IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Лъжливия трол с нов ник и пак пише глупости.Досега една прогноза или анализ не е направил..

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
      Тони, то хубаво, ама да сравниш Павката Бандилов с Батя е прекалено..Смятам, че това е доста обидно за Павката..
      Ако някой се измъчи много през последните осем години това са ИП..На практика им прогониха клиентите и някои си върнаха лицензите...Разбира се, че всички ИП искат ръст , но дали има предпоставки..ЗА съжаление след разговори с много участници- служители с опит от ИП, прогнозите са до 2020г. да има поне по 10-15% годишно..
      И това казано с голям оптимизъм и надежда..
      Нека бъдем реалисти- Батя от 5г. не е спрял с мантрите за тесния вход и акциите , които ще свършат.Още преди повече от две години според него СОФИКС трябваше да е 1000.Засега пазара го опроверга в обратна посока - върна от 630 на 430..Сега очакваме пак да достигне нивото от 600 поне..
      Другите ти примери не коментирам..Периодично пускам информация за да видите , че 3% ръст не е много в конкуренция с Румъния - 6%.
      И аз съм изнервен, но пак повтарям- големите проблеми са корупцията- КТБ беше върха, демографията- наистина най - способните не са в БГ и липсата на реформи.
      Просто чудеса не стават или много рядко, само по коледа...

      Силно се надявам растежа на индексите да продължи и след покупките на Никиту и ефекта от дивидентите- досега при мен е петцифрен..
      Пиша ти защото си умно момче и не си трол- имаш аналитичен ум и заслужаваш успех..


      Кире , разбирам ги колкото повече средства влагат толкова повече нерви и неизпълнени желания при тази борса ...
      То при тях е придобила медицинска диагноза между хазартна и наркоманска зависиимост.... не могат да спят , почиват и да работят ,търсят в алкохола забрава , цяла нощ се подготвят да застанат в 10 ч.пред екрана и викат ъп ,ъп ,ъп за техните любими акции , те са на принципа на старата поговорка на запалянковците .. И да паднат и да бият пак ще се напият ако не се качат или паднат .... а всеки който обижда акцията им са готови да го пребият ,охулят и да го презрят ,как си е позволил да обижда тяхната любима акция...
      Събират се седенки и сбирки ,пътуват по оса и срещи по цялата страна ,кроят планова как да ги вдигнат ,как да накарат повече хора да ги обичат и т.н.
      Носят логото на любимата компания ,купуват и само нейните продукти , задраскват завинаги нейните конкурентни продукти.....
      Нарича се борсова зависимост .......
      От статия в немски сайт......
      Някой дали са се познали......
      С една дума могат да губят ,като се научат тогава вече са готови за БФБ месомелачката на желания за бъдещите милионери.....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
        Бичия тренд требва причина ,..... а причината в момента е само този фонд и спекулантите който купуват за да му продадат....
        Не ме интересуват вашите мокри сънища ,който не траят повече от седмица....
        Bull markets are born on pessimism, grown on skepticism....etc


        Силен ръст на доходите които трябва да стигнат средните на Полша и Чехия за да почне да се обръща демографията. Но и това ще стане в близко бъдеще, средни заплати от 800 евра до 5-6 години ще стигнем то няма да останат хора да работят за малко пари.
        E де, посмали малко, ха дано, ма надали.....чак пък такъв оптимизъм с пяна на устата не бива...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от бия мечки Разгледай мнение
          Кире, за първи път да напишеш и ти нещо смислено
          Оо софикс дай картинка да видим до къде си я докарал

          Коментар


          • Кире, за първи път да напишеш и ти нещо смислено

            Коментар


            • Тони, то хубаво, ама да сравниш Павката Бандилов с Батя е прекалено..Смятам, че това е доста обидно за Павката..
              Ако някой се измъчи много през последните осем години това са ИП..На практика им прогониха клиентите и някои си върнаха лицензите...Разбира се, че всички ИП искат ръст , но дали има предпоставки..ЗА съжаление след разговори с много участници- служители с опит от ИП, прогнозите са до 2020г. да има поне по 10-15% годишно..
              И това казано с голям оптимизъм и надежда..
              Нека бъдем реалисти- Батя от 5г. не е спрял с мантрите за тесния вход и акциите , които ще свършат.Още преди повече от две години според него СОФИКС трябваше да е 1000.Засега пазара го опроверга в обратна посока - върна от 630 на 430..Сега очакваме пак да достигне нивото от 600 поне..
              Другите ти примери не коментирам..Периодично пускам информация за да видите , че 3% ръст не е много в конкуренция с Румъния - 6%.
              И аз съм изнервен, но пак повтарям- големите проблеми са корупцията- КТБ беше върха, демографията- наистина най - способните не са в БГ и липсата на реформи.
              Просто чудеса не стават или много рядко, само по коледа...

