IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
    Потенциал потенциал но докато не стане всичко е в сферата на мечтите.Иначе дай боже и 300 % ръст че тъкмо капарирах един луксозен апартамент в Бургас на центъра та нямам нищо против да ми излезе без пари .
    да не си изгуууубиш капарото ако разчиташ на борсата....
    Гледам тиквата ,мнооого спокоен и ще прави рокада в правителството ,значи не мисли да си ходи скоро а ако е вярно ще гледаш борсата на тези нива още две години ...а и по ниско...
    Само президенските избори могат да го бутнат....

    Коментар


    • Потенциал потенциал но докато не стане всичко е в сферата на мечтите.Иначе дай боже и 300 % ръст че тъкмо капарирах един луксозен апартамент в Бургас на центъра та нямам нищо против да ми излезе без пари .

      Коментар


      • Как е гейзери, започвате ли да узрявате?
        На мен БФБ все повече ми изглежда перспективна и спасение като гледам какво е навън - нови върхове на борсите, ДЦК с отрицателна доходност, БФБ ми изглежда като спасителен остров - ами коя друга борса има потенциал за 100 и повече %? 30 от 40 акции в БГ40 се търгуват на 5-10 г. дъна, някои и на исторически дъна. Ами потенциала там на някои акции е по 200-300% Е, от това по-благодатно здраве му кажи И куцо и сакато може да изкара яки пари от тези нива
        Bulls on BSE

        Коментар


        • От първите 10 теми пет са за имоти?! Това тук сайт на агенциите за недвижими имоти и търговците на такива ли е ?! Помпане, помпане и обясняване как е супер да си вземеш дори ипотечен кредит да купиш имот и да даваш под наем!!! Нямам думи! То толкова лъжи не съм виждал да се пишат за ден! Няма ли модератора да ги поубедени тия теми?! Да не се плаща на брой теми? Спрете ги малко тия имоти, то стана като в Лондон и Москва.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
            Вместо БГ да заведе иск за фиктивни инвестиции с раздути сметки и консултантски услуги ...
            Слаба държава и подкупни чиновници ...
            да, ЧЕЗ примерно плаща висок наем за новата си централа на една офшорна компания, а ако плаща директно на фонда-собдственик, разходите им ще са по-ниски. Разликата вероятно ни влиза в цената на тока! Мошеници!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
              Вече и трите енергоразпределителни дружества ЕВН, ЕнергоПро и ЧЕС съдят България в арбитражи.
              Вместо БГ да заведе иск за фиктивни инвестиции с раздути сметки и консултантски услуги ...
              Слаба държава и подкупни чиновници ...
              За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

              Коментар


              • Вече и трите енергоразпределителни дружества ЕВН, ЕнергоПро и ЧЕС съдят България в арбитражи.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ATILA Разгледай мнение
                  И аз мисля да ги почвам мечките!

                  Бой ... по домова книга!
                  Днес какво е настроението? Верно, че сме в летния сезон, нихилистите може пак да навирят носовете, но им е слаб ангела - вече нямат много акции за продаване, като гледаме с каква ликвидност действат

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                    Какво става със сайта и форума бре? Сливате се с телевизията на едни другари от варна и почнаха да се омазват нещата . Вътрешно групови прехвърляния на бисквитки ли правите що ли?
                    При мен работи, може да са го оправили

                    Коментар


                    • Какво става със сайта и форума бре? Сливате се с телевизията на едни другари от варна и почнаха да се омазват нещата . Вътрешно групови прехвърляния на бисквитки ли правите що ли?
                      Last edited by tony1975; 13.07.2016, 09:25.

                      Коментар


                      • Писмото, което разбуни КФН
                        Изтеклият текст на EIOPA изпратен до премиера Бойко Борисов е с безпрецедентно остър тон
                        Писмото на Европейският орган за застраховане и професионално пенсионно осигуряване (EIOPA) до премиера Бойко Борисов, в което институцията изказва притеснения около започващите след три дни проверки в небанковия финансов сектор, изтече в медиите. Текстът, който вчера беше споменат от финансовия министър Владислав Горанов и предизвика гневна позиция от Комисията за финансов надзор беше публикуван в Нова телевизия, и препубликуван в сайта на сп. "Икономист".

                        http://www.capital.bg/politika_i_iko...o_razbuni_kfn/

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Kiro
                          Може да се научиш нещо и от един глупак, особено какво не бива да се прави. - КОСТОЛАНИ
                          Точно казано за завистливите, прости и злобни прецакани тролове
                          кирчо, все си с някаъв проб;лроблем - това не води до гарантирани печалби а до не уравновесеност, която яде от печалбите
                          сподели каква е мъката, болкта или трагедиятта - хора сме, всички искаме бфб да расте (ако имате артиЙ). Защо са тези плювни, какъв е келепира, сподели кирчо, извън модерацията (която не струва и стинка) сме хора, с каквото можем ще помогнем
                          Не е препоръка... !!!
                          "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                            Не го преживявай толкова кирчо - недей да страдаш - умните пари знаят кога да купуват (което е по-важно - и да продават)
                            Не от твоите вопли зависи да купят съответния суперрекламиран шит или не!!!
                            Всеки трябва да има глава на раменете, а не главата на киро., на прецаканото или т.н.
                            Нека КРИВАТА МОДЕРАЦИЯ СИ ГО ОТБЕЛЕЖИ и да се придържа демократично, етично към човешките ценности а не да се подава на личното ЕГО - позор за демократичните ценности!!!!

                            Браво ,не се прави на Макиавели...
                            Стани пак човека, който Батя сложи в игнора и всичко ще си дойде на мястото....
                            В момента си заел неговото место да ъпкаш във форума......

                            ДАУ свърши и вече не ми е интересен скеча който се вихри тук...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                              Купувайте акции и пийте валериан – когато се събудите, вече ще сте спечелили пари. - Костолани..А тези тролове не купуват , а само хейтат и злобеят..

                              Завиждайте тролове, даже и от Заложните къщи много хора направиха по 20%, Вие пак сте сами със злобата си
                              Не го преживявай толкова кирчо - недей да страдаш - умните пари знаят кога да купуват (което е по-важно - и да продават)
                              Не от твоите вопли зависи да купят съответния суперрекламиран шит или не!!!
                              Всеки трябва да има глава на раменете, а не главата на киро., на прецаканото или т.н.
                              Нека КРИВАТА МОДЕРАЦИЯ СИ ГО ОТБЕЛЕЖИ и да се придържа демократично, етично към човешките ценности а не да се подава на личното ЕГО - позор за демократичните ценности!!!!
                              Не е препоръка... !!!
                              "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                                Интересно защо твоята поява пак заформи скандал.....във форума...
                                Имаш ли отговор на този въпрос.....
                                не съм забелязал такова нещо.

                                Коментар

                                Working...
                                X