IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Дивидентният сезон

    В Invest/Or тази неделя с главния инвестиционен консултант на ЕЛАНА Трейдинг Цветослав Цачев ще поговорим за дивидентния сезон на Българска Фондова Борса - София АД. Гледайте ни по Bloomberg TV Bulgaria на 29 май, неделя, за да разберете какво ще ни предложи дивитентният сезон тази година, кои компании ще раздадат дивиденти и кои не, каква доходност носят дивидентните акции и като цяло – накъде ще се насочи пазарът до края на годината.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
      добра е статията. отражение на реални събития. НО е валидна за общества и държави със развита финансова култура. за булгаристанското съсловие това е по-скоро привидението на фалитите от 2007-2008г.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от balarev Разгледай мнение

        Търсих автора на това гадание....
        Само за протокола на НГ завършихме над 460 пункта а не виждам в момента растеж..... а това че крепят акциите от софикс със сделки от пет лева ,няма да излъжат никой който да хвърли 50К ....при оборот от 10 К на ден на цялата борса....

        Коментар


        • Брей, Тони пак е подал оптимистично тон и има следовници.
          Не съм обърнал внимание кой от изкушените по темата със "скока" има навик да си говори с дддд, което би било сигурен белег, че му следи мненията..
          Споменавам го, поради причина че той е един от групата, при който има интересно и силно съчетаване на систематизирани теоретични познания и други качества, които спомагат за сериозен анализ.
          Скоро, при повод без значение, го попитах смислово: Позитивните развития на нашата борса биха се случили независимо или въпреки развитието на цикъла и пазарните му прояви/последици на Запад??
          Той не ми отговори, но скоро след това в друга тема изказа много интересно мнение, което индиректно взема отношение и по този въпрос.
          Най-кратко: без корекция (поне сериозна) на Запад и продължаваме нагоре.
          Подробности в nyse.

          Да разбирам ли, че бфб твърдите оптимисти споделят същото убеждение?

          Аз в мойта глава още не мога да сглобя що-годе непротиворечива теза за ремонт на системата без нарушаване на статуквото и при продължаващо ползване на досегашния инструментариум.
          Е, задължително някой ще пита: А за чий ... ни е ремонт!

          Аз продължавам да търся отговора, де ...
          Не твърдя и не предпостявам нищо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 000 Разгледай мнение
            На този етап зависи основно от пенсионни дружества и тем подобни.Само те си знаят...и някокло трола които като писах ше са купили на дъното.

            Пенсионните дружества вярно са от голяма значение за борсата ама те са от 15 г. инвеститори и са си попълнили необходимите лимитЕ за български акции сега само задържат цените .....
            Те са навсякъде другаде в момента само и не на БФБ като нетни купувачи ,даже смятам че са се скрили в мазетата на офисите ,само горанов да забрави за тях и да търгува любимите му кюстендилски череши........ и ,тепърва ще ги разпъват за свързани инвестиции като пф ЦКБ , съгласие , бъдеще и т.н......
            Не е препоръка....
            Гледай какво става в банките и смятай ккаво чака останалите акции....
            В борсовите банки са вдигнали защитна гора от стомана ама продавачите повече....
            Не е препоръка..

            Коментар


            • http://profit.bg/news/Koga-SOFIX-sht...id-151366.html

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
                Кога си представяш формиране на дъно или дъна? Аз не преди август.
                На този етап зависи основно от пенсионни дружества и тем подобни.Само те си знаят...и някокло трола които като писах ше са купили на дъното.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 000 Разгледай мнение
                  Според мен най-коментираните във форума.Тези по които най-плюят и после естествено ще се окаже,че са купени на дъното....Позната история.
                  Кога си представяш формиране на дъно или дъна? Аз не преди август.
                  The strongest stand last.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
                    И кои дружества ще са основното гориво на рипането?
                    Според мен най-коментираните във форума.Тези по които най-плюят и после естествено ще се окаже,че са купени на дъното....Позната история.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 000 Разгледай мнение
                      Така е,но за да рипне борсата и трябва много по-малко и от процент от депозитарите да си вкарат парите или няколко едри да започнат.Другото си е лавина-да не изтървем влака.
                      И кои дружества ще са основното гориво на рипането?
                      The strongest stand last.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                        Както неведнъж съм писал, за да станеш инвеститор трябва да четеш.Пак няколко пъти сме обсъждали тук, че структурата на депозитите е, че 80% от българите, които изобщо имат пари в банките са с депозити до 2000 лева.Само с ура- бура не става нали.За краденето е верно- да не забравихте 4 милиарда от КТБ, защото чуждите инвеститори ги помнят
                        Така е,но за да рипне борсата и трябва много по-малко и от процент от депозитарите да си вкарат парите или няколко едри да започнат.Другото си е лавина-да не изтървем влака.

                        Коментар


                        • Биете ли ги?

                          Коментар


                          • Даааааааааааа

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                              Както неведнъж съм писал, за да станеш инвеститор трябва да четеш.Пак няколко пъти сме обсъждали тук, че структурата на депозитите е, че 80% от българите, които изобщо имат пари в банките са с депозити до 2000 лева.Само с ура- бура не става нали.За краденето е верно- да не забравихте 4 милиарда от КТБ, защото чуждите инвеститори ги помнят
                              80:20 rulllzzz

                              офтопик: шопара дали няма да му резнат гръзмуля нейде из близкият изток!?!?!???
                              катарците само със съдебни дела за откраднатите им пари дали ще се примирят!?
                              с нашата шибана държава никой не иска да се занимава вече.
                              само робовладелци с колцентрове и някой друг ел.цех ще се държат

                              Коментар


                              • Както неведнъж съм писал, за да станеш инвеститор трябва да четеш.Пак няколко пъти сме обсъждали тук, че структурата на депозитите е, че 80% от българите, които изобщо имат пари в банките са с депозити до 2000 лева.Само с ура- бура не става нали.За краденето е верно- да не забравихте 4 милиарда от КТБ, защото чуждите инвеститори ги помнят

                                Коментар

                                Working...
                                X