IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
    Аз съм последовател на Греъм.....
    купувам акции ,който не зависят от индекса и разпродажбите..........
    и кои са тези акции?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
      Монти, ти не си песимист. Ако беше такъв щеше да си на кеш. А аз предполагам, че имаш акции
      Аз съм последовател на Греъм.....
      купувам акции ,който не зависят от индекса и разпродажбите..........

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
        4 д е пълен оптимист за икономика ,за правителство за международно положение.....
        Ако всички сме като него ,няма да сме на 430 а на 1400 Софикс....
        маркета е истинския измерител на правителство ,на икономика и соц.система плюс международни рискове.....
        Даже и да приемем твоето мнение ,че сме със затъмнени стъкла на очилата....
        Монти, ти не си песимист. Ако беше такъв щеше да си на кеш. А аз предполагам, че имаш акции

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
          4 д е пълен оптимист за икономика ,за правителство за международно положение.....
          Ако всички сме като него ,няма да сме на 430 а на 1400 Софикс....
          маркета е истинския измерител на правителство ,на икономика и соц.система плюс международни рискове.....
          забрави и фактора "цена на сиренето в Кюстендил.."
          The strongest stand last.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
            Имам чувството, че някои хора умишлено търсят само негативни новини. Това разбира се е техен проблем
            4 д е пълен оптимист за икономика ,за правителство за международно положение.....
            Ако всички сме като него ,няма да сме на 430 а на 1400 Софикс....
            маркета е истинския измерител на правителство ,на икономика и соц.система плюс международни рискове.....
            Даже и да приемем твоето мнение ,че сме със затъмнени стъкла на очилата....

            Коментар


            • Имам чувството, че някои хора умишлено търсят само негативни новини. Това разбира се е техен проблем

              Коментар


              • Явно пак ще се прибира ъпа и догодина.Нещо , нищо не става

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                  Кире, какво ти става днес, само песимизъм от теб Къде е up 4000

                  Коментар


                  • http://www.expert.bg/Nesigurnata-iko...ta-510129.html

                    Все по- добре

                    Коментар


                    • другари, няма да се плашите .... всичко е о.к. Ето и Русата Златка стана брюнетка ....
                      Life won't wait for you.

                      Коментар


                      • http://www.investor.bg/ikonomika-i-p...edstva-207404/

                        Коментар


                        • Резултатите на публичните компании се повишават стабилно

                          Повечето дружества отчитат ръст на приходите въпреки сътресенията на пазарите през третото тримесечие
                          http://www.capital.bg/biznes/kompani...se_povishavat/

                          Коментар


                          • https://www.facebook.com/photo.php?f...type=3&theater

                            А това много ли е оптимистично

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                              И какво и е правилното развитие на икономиката според Правителството..Спрямо кого е правилно- да припомня ли , че в Румъния БВП е почти двоен..С тях всички в ЕС ни поставят в една група нали..Или да споменем за гнилите ябълки - В Румъния има над 1000 политици в затвора за корупция..У нас тези , които само споменават за реформа са изкарани престъпници и заплашвани от съд.Били правили заговор..Да не мислите , че чуждите инвеститори не знаят какво се случва тук..Или им е приятно да им крадат фирмите и да им изгарят парите , както в КТБ..И пак да няма виновни и всичко в Розово..
                              Що се отнася до стрес тестовете - 2 факта са показателни- от БНБ на няколко пъти казаха , че може да се очаква консолидация на банки, а са предвидени няколко милиарда буфер без ясна обосновка- ха да видим след една година, какво ще е станало и дали както с КТБ няма ние да платим сметката..
                              Или са много оптимистични прогнозите за намаляне на евросредствата , заради сигурност..И колко е зависима икономиката ни от тях..
                              Имат ли икономическа визия и с какво са помогнали на бизнеса и малките фирми..
                              А ние чакаме на чарешовата Борса нещо да се случи..
                              Не ние чакаме да стане най после сделка на БФБ ... даже и не да я купят а да стават сделки......
                              А това с червеното е много плашещо за този който е в час с нещата......
                              Фонда за гарантиране на влоговете е празен ,ФИБ има още да връща кеш на държавата......
                              П.П. забравих 11К в 19 сделки за два часа и нещо в първите два сегменти
                              Last edited by Монти; 08.12.2015, 12:05.

                              Коментар


                              • Промишленото производство у нас се е увеличило с 1 на сто през октомври в сравнение със същия месец на миналата година, сочат предварителните данни на Националния статистически институт (НСИ).

                                Коментар

                                Working...
                                X