IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
    Тони, това някаква класация ли е или са ги избирали със завързани очи, като някаква случайна извадка ?
    Има ли логика в избора на дружествата. Виждам, че има и доста от неликвидните "буклуци", малките "тигри" или както е модерно да им казват..
    виж днешния Капитал!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
      Нещо ръста се сецна.
      Жалка картинка.
      Я по-оптимистично. Дори един Кашпировски е готов на битка с модератора, Какво си се разпуснал !!? ))
      Не е препоръка... !!!
      "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
        Тони, това някаква класация ли е или са ги избирали със завързани очи, като някаква случайна извадка ?
        Има ли логика в избора на дружествата. Виждам, че има и доста от неликвидните "буклуци", малките "тигри" или както е модерно да им казват..
        Не е препоръка... !!!
        "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

        Коментар


        • Нещо ръста се сецна.
          Жалка картинка.
          The strongest stand last.

          Коментар


          • Коментар


            • Четири от българските универсални пенсионни фонда са генерирали отрицателна доходност на годишна база през първия месец на 2016 г. Това показват изчисления на "Капитал" на база данните за един инвестиционен дял към края на януари. Най-лошо е представянето на "ДСК–Родина", които са изгубили 3.88% от стойността си през последните 12 месеца, следвани от бившето "Ай Ен Джи (ING) Пенсионно осигуряване" - Ен Ен, с 3.8%. Останалите пет универсални фонда отбелязват повишаване на стойността на един инвестиционен дял, като най-голямо е увеличението при "Съгласие" (2.11%) и "Топлина" (1.56%). Сходно е представянето и при останалите два вида схеми – професионалните и доброволните.

              http://www.capital.bg/biznes/moiat_k...nata_na_minus/

              Коментар


              • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                Днес ги бих, блъсках и ****
                Ами на 2 февруари се полага,даже е задължително.

                Коментар


                • Днес ги бих, блъсках и ****

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                    Голема скука днес, бе другари .... К'во става......
                    Какво да става, едни и същи измамници, които ако се видим на 4 очи ще се сбием, се лъжеме всеки ден с оборот от 100-200 хил лв. Отвреме на време някоя сделка с 10тина дружества с контролиран фрее флоат с цел да поддържа котировките на фондовете се случва и оборота скача то 500 хил - 1 милион

                    Докато основния участник на БФБ - Пенсионните Фондове, които неморални и незаконни вече не инвестират на БФБ, не се появят, положението ще е все такова.
                    Говорим да си инвестират по 200-300 милиона на гофина на БФБ,. колкото се пада на база постоянно вървящите им вноски, които са не рекордни нива
                    Bulls on BSE

                    Коментар


                    • Голема скука днес, бе другари .... К'во става......
                      Life won't wait for you.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                        Днес ме биха, но не много
                        " Днес с мажо бяхме у Перник....Него го биха а мен ме нае..ха....Я сакам пак да ходим , но мажо се дърпа...."

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                          Не се давам, а си признавам.
                          Мисля, че така е редно
                          Така, така ... От време на време се случва да поемеш по шамар - два .... Важното е после пак дране на мечки да има ...
                          Life won't wait for you.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                            Нема да се даваш.Днес аз ги бих.Даже в един момент си беше дране.Спомних си 2007 г.
                            Не се давам, а си признавам.
                            Мисля, че така е редно

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                              Днес ме биха, но не много
                              Нема да се даваш.Днес аз ги бих.Даже в един момент си беше дране.Спомних си 2007 г.
                              Life won't wait for you.

                              Коментар


                              • Днес ме биха, но не много

                                Коментар

                                Working...
                                X