IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
    Аз споделям мнението на Булбанк за около 3 процента растеж през 2016 година. Мисля, че повечето експерти бъркат. Както се видя с прогнозите им за 2015 година То и затова му се казва прогноза а не факт.
    та стъкмистиката какво показа за 2015 г....

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
      Raiffeisen прогнозира 2,1% ръст на българския БВП през 2016 г., а OTP – 2,3%
      Нищо не разбират- Буда каза 4.5%
      Щото всеки си гледа неговата сметка!

      Бащицата гледа глобално и събира сметките (2.1 + 2.3 = 4.4)

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
        Raiffeisen прогнозира 2,1% ръст на българския БВП през 2016 г., а OTP – 2,3%
        Нищо не разбират- Буда каза 4.5%
        Аз споделям мнението на Булбанк за около 3 процента растеж през 2016 година. Мисля, че повечето експерти бъркат. Както се видя с прогнозите им за 2015 година То и затова му се казва прогноза а не факт.

        Коментар


        • Оборота няма и 12 хиляди лева
          Мисля БФБ за поредн път излезе мъдра след като това което направиха като спад -10% чуждите борси, ние го направихме предварително дори двойно -20%, че и повече през 2015 Та в тоя случай ние сме си "платили" за спадовете при петрола и Китай (то май те са добре дошли за БГ и БФБ, но кой знае), та се питам учудва ли се някой защо на БФБ не тава вече спад?

          Учудва само едно, кога Пенсионните ще се появят на БФБ? 2015 ги нямаше на БФБ, вършееха на чуждите борси, те честито, сега ще регистрират загубите си там - супер, нали БФБ била шит, ами сега като инвестициите им в депозити и чужди борси са шит, какво ще правят през 2016 Ще осредняват там ли

          Май едно две дружества дето са на БФБ предино - Бъдеще, ЦЦБ, Съгласие, ще бият всички останали та се късат
          Bulls on BSE

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
            Raiffeisen прогнозира 2,1% ръст на българския БВП през 2016 г., а OTP – 2,3%
            Нищо не разбират- Буда каза 4.5%
            Е к'ви са тия Райф и ОТП ...?!?! Какви анализатори са щом не са се допитали до ББ? Веднага да се коригират.
            Life won't wait for you.

            Коментар


            • Радвам се като гледам спадовете по чуждите борси и спада при петрола
              Всичко това би трябвало да е добра новина за нас, защото когато чуждите борси растяха и правиха нови върхове, ние ринахме дъното, както и спада на петрола е може би най-доброто нещо за нас което може да ни се случи, не знам защо не се търгува положително
              Bulls on BSE

              Коментар


              • Raiffeisen прогнозира 2,1% ръст на българския БВП през 2016 г., а OTP – 2,3%
                Нищо не разбират- Буда каза 4.5%

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
                  Оня дето продава да се напродава и да си оди,крайно време е.
                  Това добре ама едва ли ще има съществен ръст след това.Проблема е страха и несигурното бъдеще в Европа и у нас.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                    Защо какво очакваш??
                    Оня дето продава да се напродава и да си оди,крайно време е.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
                      Другата седмица ще видим колко е погребана......
                      Защо какво очакваш??

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от O2 Разгледай мнение
                        Сега да ти кажа нещо Мунти, Аз не съм ама НИКАКЪВ фактор на борсата, подчертавам, Никакъв за разлика от теб...... просто кротко си наблюдавам и анализирам каквото мога но тИ с твоите брътвежи ДОСАЖДАШ и то МНОГО , осъзнай че тИ не си всичко в тази страна и в този форум има и други, които четат и като прочетат тихо тихо си заминават от така или иначе сериозния форум, който тИ и още двама трима неистово опропастявате...... обещавам тИ никога повече да не коментирам твоите постове.....
                        сега остава да си изпълниш обещанието да не коментираш мой постове и да се държиш коректно даже и когато губиш ... защото никой не ти е виновен за грешките ти а само ти...
                        А тези напускащите форума ,напускат и борсата и то продължава от 2008 г.....

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                          ало детската градина , време е за сън.....
                          Сега и ти ще вървиш след мен да ми обясняваш какъв фактор си на борсата а си въздух под налягане ,като ника ти....
                          Сега да ти кажа нещо Мунти, Аз не съм ама НИКАКЪВ фактор на борсата, подчертавам, Никакъв за разлика от теб...... просто кротко си наблюдавам и анализирам каквото мога но тИ с твоите брътвежи ДОСАЖДАШ и то МНОГО , осъзнай че тИ не си всичко в тази страна и в този форум има и други, които четат и като прочетат тихо тихо си заминават от така или иначе сериозния форум, който тИ и още двама трима неистово опропастявате...... обещавам тИ никога повече да не коментирам твоите постове.....

                          Коментар


                          • Аз не знам защо въобще обръщате внимание на цървули???
                            Това не са инвеститори, а тролове. От такива ''инвеститори'' и ''анализатори'' няма никаква файда.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от O2 Разгледай мнение
                              Тогава не се изказвай по темата, много те моля.....
                              ало детската градина , време е за сън.....
                              Сега и ти ще вървиш след мен да ми обясняваш какъв фактор си на борсата а си въздух под налягане ,като ника ти....

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                                Какъв театър? Те погребаха борсата !!
                                Другата седмица ще видим колко е погребана......

                                Коментар

                                Working...
                                X