IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

    Така е , но софикс фонда е продал 125 бр. холдинг Варна под 31 лв ..
    така че трасе и холдинг варна ще тежат на бързото качвание....
    Монти стига се взира в този фонд, и преди него е съществувала борсата

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение
      Мисля, че въобще няма да е проблем да минем 625 днес. Освен женски празник да празнуваме и ние днес тук !
      Така е , но софикс фонда е продал 125 бр. холдинг Варна под 31 лв ..
      така че трасе и холдинг варна ще тежат на бързото качвание....

      Коментар


      • Мисля, че въобще няма да е проблем да минем 625 днес. Освен женски празник да празнуваме и ние днес тук !

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
          170 000лв а няма и половин час, дали днес няма да пробием 625?
          Това, ще бъде целта ама към края на сесията.

          Коментар


          • 170 000лв а няма и половин час, дали днес няма да пробием 625?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от BullsonBSE Разгледай мнение
              БФБ на две, че даже и на три скорости! Те това се очертава.
              Въпросът е, че тези с високата скорост, вече достигнаха нивата от 2007 г. и сякаш всичко уроци от миналото са забравени. Като погледна капитализациите на Спийди, Трейдинга, МЦХ, СФИ, Атера, Планата и то на човек свят да му се завие.
              НО, може ли така да я караме на две и три скорости.
              Тези дето продават шитовете си, вече фалираха. Оброт няма. Видяхме ги когато продаваха ЦКБ на и под 1.00. Сега нямат акции и на 155 стишки вече няма акции - с две думи фалираха :-) Това е историята на всички които продават акции на втора и трета скорост за да празнят джобове после купувайки прескупо деведентни шитове от първи ешалон. Фалита е гарантиран както и спукването на балона.
              С две думи продавйате шита докато е на първа скорост, и купувайте тези на втора и трета скорост, защото там има хляб за догонване. Там вече фалираха, а при тези на първа скорост тепърва почват фалитите.
              В това е играта, един да губи, двама да печелят, трима да се глумят. При възходящ пазар съотношението е такова. При низходящ не ми се мисли. Не съм от тези, които обичат скъпите акции, защото участвам за висока печалба. Но изглежда има инвеститори, които търсят сигурност на вложенията си в престижни акции с висока и стабилна цена,но избягват подценените рискови компании. Имат повечко пари и смятат, че така могат се предпазят от инфлация и банкови изненади. Въпрос на стратегия.
              Други пък се набутат в спадащи книжа и панически разпродават около дъното. Въпрос на нерви и времеви хоризонт. При възходящ пазар такива ще са все по-малко. Но ми се струва, че някои дружества умишлено задържат възхода. Икономиката ни е твърде политизирана и не следва естествения ход на събитията, а някакви странни сметки и преценки.

              Коментар


              • БФБ на две, че даже и на три скорости! Те това се очертава.
                Въпросът е, че тези с високата скорост, вече достигнаха нивата от 2007 г. и сякаш всичко уроци от миналото са забравени. Като погледна капитализациите на Спийди, Трейдинга, МЦХ, СФИ, Атера, Планата и то на човек свят да му се завие.
                НО, може ли така да я караме на две и три скорости.
                Тези дето продават шитовете си, вече фалираха. Оброт няма. Видяхме ги когато продаваха ЦКБ на и под 1.00. Сега нямат акции и на 155 стишки вече няма акции - с две думи фалираха :-) Това е историята на всички които продават акции на втора и трета скорост за да празнят джобове после купувайки прескупо деведентни шитове от първи ешалон. Фалита е гарантиран както и спукването на балона.
                С две думи продавйате шита докато е на първа скорост, и купувайте тези на втора и трета скорост, защото там има хляб за догонване. Там вече фалираха, а при тези на първа скорост тепърва почват фалитите.
                Bulls on BSE

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Бик в атака Разгледай мнение

                  Не ми обяснявай! Съвети нито искам, нито давам.
                  А какво точно правиш?

                  Коментар


                  • Честит празник на всички инвеститорки!

                    Коментар


                    • Цитирам:
                      "Много съм доволен" ))
                      Ще гоним ли 700?
                      Мненията ми не са препоръки. Имам само една препоръка - не губете пари.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от buyvalue Разгледай мнение
                        Някой да е поглеждал зачервяващите се пазари навън?
                        Само да припомня, че СОФИКС и въобще пазара у нас има уникалната корелация с чужди пазари +/– 1, с други думи падането го отразяваме с +1 корелация, а възходите с близка до -1 или пък кръгла 0 корелация!
                        Ами не, че разбирам много, но като ги погледна виждам, че са на рекордни нива, а същевременно ние има много да догонваме. Зачервяванията са доста "бледи" и не повсеместни, а и ми изглеждат като обикновени флуктуации на преобладаващо възходящ тренд. А за корелацията си прав тука се подчиняваме на други "закони".

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от buyvalue Разгледай мнение
                          Някой да е поглеждал зачервяващите се пазари навън?
                          Само да припомня, че СОФИКС и въобще пазара у нас има уникалната корелация с чужди пазари +/– 1, с други думи падането го отразяваме с +1 корелация, а възходите с близка до -1 или пък кръгла 0 корелация!
                          Редовно ги гледам ама чак пък зачервяващите едва ли .аз лично чакам корекция .това едва ли ще се отрази на БФБ
                          Дори в момента са на зелено
                          https://www.ig.com/es
                          Last edited by lobos; 07.03.2017, 21:08.

                          Коментар


                          • Някой да е поглеждал зачервяващите се пазари навън?
                            Само да припомня, че СОФИКС и въобще пазара у нас има уникалната корелация с чужди пазари +/– 1, с други думи падането го отразяваме с +1 корелация, а възходите с близка до -1 или пък кръгла 0 корелация!
                            IM d best

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Бик в атака Разгледай мнение

                              Не ми обяснявай! Съвети нито искам, нито давам.
                              Та кво показват чертите ще падаме ли скоро

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

                                Толкова анализи графики и накрая издаде фронта
                                На този пазар графика не върви тук друга е играта
                                Не ми обяснявай! Съвети нито искам, нито давам.
                                Събитията не винаги отговарят на очакванията!

                                Коментар

                                Working...
                                X