IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Колкото повече чета, толкова повече се убеждавам, че има хора, които хал хабер си няма от борса.

    Колеги, всеки може да купи или продаде нещо, но въпросът е дали е постъпил правилно или се е преебал. А това се разбира след време по движението на актива и/или на портфейла

    А сега вдигам тост за коравите и неуморни бикове

    Коментар


    • Първоначално изпратено от MrSi Разгледай мнение
      Тия които продадохме нека се нахраним малко
      ами ние дето продадохме вчера - днес почти се нахранихме

      ти къде пак бля?

      сега събота и неделя няма да спиш защото в понеделник сме пак нагоре

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
        Да новината е лоша...
        Да цял ден ми е едно гадно на гърлото, мъчно ми е.....

        Но нека си признаем-
        Англия беше троянския кон на САЩ в ЕС, даже в НАТО си има документи които са English Еyes Оnly - само за англо-говорящи страни
        Може да е кофти за някои, но миграцията към Англия може да понамалее
        След като Англия и Западна Европа се тресе - то може ЦИЕ да се окаже новия икономически тигър!
        Много компании от UK ще се преместят тук, за да не губят пазар

        Поздрави и бъдете оптимисти!
        Защо да е лоша новината? Напротив.
        Тия които продадохме нека се нахраним малко
        Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

        Коментар


        • Да новината е лоша...
          Да цял ден ми е едно гадно на гърлото, мъчно ми е.....

          Но нека си признаем-
          Англия беше троянския кон на САЩ в ЕС, даже в НАТО си има документи които са English Еyes Оnly - само за англо-говорящи страни
          Може да е кофти за някои, но миграцията към Англия може да понамалее
          След като Англия и Западна Европа се тресе - то може ЦИЕ да се окаже новия икономически тигър!
          Много компании от UK ще се преместят тук, за да не губят пазар

          Поздрави и бъдете оптимисти!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
            Е така де, Монти е единствения държавен чиновник, който се занимава с нещо градивно в тази държава

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
              Ти вместо да се пънеш, вземи обясни на останалите залухари в канцеларията кво цъкаш по цял ден. Белкем тръгнем
              Никой не вярва на БФБ а на чуждите смятат за покер че е ...:
              могат да изпият и 500 лв ама и два лева няма да загубят в инвестиране...
              Преди 8 години един се опита в ХИМ на четири лв направи пачка и реши да повтори но го закъса в зърнени въпреки мойте съвети и сега с 4 бона вложени има 30 лв...
              Кого да съветвам...друг ме заведе на рулетка и ми показа че на нашата борса шанса на спечели е по малко ако заложи на червено или черно...
              Едно защото нищо не става а и адреналин никакъв... по негови думи...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                Ти вместо да се пънеш, вземи обясни на останалите залухари в канцеларията кво цъкаш по цял ден. Белкем тръгнем

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                  Слушах брокер от бечмарк май по първа програма..те днес са водещи по всички програми
                  значи той предполага че краткострочно няма да има при нас големи спадове но тренда ще бъде надолЕ...За западните индекси ще има вълни на паника в близко време...
                  това го написах с мой думи но идеята беше тая...
                  Борсите ще падат още и то рязко на запад а при нас плавно..
                  .
                  Ти вместо да се пънеш, вземи обясни на останалите залухари в канцеларията кво цъкаш по цял ден. Белкем тръгнем

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                    Пазара реагира много спокойно. Мечките нямат акции, пък и нямаме къси.
                    Айде сега ...
                    Направи анализ на излизането им за икономиката ни и за финасите ....
                    писна ми от манипулации по медиите и управлението на държавата...„
                    По малко еврофондове....между 5 и 15 %
                    По големи вноски в ЕС към 20%...
                    Визи -туристи
                    работници там....
                    колко изнасяме....

                    Ти си на ход...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                      Пазара реагира много спокойно. Мечките нямат акции, пък и нямаме къси.
                      Приятелю , не разчитай на това. От 1 година говоря за 'черния лебед' . Моля за по-сериозно отношение към колегите.
                      Не е препоръка
                      Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                        Въпросът е принципен. Не мога също да се оплача от днешния ден. Мнооооого съм напред. Но докато ни сервират селяни, които уж са спечелили на форекс, вместо да събудят милионите притежатели на акции на БФБ, ще бъде трудно. Имам акции. Продължавам да губя
                        Слушах брокер от бечмарк май по първа програма..те днес са водещи по всички програми
                        значи той предполага че краткострочно няма да има при нас големи спадове но тренда ще бъде надолЕ...За западните индекси ще има вълни на паника в близко време...
                        това го написах с мой думи но идеята беше тая...
                        Борсите ще падат още и то рязко на запад а при нас плавно..
                        .

                        Коментар


                        • Пазара реагира много спокойно. Мечките нямат акции, пък и нямаме къси.

                          Коментар


                          • Нещо гледам атаката нанадолу не е била особено успешна. През викенда ще се размисля и комбинира, но едва ли пропадането ще е устойчиво. Просто БФБ е в курса на творчеството на Горки - "На дъното", и нема накъде да дълбае кой знай колко.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                              Аз пък си оставам непоправим оптимист
                              Щом не фалирах 2007-2009 значи съм много добър спекулант и нищо не може да ме уплаши
                              Въпросът е принципен. Не мога също да се оплача от днешния ден. Мнооооого съм напред. Но докато ни сервират селяни, които уж са спечелили на форекс, вместо да събудят милионите притежатели на акции на БФБ, ще бъде трудно. Имам акции. Продължавам да губя

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                                Разбира се че съм.Аз съм доволен и на 30 и няколко % доходност .Не съм алчен .
                                Чудя се защо биковете така скимтят.
                                Така или иначе всички сме в играта. Просто сме от двата края на една и съща монета.
                                Какво по-добре от това да си купим евтини хартии.
                                Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

                                Коментар

                                Working...
                                X