IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
    Колкото повече чета, толкова повече се убеждавам, че има хора, които хал хабер си няма от борса.

    Колеги, всеки може да купи или продаде нещо, но въпросът е дали е постъпил правилно или се е преебал. А това се разбира след време по движението на актива и/или на портфейла

    А сега вдигам тост за коравите и неуморни бикове
    Пич спри да се излагаш и пишеш глупости.Правилно е когато излезеш на печалба с кеша в ръце.Другото е блянове,празни надежди и алчност.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
      ами ние дето продадохме вчера - днес почти се нахранихме

      ти къде пак бля?

      сега събота и неделя няма да спиш защото в понеделник сме пак нагоре
      Пак си избързал.Нямаш нужното търпение за тази игра.В понеделник и да сме нагоре във вторник или сряда ще сме надолу.Нещата ме са добре.Ако има ръст в понеделник продай за да не съжаляваш после.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от MrSi Разгледай мнение
        Верно на един акъл сме.
        Просто искам да предпазя минориитарите
        .
        и от какво ще ги предпазиш? .................. от мечките на аватара ти ли

        мислиш си, че някой ще те вземе на сериозно ли

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
          От целия ви диалог разбрах 2 неща...
          от мен да знаеш, че нищо не си разбрал...

          Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
          Само не мога да разбера...
          щом не си разбрал при първото четене ................ то тогава започваш от начало втори път да четеш...

          дано си ме разбрал

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение

            все едно са роднини с мисирката ...................
            От целия ви диалог разбрах 2 неща - че на лични си много културен и услужлив /писането ти в темите въобще не предполага такова поведение/ и че имаш доста лични съобщения, което говори за доверие към теб! Само не мога да разбера защо се драчиш и доказваш постоянно и пред всички?
            Пътека се прави камък по камък!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
              вие двамката под мен от един компютър ли пишете

              и сте на един акъл
              Верно на един акъл сме.
              Просто искам да предпазя минориитарите
              .
              Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

              Коментар


              • вие двамката под мен от един компютър ли пишете

                и сте на един акъл

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
                  приятелю, аз до вчера съм продавал ХИМ на над 1,40 , а днес съм купувал на 1,32?

                  днес от 30 000 акции продадени ХИМ-а половината аз съм ги купил

                  другата седмица същите акции ще ги продам на 1,50

                  ти купи на 1,90 .............. продаде ми ги преди няколко месеца на 1,32 .................. и сега ще чакаш още няколко години да купиш на 1,05 защото когато беше на тази цена ти нямаше топки да си купиш пак ХИМ-чета

                  аре бегай да лягаш, че тати ти спира нета в 23,00 часа
                  Никога не съм купувал на повече от 1.78 лв.
                  Добре че бяхте упурите за да ви продам преди година
                  Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
                    приятелю, аз до вчера съм продавал ХИМ на над 1,40 , а днес съм купувал на 1,32?

                    0 часа
                    Ще се научиш как се търгува на нашата борса ама що ти требваха 10 г. да се правиш на инвеститор......и донор.....

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от MrSi Разгледай мнение
                      Говори каквото си щеш. Важното е че предвидих Брекзит а ти си как му казват - ДЪЛГОСРОЧЕН.
                      приятелю, аз до вчера съм продавал ХИМ на над 1,40 , а днес съм купувал на 1,32?

                      днес от 30 000 акции продадени ХИМ-а половината аз съм ги купил

                      другата седмица същите акции ще ги продам на 1,50

                      ти купи на 1,90 .............. продаде ми ги преди няколко месеца на 1,32 .................. и сега ще чакаш още няколко години да купиш на 1,05 защото когато беше на тази цена ти нямаше топки да си купиш пак ХИМ-чета

                      аре бегай да лягаш, че тати ти спира нета в 23,00 часа

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от MrSi Разгледай мнение
                        Говори каквото си щеш. Важното е че предвидих Брекзит а ти си как му казват - ДЪЛГОСРОЧЕН.
                        Мдаа , като те чета оставам с впечатление че без теб и брексит нямаше да има .

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
                          мда 20 май 2015 беше преди две години...
                          Говори каквото си щеш. Важното е че предвидих Брекзит а ти си как му казват - ДЪЛГОСРОЧЕН.
                          Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от MrSi Разгледай мнение
                            Това беше преди 2 години , когато бях новобранец. Радвам се че пазиш архивите щото от тогава до сега много купих и много продадох.
                            Живи и здрави.
                            Чао
                            мда 20 май 2015 беше преди две години...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от api Разгледай мнение
                              Наистина ме развесели
                              и мен ме весели откакто се е регистрирал



                              сега вече и ми се отваря младежа

                              все едно са роднини с мисирката ................... която на единия ден на лични ме пита за ДАКС - кои компании влизат в индекса, как се търгува, от кой сайт може да гледа в реално време

                              а на следващия ден във форума, мисирката започва да ми обяснява това което съм му казал предния ден

                              май са роднини двамата

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от MrSi Разгледай мнение
                                Мдаа.
                                Личното ти усещане те докара до тук.
                                Това беше преди 2 години , когато бях новобранец. Радвам се че пазиш архивите щото от тогава до сега много купих и много продадох.
                                Живи и здрави.
                                Чао
                                Last edited by MrSi; 24.06.2016, 22:38.
                                Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

                                Коментар

                                Working...
                                X