше, но не съм забелязало да е правил някаква голяма "издънка". (може би с изключение на избушеното елтос) Но по онова време Много хора му наскачаха във форума и може затова да се отказа да пише.
    Не е препоръка... !!!
    "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

    Коментар


    • BullsonBSE, винаги е добре когато лумпените започнат да вият от отчаяние и започнат да задръстват форума с глупости. Това е добър знак. Лошото е, че след поредната издънка сменят ника и ни трябва около месец два докато се ориентираме що за стока са. На времето имаше едно момче Geko. Що глупости изписа, но накрая млъкна.
      Всички разбрахме какво не харесваш. Не стана ясно защо. Би ли споделил какво харесваш на тази борса? Ще ми бъде наистина интересно.

      Коментар


      • Нашата борсичка на тоя етап малко да понадигне глава и веднага последват разпродажби .

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ghettoff Разгледай мнение
          Време ли е за Софикс 415? Имате около 4 седмици да ми изпълните прогнозата.
          Струва ми се че може и да познаеш,но дори и да се случи това не виждам пък възможност за ръст след сваления самолет.Зависи какъв отговор ще предприемат руснаците.Та кой да инвестира в такива размирни времена?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
            абе батка .вижда се че си пруфисионалис. ама нещо въобще търгуваш ли . гледам само говориш и на всякви теми си адекватен . а нещо така трейдче някога правил ли си
            Батка, изнервен ми изглеждаш. Не съм ти виновен аз, да знаеш. Иначе тази година да ти кажа не търгувам особено. Кьорава година за БФБ - казах си го от самото начало..

            Коментар


            • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
              абе батка .вижда се че си пруфисионалис. ама нещо въобще търгуваш ли . гледам само говориш и на всякви теми си адекватен . а нещо така трейдче някога правил ли си
              Компетентни драскачи батка , вече така им викат .

              Коментар


              • Цял пътнически самолет за съжаление беше свален над Украйна имаше много загинали и нищо. Сега бил паднал изтребител и никой не е загинал. Утре нещо друго може да се случи. В такъв свят живеем, какво да правим?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение
                  Няма ги мненията от форума и от днес и от вчера. Никой така и не ми отговори в темата на Свилоза - колко компании има в бг с по-голяма печалба от Свилоза за 9-месечието. С повече от 18млн (без еднократни ефекти) колко компании има?
                  На БФБ колко останаха идиотите, които да вярват на Счетоводната печалба като поклазател или индикатор за нещо? Тове е вятърничаво понятие, това тримесечие или година я има, догодина кой знае, всичко е конюктура при този тип производители, помним ИХЛБ когато корабите струха много колко им беше печалбата, ОТЦК и т.н. - минава и заминава

                  Свилоза е поредния шит, който някой се опитва да продаде скъпо на база лъжата счетоводна печалба!
                  Bulls on BSE

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ghettoff Разгледай мнение
                    Твойте 430 щяха да са добре, ако играта свършваше на 30.11.
                    абе батка .вижда се че си пруфисионалис. ама нещо въобще търгуваш ли . гледам само говориш и на всякви теми си адекватен . а нещо така трейдче някога правил ли си

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                      С този свален руски самолет може и това да стане ,но преди теб са мойте 430....
                      Твойте 430 щяха да са добре, ако играта свършваше на 30.11.

                      Коментар


                      • Борсата почервеня от уплах след самальотния инцидент. Акциите на световноизвестното предприятие Корпорация за технологии и иновации Съединение АД се сринаха с 27 процента, докато алкохолният лидер Тодоров АД го доконваше с минус 23 процента. Подкрепете родните производители. Инвестирайте!

                        Коментар


                        • Ако напиша, че акциите на "пътно" дружество ще паднат до 5 лева, до края на годината, това ще ми донесе ли печалба или удовлетворение? Не, и поради тази причина не го правя.

                          Коментар


                          • Или пък е време за софикс 500 ? Или пък ....

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ghettoff Разгледай мнение
                              Време ли е за Софикс 415? Имате около 4 седмици да ми изпълните прогнозата.
                              С този свален руски самолет може и това да стане ,но преди теб са мойте 430....

                              Коментар


                              • Време ли е за Софикс 415? Имате около 4 седмици да ми изпълните прогнозата.

                                Коментар

                                Working...
                                X