              Силно се надявам растежа на индексите да продължи и след покупките на Никиту и ефекта от дивидентите- досега при мен е петцифрен..
              Пиша ти защото си умно момче и не си трол- имаш аналитичен ум и заслужаваш успех..
              Last edited by Kiro; 24.09.2016, 17:47.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                Причина може да е ръст на икономиката с 3%, причина може да е рязък спад на безработицата неспиращ ръста на заплатите и липса на спестовна алтернатива, причина може да е дивидента при Хим или депозитите с лихва 0,0001%, причина може да е новия шеф на КФН който демонстрира професионализъм, причина може да е че Т.Дончев и Д.Добреф не спират да говорят за БФБ, причина може да е че вече има европари и за листвания - доста причини изникнаха последната година
                Ама ти всичко на политика го обръщаш!!!

                Павката Бандилов, бе човека който ме посрещна с плахи стъпки в офиса на Елана в Пловдив. Бях дошъл със спестени 400лв да запиша привилегировани Енемонки и да стана инвеститУр, ех какви времена бяха.....
                Та щом СИС които до скоро насочваха клиентите си да избягват БФБ някак си ми звучат позитивно за БГ борсата, значи не само на мен и на Батя ни се струва че става нещо!!!

                Павката!
                Много добре казано!!! Въпреки всички проблеми в България се вижда ръст на икономиката. 3%-3.5% си е вече солиден ръст! Дай боже 5%-6% но за толкова ще трябват промени Търговското салдо толкова добро не си го спомням което доказва ръста в индустрията. Силен ръст на доходите които трябва да стигнат средните на Полша и Чехия за да почне да се обръща демографията. Но и това ще стане в близко бъдеще, средни заплати от 800 евра до 5-6 години ще стигнем то няма да останат хора да работят за малко пари.

                Парите не спят за дълго и БФБ е една много възможност за дори малка част от спящите депозити!

                Коментар


                • Процентуално най-голям прираст обаче се забелязва при майките от Сирия, Румъния и България. Броят на български бебета е нарастнал с 34% повече от преходната 2014 година.

                  Рекорден брой българчета са се родили в Германия през 2015 година. 4200 български бебета са проплакали в немски болници. Делът на майките от България е нараснал с 34% в сравнение с предходната година.

                  При първолаци около 60 К само по данни на Грао означава че в Германия от набор 2015 са близо 10 % а в испания ,италия гърция и англия и щатите....колко хора в работоспособна възраст се намират в странство вече само с децата си.....

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                    Причина може да е ръст на икономиката с 3%, причина може да е рязък спад на безработицата неспиращ ръста на заплатите и липса на спестовна алтернатива, причина може да е дивидента при Хим или депозитите с лихва 0,0001%, причина може да е новия шеф на КФН който демонстрира професионализъм, причина може да е че Т.Дончев и Д.Добреф не спират да говорят за БФБ, причина може да е че вече има европари и за листвания - доста причини изникнаха последната година
                    Ама ти всичко на политика го обръщаш!!!

                    Павката Бандилов, бе човека който ме посрещна с плахи стъпки в офиса на Елана в Пловдив. Бях дошъл със спестени 400лв да запиша привилегировани Енемонки и да стана инвеститУр, ех какви времена бяха.....
                    Та щом СИС които до скоро насочваха клиентите си да избягват БФБ някак си ми звучат позитивно за БГ борсата, значи не само на мен и на Батя ни се струва че става нещо!!!

                    Павката!
                    Нито вервам в 3 % ,нито в спада при безработицата, нито в еврофондовете...
                    Само едно ще ти каже ,при спад на износа и вноса , при постоянна емиграция на 10-15% на населението в трудова възраст , при уж качващи се заплати без да има държавно решение за това /означава че намаляват хората получаващи ниски заплати а се увеличават високите / , при емигрански натиск и руско ембарго да ми говориш за подобрение е само в сънищата на Тиквата....
                    Има два клана този на Тиквата и този на Пеевски ,тези извън тези кланове са жертва в даден момент.... скоро може да има промени на босовете на доста места....
                    Last edited by Монти; 24.09.2016, 15:38.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от White Walker Разгледай мнение
                      Това се отнася за последните няколко дни. А за предходните няколко месеца какво ще кажеш?
                      Моа да ти кажа всяка една от позицията във Софикс и извън Софикс защо се качва....и защо пада....
                      И кой я крепи.....
                      Аз също участвам в купуването на акции в четири позиции ,но не мисля да ги държа мноого и така са почти пет човека от тези който имат мойте виждания ..
                      А за Тони си промених мнението за изхвърлянията в Монбат за калая а Софарма мислех че му е фенската позиция но той и там става с разрез с реалното положение е викач...
                      чичо Оги и Домуза и Михайлов и космонаФта и цецо щото нема нужда им следя действията и не само в свойте фирми а и на задкулисния фронт , Бобоков почва да лъже като чичо оги .... ....
                      Last edited by Монти; 24.09.2016, 15:24.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                        Бичия тренд требва причина ,..... а причината в момента е само този фонд и спекулантите който купуват за да му продадат....
                        Не ме интересуват вашите мокри сънища ,който не траят повече от седмица....
                        Причина може да е ръст на икономиката с 3%, причина може да е рязък спад на безработицата неспиращ ръста на заплатите и липса на спестовна алтернатива, причина може да е дивидента при Хим или депозитите с лихва 0,0001%, причина може да е новия шеф на КФН който демонстрира професионализъм, причина може да е че Т.Дончев и Д.Добреф не спират да говорят за БФБ, причина може да е че вече има европари и за листвания - доста причини изникнаха последната година
                        Ама ти всичко на политика го обръщаш!!!

