IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
    Аз вече съм 99, 5% в акции и обмислям за репа, а нека ъпърите мечки да правят вуду магии за падане.И да има корекции няма да се върне времето назад..Тренда е към въстановяване ..Само дано не се върне тиквено- черешарската шайка и пак да прави глупости и да плаши бизнеса...Мисля, че въпреки всичко до 4-5 години можем да мислим за нивата от преди кризата..Гледам и ИП все повече започват да пускат реклами..
    Само не разбрах защо толкова ме критикува през последните две години. Лека и доходна.

    Коментар


    • Аз вече съм 99, 5% в акции и обмислям за репа, а нека ъпърите мечки да правят вуду магии за падане.И да има корекции няма да се върне времето назад..Тренда е към въстановяване ..Само дано не се върне тиквено- черешарската шайка и пак да прави глупости и да плаши бизнеса...Мисля, че въпреки всичко до 4-5 години можем да мислим за нивата от преди кризата..Гледам и ИП все повече започват да пускат реклами..

      Коментар


      • Inta, не е само това, има още много доводи, но ти това не на мен а на бикът в атака го кажи - да не се излага ами да се взема в ръце, за да не му тежи после кеша като камък на сърцето))))))
        Не е препоръка... !!!
        "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

        Коментар


        • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
          Трая си го, той най-не ме е прецакал досега))) А и си млад още на тая игра, има време да разбереш как го траем))))) Макар, че след 2007 нема как да се случат такива катаклизми, сега индекса е много по- устойчив.)))) На некои може да им се иска да падне като круша, ама не само на тех им се иска, На мен също ми се иска!!!!)))))


          Виж сега , аз все още слушам ама пак изпреварвам разума.- виж какво казват знаещите !

          -" К. Караиванова: БФБ още не е алтернатива на финансирането с банков кредит

          Появи се реална надежда, че пазарът ще дръпне нагоре и тези настроения стават все по-масови, коментира председателят на КФН"


          -http://www.investor.bg/novini-i-analizi/339/a/k-karaivanova-bfb-oshte-ne-e-alternativa-na-finansiraneto-s-bankov-kredit-233621/
          Last edited by inta53; 08.02.2017, 17:51.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от inta
            Не знам как го изтрайвате тоя кеш, то и аз чакам тая кУререкция ама овъргалян в репо;- лакомията ме е подгонила!да могат да закачат червейче за да метнат въдицата)))) Ще тр. да ловят рибата със зъби, ама те това би требвало да го могат)))))))))
            Питай бикът-мечка как го трае кеша!?!?!?!)))))))))))) Неговото ще е много страшно траене, докато не се накалмучи по некое време, както предположи Кирчо.)))) Ама дотогава може и да илядим на индексо)))))))) знае ли се
            Не е препоръка... !!!
            "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

            Коментар


            • Първоначално изпратено от inta
              Не знам как го изтрайвате тоя кеш, то и аз чакам тая кУререкция ама овъргалян в репо;- лакомията ме е подгонила!да могат да закачат червейче за да метнат въдицата)))) Ще тр. да ловят рибата със зъби, ама те това би требвало да го могат)))))))))
              Трая си го, той най-не ме е прецакал досега))) А и си млад още на тая игра, има време да разбереш как го траем))))) Макар, че след 2007 нема как да се случат такива катаклизми, сега индекса е много по- устойчив.)))) На некои може да им се иска да падне като круша, ама не само на тех им се иска, На мен също ми се иска!!!!)))))
              Не е препоръка... !!!
              "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

              Коментар


              • Износът към ЕС ускорява растежа си

                Износът на български стоки към страните от Европейския съюз нараства по-бързо в сравнение с предходния месец и към ноември 2016 г. е нагоре с 12.8% спрямо 2015 г.

                За същия месец данните за продажби на български стоки към страни извън ЕС също показаха значително увеличение – от 18.4% , като основната причина за скока бе силният експорт на зърнени растения. Резултатът е общ ръст на износа на България за ноември от 14.7% - най-високият от март 2015 г.

                Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
                Промишленото производство нарасна с рекордните 6.9% за година

                http://www.dnevnik.bg/biznes/compani...ordnite_69_za/

                Коментар


                • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                  всъщност не е съвсем точно за чичовите. Имам треидинги и от имотното. Но без майката и "доверителните" пируети. случая севто държи влага)))))))

                  Не знам как го изтрайвате тоя кеш, то и аз чакам тая кУререкция ама овъргалян в репо;- лакомията ме е подгонила!

                  Коментар


                  • Кире, гледат чартовете хората!!! Понеже не сме минавали 600 логиката е да се върнем пак. Обаче 10 г минаха. Кой да види как се е сменил фундамента. В неохим в гагарин в алкомет и навсякъде другаде. 10 г е много период Кире, пиндосите направиха от 7000 на 20000 за това време, Ние направихме 1950 до 600 )))) Там за 10 г са 3пъти напред, ние 3 пъти назад. Не излиза математиката))))) Не излиза и с натрупания кеш. СЛед 10 г и има ного-повече кеш и ного по-нулеви лихви))))) Нема една кукичка на която мечките да могат да закачат червейче за да метнат въдицата)))) Ще тр. да ловят рибата със зъби, ама те това би требвало да го могат)))))))))
                    Не е препоръка... !!!
                    "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                    Коментар


                    • Промишленото производство нарасна с рекордните 6.9% за година

                      http://www.dnevnik.bg/biznes/compani...ordnite_69_za/

                      Коментар


                      • Някои хора се самопрецакват,,.По интересно е каква е ъпърската психология и как от бик се обръщаш в мечка и все си прав, а се правиш и на познал..Хвалиш се , ама докато другите правят дубъл и отгоре от Доверие, ГАГБТ скача, ЧЕЗ расте расте ти лапаш мухите и гониш Михаля..Всеки влак си има пътници...Има и едни късни последни влакове - викат им пияните- там е трагедия, но все пак не си валат..То тази работа не е като демото...

                        Коментар


                        • всъщност не е съвсем точно за чичовите. Имам треидинги и от имотното. Но без майката и "доверителните" пируети. случая севто държи влага)))))))
                          Не е препоръка... !!!
                          "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от inta
                            При жълтите стотинки е така с %те
                            Пак ли ви се рабягва математиката!?!?!))) % не зависи от количеството а качеството (а и не съм търгувало през тези дни а и много малко преди това през времето което някои наричат "корекция"!!!)))) Имаше някои транформации преди това, но кеша е 20% останалото е книги)))) ценнни и безценнии, ного малко позиции у софикс)))) дори и без чичовите фарма-бози))))
                            Не е препоръка... !!!
                            "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                            Коментар


                            • Преци, може да пишеш каквото си искаш, но хората тук много добре виждат кой какво е писал и какво сее случуло. моите прогнози се сбъдват - ФАКТ!
                              Може да съм пропуснало нещо. Коя прогноза ти се е сбъднала, бях разбрало последно че си кешна част от порфейла и се водиш вече мечка, чакаш долу в ниското някой да се изпързаля, правилно ли съм разбрало!?!?))
                              Не е препоръка... !!!
                              "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                                Стоят мечките и пуйчат без акциЙте пред монитора))) Кано коне на прази ясли)))) Нема артии - нема профитЕ))) А сега накъде - остала им е само вербалната Ентервенция у форумо)))) А портфейлчето при мен даде 1% ръст за два дена само !!!))) Все такива да са ни мечките - да дават и още))))
                                Преци, може да пишеш каквото си искаш, но хората тук много добре виждат кой какво е писал и какво се е случило.

                                моите прогнози се сбъдват - ФАКТ!
                                Last edited by Бик в атака; 08.02.2017, 19:03.
                                Събитията не винаги отговарят на очакванията!

                                Коментар

                                Working...
                                X