IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • На никой не се обиждам.
    И резаците и пиянките имат интерес на наша територия, защото сме подход към богата Европа.

    Желая ви лека и спокойна вечер, гледайте мача на бфб и никога не забравяйте че сте българи!

    Коментар


    • Тони тоз не ти ли каза колко пари дава Турция за тук как си купуват имоти .че искат общините да кандидаствът по турски програми не нали

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
        Не знам защо понякога такива позитивни призиви събуждат хейтърската страна на някои люде? Момчета нали всички сме тук и в чужбина за да забогатеем! Правете пари щом можете там, аз вярвам че тук скоро малкото останали(точно защото сме малко, както един приятел купувал земя 2000г, когато никой не я искал) и ние ще увеличим притежаваното от нас!
        Не се джавкайте и не забравяйте че сте БЪЛГАРИ!!!
        УСПЕХ НА ВСИЧКИ!
        Тони, не се обиждай, ама с твоя протфейл ако ще и 50 пъти печалба да направиш, пак няма да станеш милионер! Пък ти си бъди БЪЛГАРИН и следи Хим и СФАРМ, и проповядвай словото на Донев колкото си искаш! Не съм видял някой във форума да е станал милионер и от това, че защитава фанатично позицията на някой олигарх!
        BSE is dark and full of terrors...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от White Walker Разгледай мнение
          Масовото закриване на клоновете на ДБ е много стара новина и там вече всичко е изкоментирано. И специално за чуждите пазари има много по-добри ресурси за следене, отколкото този форум.

          Поздрави!

          Знам че са ги подгонили за съкращаване на разходите .... не искат да правят увеличение щото не могат да намерят инвеститори....
          Лобос писа ,стават виртуални и се обръщат към богатите клиенти... и това и аз го разбрах като идея но как ще се отнесе към коба която е към банкирането на дребно и имотната банка ареалбанк...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
            Не знам защо понякога такива позитивни призиви събуждат хейтърската страна на някои люде? Момчета нали всички сме тук и в чужбина за да забогатеем! Правете пари щом можете там, аз вярвам че тук скоро малкото останали(точно защото сме малко, както един приятел купувал земя 2000г, когато никой не я искал) и ние ще увеличим притежаваното от нас!
            Не се джавкайте и не забравяйте че сте БЪЛГАРИ!!!
            УСПЕХ НА ВСИЧКИ!
            Тоз познат от Хасково не ти ли каза .че тук земята се изкупува от Турция с пари директно от там

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
              И така, искам да напомня на малкото участници на БФБ и четящите този форум, че имате още една, максимум две седмици за да купите еФтинко!!!
              Поздрави и Успех на ВСИЧКИ!!!

              Не знам защо понякога такива позитивни призиви събуждат хейтърската страна на някои люде? Момчета нали всички сме тук и в чужбина за да забогатеем! Правете пари щом можете там, аз вярвам че тук скоро малкото останали(точно защото сме малко, както един приятел купувал земя 2000г, когато никой не я искал) и ние ще увеличим притежаваното от нас!
              Не се джавкайте и не забравяйте че сте БЪЛГАРИ!!!
              УСПЕХ НА ВСИЧКИ!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                Ти писа за ДБ и че имаш разбиране от немската реалност преди време ,защо не коментираш затварянето на тези 188 клона и как ще се отрази на борсата и на ДБ и коба а се дракаме тук.. в темата на ДАХ ..
                Не съм запознат може би ще станат виртуални

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                  Ти писа за ДБ и че имаш разбиране от немската реалност преди време ,защо не коментираш затварянето на тези 188 клона и как ще се отрази на борсата и на ДБ и коба а се дракаме тук.. в темата на ДАХ ..
                  Масовото закриване на клоновете на ДБ е много стара новина и там вече всичко е изкоментирано. И специално за чуждите пазари има много по-добри ресурси за следене, отколкото този форум.

                  Поздрави!
                  BSE is dark and full of terrors...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от White Walker Разгледай мнение
                    Не споря - странно е! Но пък може човекът да има една, две или три от общо 5-те позиции, които са донесли положителна доходност за периода.

                    А и е много по-лесно, удобно, безвредно и не-изнервящо просто чквек да игнорира подобни разговори.
                    Ти писа за ДБ и че имаш разбиране от немската реалност преди време ,защо не коментираш затварянето на тези 188 клона и как ще се отрази на борсата и на ДБ и коба а се дракаме тук.. в темата на ДАХ ..

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от White Walker Разгледай мнение
                      Не споря - странно е! Но пък може човекът да има една, две или три от общо 5-те позиции, които са донесли положителна доходност за периода.

                      А и е много по-лесно, удобно, безвредно и не-изнервящо просто чквек да игнорира подобни разговори.
                      Ей и ти ми блъкна в моята си рана - малкото позиции. Аз съм само на БФБ и ми беше много полезно на БФБ-маниаците мненията за коя нова четвърта позиция бих се набил. В момента имам три и трите са надолу откакто съм ги купил преди 2,5-1 година.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение
                        Проблема тук е .че те не могат да разберат .че ти сега си в акции а аз съм кеш и няма злоба
                        По принцип познавам нашата борса повече от 95% от пишещите тук...
                        винаги мога да изкарам по една пица от някоя акция ,но не за това съм на нея...
                        И точна затова не съм на нея в момента....
                        А на ДАХ и ДАУ...ами там също е манипулация и също предвидима но в много голям мащаб...въпроса е да не си само от едната страна а да имат диферсификация... и да не си си лакум....

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                          Ако някой ти набива в главата от 24 месеца че борсата са качва и той печели а тя пада и Софикс от 650 пункта е 430 какво ,почваш да му вярваш ли...
                          по цял ден лупкат мечки а борсата е на тва дередже... за теб е нормално ,така ли....
                          Брей още един лупкач на мечки ли имаме...
                          Не споря - странно е! Но пък може човекът да има една, две или три от общо 5-те позиции, които са донесли положителна доходност за периода.

                          А и е много по-лесно, удобно, безвредно и не-изнервящо просто чквек да игнорира подобни разговори.
                          BSE is dark and full of terrors...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                            Да така е ,и на мен ми бяха интересни тези 20 % в сантандер но ги има ...
                            ники е на всеки ред в дах със сделки...
                            владо 64 си ги пуска , императора ,
                            Проблема тук е .че те не могат да разберат .че ти сега си в акции а аз съм кеш и няма злоба

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от White Walker Разгледай мнение
                              До сега не знаех, че има изискване на доказателства за писане в който и да било форум... брей!

                              Ако някой ти набива в главата от 24 месеца че борсата са качва и той печели а тя пада и Софикс от 650 пункта е 430 какво ,почваш да му вярваш ли...
                              по цял ден лупкат мечки а борсата е на тва дередже... за теб е нормално ,така ли....
                              Брей още един лупкач на мечки ли имаме...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                                А мен ме изумява лъжата .... на падаща борса от две години и все на печалба...
                                Та за това се изисква и доказателства...
                                До сега не знаех, че има изискване на доказателства за писане в който и да било форум... брей!
                                BSE is dark and full of terrors...

                                Коментар

                                Working...
                                X