                        Павката Бандилов, бе човека който ме посрещна с плахи стъпки в офиса на Елана в Пловдив. Бях дошъл със спестени 400лв да запиша привилегировани Енемонки и да стана инвеститУр, ех какви времена бяха.....
                        Та щом СИС които до скоро насочваха клиентите си да избягват БФБ някак си ми звучат позитивно за БГ борсата, значи не само на мен и на Батя ни се струва че става нещо!!!

                        Павката!
                        Last edited by tony1975; 24.09.2016, 15:02.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                          Бичия тренд требва причина ,..... а причината в момента е само този фонд и спекулантите който купуват за да му продадат....
                          Не ме интересуват вашите мокри сънища ,който не траят повече от седмица....
                          Това се отнася за последните няколко дни. А за предходните няколко месеца какво ще кажеш?
                          BSE is dark and full of terrors...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение
                            Добро утро Няма смисъл да се палиш за глупости Тони, мечетата тепърва колко бой ги чака но още не им се вярва. Ние тоя момент го чакаме търпеливо но вече тренда е тук и можем по спокойно да гледаме мача. А и ти правилно казваш Хим и Софарма още не са тръгнали мощно но скоро и това може да се случи. Човек трябва да е сляп да не вижда бичи тренда.


                            Не е препоръка за търговия с акции!
                            Бичия тренд требва причина ,..... а причината в момента е само този фонд и спекулантите който купуват за да му продадат....
                            Не ме интересуват вашите мокри сънища ,който не траят повече от седмица....

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                              Няма защо да палиш, може да съм бил по-рязък - извинявам се!
                              От понеделник до сряда фонда на Никиту е вложил на БФБ 50К. Само в сряда оборотите при Софикс са за почти 400 000лв, а при БГ ТР30 е за над 600 000лв, а за последната седмица при Софикс компаниите имаме 1 млн оборот, сега да твърдиш че Никиту с неговите 50К изхарчени през цялата къса работна седмица е спрял спад на пазара е малко като да ни продаваш акции на Меком - обидно е! Пазара върви нагоре от доста време(горе-долу откакто ти виждаше бъдещи нива 400) и просто в последния работен ден забърза и стана по-видимо, а Хим И Сфарм дори не са тръгнали!!
                              Ти си интелигентен мъж, по-сериозно моля те.

                              Тони по сериозно и по спокойно ...ДАУ пада в момент а нали и в понеделник и ЕС ще пада пак ...
                              НикитУ не е глупав човек , видях някой от покупките му над 150 к....и то само в някой позиции....по неликвидни.. някъде по 20 к на позиция..
                              Още малко ще е тази еуфория ,понеделник и вторник ще направи тези 500К......
                              Това съдя от холдинг варна ,албена ,неон , хика, стара планина ,МиС ,при другите има и други играчи .
                              Да не мислиш че той ще остави маркета да го дои....
                              купува се за сметка на ИП и прехвърлянията вече може и да са направени ...

                              П.П. По средата на Тиквеното управление ,винаги има малко качване ,после до март еуфория и след това срив....и падане на правителството през пролетта ... това е добрия вариант ...
                              От енергетиката ще тръгне срива пак за лошия вариант ....
                              Само си казвам мнението и залагам на него....ако спечели президенските избори ще има още малко качване до март...ако ги загуби след НГ ще почне веднага спада и стачките
                              Чичо Оги е на каруцата на тиквата и там ще е мазало .......
                              Last edited by Монти; 24.09.2016, 10:57.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                                Няма защо да палиш, може да съм бил по-рязък - извинявам се!
                                От понеделник до сряда фонда на Никиту е вложил на БФБ 50К. Само в сряда оборотите при Софикс са за почти 400 000лв, а при БГ ТР30 е за над 600 000лв, а за последната седмица при Софикс компаниите имаме 1 млн оборот, сега да твърдиш че Никиту с неговите 50К изхарчени през цялата къса работна седмица е спрял спад на пазара е малко като да ни продаваш акции на Меком - обидно е! Пазара върви нагоре от доста време(горе-долу откакто ти виждаше бъдещи нива 400) и просто в последния работен ден забърза и стана по-видимо, а Хим И Сфарм дори не са тръгнали!!
                                Ти си интелигентен мъж, по-сериозно моля те.
                                Добро утро Няма смисъл да се палиш за глупости Тони, мечетата тепърва колко бой ги чака но още не им се вярва. Ние тоя момент го чакаме търпеливо но вече тренда е тук и можем по спокойно да гледаме мача. А и ти правилно казваш Хим и Софарма още не са тръгнали мощно но скоро и това може да се случи. Човек трябва да е сляп да не вижда бичи тренда.


                                Не е препоръка за търговия с акции!

                                Коментар

                                Working...
                                X