IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
    Прав си Гетофф, но трябва да си признаем, че когато правителството не знае и не се интересува от Борсата- няма как да сме големи оптимисти..Радвам се, че бях консервативен и всичките ми акции са дивидентни.
    Като се замисля и аз съм доволен. Годината е на плюс 1,37 процента. Това е нищожно на фона на надеждите ми, но съм спазил едно от най-важните правила да не се губят пари. До козирката съм в акции и когато започне ръста на пазара ще мога да се възползвам добре. Напоследък все повече си мисля, че има повече от един верен път към успеха. Разни хора разни пътечки. Всеки си е избрал своето връхче или хълмче и пъпли по стръмната или по-полегата пътечка. Важното е удоволствието от пътя. Пък като стигнеш до целта получаваш и удовлетворението. Пак се увлякох в глупости. Успешна търговия утре. Мен ме радва покачващият се брой сделки. Сякаш пазара бавно и мъчително започва да живва.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
      На теб нали ти казах да говориш с мен когато стигнеш на моето ниво
      Е не мога да се върна в трети клас като теб.Ти си нискоинтелигентен.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
        Да не се оцапаш че голямото напъване води до голямо наси..е
        На теб нали ти казах да говориш с мен когато стигнеш на моето ниво

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
          Първо ги напънахме а после ни опънаха,педе....ка работа.
          Тя неговата работа постоянно такава.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
            Добре ги напънахме днес
            Да не се оцапаш че голямото напъване води до голямо наси..е

            Коментар


            • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
              Добре ги напънахме днес
              Първо ги напънахме а после ни опънаха,педе....ка работа.Днес беше като в скотобойна,
              всеки се заканваше да бастиса някого иначе беше един много вълнуващ и интересен
              ден.За утре каква е прогнозата,слънчево и зрънчево или хладно и гладно?
              Last edited by Grosss; 07.12.2015, 20:01.

              Коментар


              • Добре ги напънахме днес

                Коментар


                • Винаги бия едни и същи - отбора на Гетов

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                    Ще ги спукаме от бой
                    Кои, кои....кога, кога... къде, къде...???

                    Коментар


                    • Ще ги спукаме от бой

                      Коментар


                      • Прав си Гетофф, но трябва да си признаем, че когато правителството не знае и не се интересува от Борсата- няма как да сме големи оптимисти..Радвам се, че бях консервативен и всичките ми акции са дивидентни.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ghettoff Разгледай мнение
                          Кире, както виждаш от активността ми тази година нямам особен интерес към БФБ. Затова не мисля да зареждам в истинския смисъл на думата. В момента в реалната икономика нещата вървят много добре и общо взето дори потенциални печалби на БФБ са свързани с инвестиции на време, които за мен - премерено през цялата година - във всички случаи биха били нерентабилни.

                          Относно декември: Хората искат рали, хората имат нужда от рали. Може би хората ще получат рали. Нали все някой трябва да разтовари. Това не променя основната ми теза, че порутена държава няма как да има стабилна борса.
                          Исках да те питам, дали още държиш Трейса?

                          Коментар


                          • Нека Хима да ми донесе нужното, а Софикс да оди дето ще..
                            The strongest stand last.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ghettoff Разгледай мнение
                              Кире, както виждаш от активността ми тази година нямам особен интерес към БФБ. Затова не мисля да зареждам в истинския смисъл на думата. В момента в реалната икономика нещата вървят много добре и общо взето дори потенциални печалби на БФБ са свързани с инвестиции на време, които за мен - премерено през цялата година - във всички случаи биха били нерентабилни.

                              Относно декември: Хората искат рали, хората имат нужда от рали. Може би хората ще получат рали. Нали все някой трябва да разтовари. Това не променя основната ми теза, че порутена държава няма как да има стабилна борса.
                              Майната и на стабилната борса, сега да направим по 50 % за няколко месеца пък после пак ще почиваме с години щом трябва

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                                ГЕТОФФ ти заредил ли си- готов ли си за ралито...Или още си на вълна бобслей
                                Кире, както виждаш от активността ми тази година нямам особен интерес към БФБ. Затова не мисля да зареждам в истинския смисъл на думата. В момента в реалната икономика нещата вървят много добре и общо взето дори потенциални печалби на БФБ са свързани с инвестиции на време, които за мен - премерено през цялата година - във всички случаи биха били нерентабилни.

                                Относно декември: Хората искат рали, хората имат нужда от рали. Може би хората ще получат рали. Нали все някой трябва да разтовари. Това не променя основната ми теза, че порутена държава няма как да има стабилна борса.

                                Коментар

                                Working...
                                X