IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Полупразна е Преци, а имаш ли представа колко дивиденти имам всяка година докато ти топлиш дирижабълски шитове.Ще ти припомня грешката при първия дивидент на ФппДали Пепи ще се завърне някога, да му извикам Пепиииии

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
      Ех преци, с тези твои шитове доста ти е празна торбата.
      Не е празна Кире. дирижабълчето го глася още към 3 лв когато беше, с частични напускания))) Посъбрах и кеш. Мисля да ви почакам на някои местенца, за да ви помогна да се освободите от картоните в някой труден момент))) Но при фпп, ще трябва да разчиташ на другите играчи)))
      Не е препоръка... !!!
      "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

      Коментар


      • Ех преци, с тези твои шитове доста ти е празна торбата.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
          Малее и Дирижабъла си се ушила.Липсва ми Пепи, ама той наричаше доста компании така.То е събирателно
          Да дирижабъла ми е една от любимите папири, въпреки че понякога твоя адаш там ме е ядосвал безобразно един два пъти хврърлих и картоните, но така се случва че ми минава и после си ги връщах в малки количества)) Знаеш, старата любов ръжда не хваща))))
          Пепи се отнасяше много прецизно с това име и имаше специално отношение. МИсля, че когато кажеше "дирижабъла" точно него имаше предвид))) Няма го, за да каже, горкия, за съжаление
          Last edited by precakanoto; 28.05.2016, 20:53.
          Не е препоръка... !!!
          "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

          Коментар


          • Първоначално изпратено от MrSi Разгледай мнение
            Мисля че индексите наподобяват на ипотечните облигации които доведоха до кризата през 2007 - а. С две думи покрай няколкото качествени компании да ти пробутат и шитовете.
            МОже и това да е. кой знае как са мислели по критериите, за да стане по-официално...
            Не е препоръка... !!!
            "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

            Коментар


            • Малее и Дирижабъла си се ушила.Липсва ми Пепи, ама той наричаше доста компании така.То е събирателно

              Коментар


              • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                Какви критерии, трябваше ли холдчетата еврохолд или холдинг варна или друг съмнителен холдинг ихлбл изобщо да са там !??
                Какъв сектор или бизнес ще представят?
                Мисля че индексите наподобяват на ипотечните облигации които доведоха до кризата през 2007 - а. С две думи покрай няколкото качествени компании да ти пробутат и шитовете.
                Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                  Коя е дирижабъла.....почвам да се откъсвам от свежите изрази....
                  Стари са, не толкова свежи. Кръстника беше Пепи. Старая се да запазя светлите спомени за него)) Той обичаше да казва, как дирижабъла пикира в небето)))
                  (Биовет)
                  Не е препоръка... !!!
                  "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                    За свилоза, не съм си го помисляло, ако намекваш за там, но нямам никакво желание да пиша на черешаря. Така или иначе капацитета му е само до черешарската борса, какъв смисъл да си губи човек времето с него!?
                    А освен свилоза имам и от дирижабъла, той е по-достоен за индекс от свилоза))))
                    Коя е дирижабъла.....почвам да се откъсвам от свежите изрази....

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                      Преци пиши на Черешко , Борисов , Цветанов и КФН.Скоро там ще има свободни места Ето , че познах, че искаш да си вкараш космическия шит в индекса
                      За свилоза, не съм си го помисляло, ако намекваш за там, но нямам никакво желание да пиша на черешаря. Така или иначе капацитета му е само до черешарската борса, какъв смисъл да си губи човек времето с него!?
                      А освен свилоза имам и от дирижабъла, той е по-достоен за индекс от свилоза))))
                      Не е препоръка... !!!
                      "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                      Коментар


                      • Преци пиши на Черешко , Борисов , Цветанов и КФН.Скоро там ще има свободни места Ето , че познах, че искаш да си вкараш космическия шит в индекса

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                          Ааа Преци, умната да не те банат.Не забравяй къде пишеш.Ти кои компании предлагаш за СОФИКС- дали отговарят на критериите
                          Защо да ме банат, Казвам, каквото всички си го знаем и си го мислим и си го и казваме дори в лични разговори. Какво значи критерии, не можеше ли да се въведе критерии да няма повече от едно дружество от която и да е група. А сега какво е 3 дружества са на една група, от общо 15, ами то това 1/5 от индекса по брой дружества, ти как искаш после чужди инвеститори!?! Критериите са каквито се направят. А и не виждам защо трябва да се натискат толкова много мажовците да са в индекс, какво ще стане ако не са? Ако резултатите им са добри ще има повече интерес към тях - пример Космонавта и свилоза ))))
                          Не е препоръка... !!!
                          "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                          Коментар


                          • Ааа Преци, умната да не те банат.Не забравяй къде пишеш.Ти кои компании предлагаш за СОФИКС- дали отговарят на критериите

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                              Хубава работа, ами това са си същите компании от преди кризата..С най голям капитал, изобщо вижте си критериите.Нали се обновяват всяка година..Да не би да искате да искате в индексите да се наместят само вашите акции.То да не стане като за калпавия водолаз, дето водораслите му пречели..Ами пишете на Черешко да го промени и освен черешите да има и тикви и марули.Да сте се замисляли за други причини освен лошите индекси
                              Какви критерии, трябваше ли холдчетата еврохолд или холдинг варна или друг съмнителен холдинг ихлбл изобщо да са там !??
                              Какъв сектор или бизнес ще представят?
                              Не е препоръка... !!!
                              "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                              Коментар


                              • Хубава работа, ами това са си същите компании от преди кризата..С най голям капитал, изобщо вижте си критериите.Нали се обновяват всяка година..Да не би да искате да искате в индексите да се наместят само вашите акции.То да не стане като за калпавия водолаз, дето водораслите му пречели..Ами пишете на Черешко да го промени и освен черешите да има и тикви и марули.Да сте се замисляли за други причини освен лошите индекси

                                Коментар

                                Working...
                                X