IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Абе спазвам го доколкото мога ,но понякога ми докривява как ни мислят за абдали.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
      Да ти пиша честно, аз така мисля от 4 години....
      И какво от това ...?
      Стратегията ми е малоумна....Портфейла ми пада с Х К на година, аз купувам акции за Х + 50 % К.....

      пп А това пусто "Х", хич не е за пренебрегване....
      И защо въобще го правиш???

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
        Чичи ,не ти ли си струва ,че всичко е доста нагласено?
        Да ти пиша честно, аз така мисля от 4 години....
        И какво от това ...?
        Стратегията ми е малоумна....Портфейла ми пада с Х К на година, аз купувам акции за Х + 50 % К.....

        пп А това пусто "Х", хич не е за пренебрегване....

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
          От няколко седмици портфейла пада с по 500- 1000 лв....мъка..
          Днес отишъл на 2 К загуба...

          Викам си - "ааа, ръст има на борсата,, ръст ама на загубите.... Важното е нещо да расте.....
          Чичи ,не ти ли си струва ,че всичко е доста нагласено?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
            днес мен ме биха, но слабичко
            +
            добре че си се махнал от онова дърво фазера По-свободно се диша без него ))
            Не е препоръка... !!!
            "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

            Коментар


            • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
              днес мен ме биха, но слабичко
              От няколко седмици портфейла пада с по 500- 1000 лв....мъка..
              Днес отишъл на 2 К загуба...

              Викам си - "ааа, ръст има на борсата,, ръст ама на загубите.... Важното е нещо да расте.....

              Коментар


              • днес мен ме биха, но слабичко

                Коментар


                • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
                  Последните 3 актуални новини в Инвестора

                  Progress и Telerik вече официално са едно
                  Компанията планира строежа на нова сграда в София и разширяване на екипа си в страната до 900 души до 2020 г.

                  Безработицата през април пада до 9,3% според Агенцията по заетостта
                  НСИ изчислява безработица от 8,6% през първото тримесечие на годината


                  Средната работна заплата е нараснала с 8,4% през първото тримесечие
                  работната заплата на администрацията ли са я надули пак !?!? Да не са решили да се презастраховат срещу предсрочни избори !?!?
                  Не е препоръка... !!!
                  "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
                    Последните 3 актуални новини в Инвестора

                    Progress и Telerik вече официално са едно
                    Компанията планира строежа на нова сграда в София и разширяване на екипа си в страната до 900 души до 2020 г.

                    Безработицата през април пада до 9,3% според Агенцията по заетостта
                    НСИ изчислява безработица от 8,6% през първото тримесечие на годината


                    Средната работна заплата е нараснала с 8,4% през първото тримесечие
                    Да така си е Новините са все по добри!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
                      Последните 3 актуални новини в Инвестора

                      Progress и Telerik вече официално са едно
                      Компанията планира строежа на нова сграда в София и разширяване на екипа си в страната до 900 души до 2020 г.

                      Безработицата през април пада до 9,3% според Агенцията по заетостта
                      НСИ изчислява безработица от 8,6% през първото тримесечие на годината


                      Средната работна заплата е нараснала с 8,4% през първото тримесечие

                      То и оркестърчето свиреше до последно на Титаник

                      Бая водица има да глътнеш скоро няма да ти се размине

                      Коментар


                      • Последните 3 актуални новини в Инвестора

                        Progress и Telerik вече официално са едно
                        Компанията планира строежа на нова сграда в София и разширяване на екипа си в страната до 900 души до 2020 г.

                        Безработицата през април пада до 9,3% според Агенцията по заетостта
                        НСИ изчислява безработица от 8,6% през първото тримесечие на годината


                        Средната работна заплата е нараснала с 8,4% през първото тримесечие

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                          Работещи на трудов договор:
                          - Март 2015 г. - 2.28 милиона души
                          - 2008 г. - 2.44 милиона души
                          намаление - 160 хиляди!!!
                          По лоша е цифрата на "работещи в чужбина"....едно към едно с тези в България...

                          По свобода на словото сме на 113 място в света!
                          Питам се, къде сме по обработка на статистически данни?
                          Според данни на НСИ средната работна заплата вече е 952 лв, като държавния сектор е вече надскочил 1000 лв...

                          А сега се замислете колко от вашите познати взимат по толкова..
                          Моите почти всички вземат по повече, ама това няма много значение за оптимизма на БФБ.

                          Коментар


                          • Работещи на трудов договор:
                            - Март 2015 г. - 2.28 милиона души
                            - 2008 г. - 2.44 милиона души
                            намаление - 160 хиляди!!!
                            По лоша е цифрата на "работещи в чужбина"....едно към едно с тези в България...

                            По свобода на словото сме на 113 място в света!
                            Питам се, къде сме по обработка на статистически данни?
                            Според данни на НСИ средната работна заплата вече е 952 лв, като държавния сектор е вече надскочил 1000 лв...

                            А сега се замислете колко от вашите познати взимат по толкова..
                            Last edited by Kiro; 16.05.2016, 13:01.

                            Коментар


                            • Тук е мястото в стила и темата на Татко Щърк- литературата да припомня, че едно изледване за Джакомо Казанова му е преброило само 8..- под 90 жени.Автора правеше извода, че това е много по малко от изявените и дори средните герои в тази област.Спомням си , че на времето Джорж Бест на 27 години се беше похвалил вече с 1000 жени...От моите познати големи инвеститори от години никой не пише

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                                Пак на шега- забелязал съм , че борсите и хвалбите за печалбите, са малко като хвалбите на мъжете за жените..Най големите е..чи са тихи води и никога не се хвалят
                                Е, Кире, що не каза по-рано!
                                Аз до преди малко минавах за ГОЛЯМА тиха вода.
                                Пу

                                Коментар

                                Working...
                                X