IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 1984 Разгледай мнение

    хм, вероятно си го гледал от "структура на портфейл" на Експат:
    http://expat.bg/bg/funds/ExpatBulgariaSOFIX
    Не, имаше ги на борсата и на четирите индекса.
    "Силата е нищо без контрол" ... не е Pirrelli

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mysterious Разгледай мнение

      Това го знам, но преди имаше и теглото на съответната компания в индекса, и това преди беше скоро.
      хм, вероятно си го гледал от "структура на портфейл" на Експат:
      http://expat.bg/bg/funds/ExpatBulgariaSOFIX

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

        Изчакай края на месеца....и ще разберем дали имат договорка с ПФ и каква е тя.. ...?
        Не е препоръка..
        Абе чакаля ги аз ама ядосват ми на арактера.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 1984 Разгледай мнение
          Това го знам, но преди имаше и теглото на съответната компания в индекса, и това преди беше скоро.
          "Силата е нищо без контрол" ... не е Pirrelli

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

            Монти,кажи нещо конкретно Тез тумваджии докога ще се правят на умрели лисици То бива лигавене ама чак толкоз,нарушава ми се
            веке душевният мир
            Изчакай края на месеца....и ще разберем дали имат договорка с ПФ и каква е тя.. ...?
            Не е препоръка..

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

              ти пък сега.....
              То няма купувачи на борсата а продавачите мислят кога ще са по прекарани преди изборите или сред изборите и мноого мислят , да не сбъркат а ти искаш да ни спреш единственото развлечение ...писанията на Татко Щрък....
              Монти,кажи нещо конкретно Тез тумбаджии докога ще се правят на умрели лисици То бива лигавене ама чак толкоз,нарушава ми се
              веке душевният мир
              Last edited by Grosss; 23.03.2017, 15:01.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mysterious Разгледай мнение
                Здравейте колеги,

                Влязох в сайта на борсата да видя теглата на компаниите в индексите, но на старото място "Продукти и услуги/Индекси" не ги открих. Някой знае ли да са ги махнали или преместили? Ако ги няма на сайта на борсата може ли да ме насочите къде да ги търся?
                http://www.bse-sofia.bg/?page=IndexP...t=Constituents

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                  Като те чета се чудя като как да те разбера,като не препоръчваш нищо що се мъчиш да философстваш абстрактно?
                  ти пък сега.....
                  То няма купувачи на борсата а продавачите мислят кога ще са по прекарани преди изборите или сред изборите и мноого мислят , да не сбъркат а ти искаш да ни спреш единственото развлечение ...писанията на Татко Щрък....

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Татко Щърк Разгледай мнение
                    При някои колебания на индекса последните 1-2 месеца, разни бици очакваха спад и писаха, че продават. Аз съм си все така догоре в акции, както неведнъж съм писал, а на колебанията в пазара, когато ги е имало, гледах като на своеобразен мечи капан. Фактът, че мечият капан щракна за някои, за мен е бичи сигнал, понеже изтерзаните пишман мечки, след като с умолителен и жаловит поглед гледаха нарастващия индекс, слушайки с тревога чаткащите копита на тестостероновите бикове, в един момент ще купят и ще доведат до допълнително гориво за борсата. Разбира се, аз не мога да бъда сигурен има ли мечи капан, има ли бичи капан, дали ще растат индексите или ще спадат. Всъщност е ясно, че на борсата не е въпросът дали индексът ще спада и дали ще се качва, въпросът е кога едното и кога другото. Аз не бих се изненадал както на последващи ръстове, така и на последващи спадове. Говоря за пазара като цяло, за основните ни индекси, а иначе е ясно, че винаги е имало и ще има акции, които имат по-различни движения от масовото.
                    Притежавам акции на БФБ. Възможно е да греша за нещо или за всичко от написаното. Възможно е интерпретациите ми да са дълбоко погрешни. Възможно е да променя визията си за пазара, обявявайки го или не във форума. Препоръки нямам никакви.
                    Като те чета се чудя като как да те разбера,като не препоръчваш нищо що се мъчиш да философстваш абстрактно?

                    Коментар


                    • Здравейте колеги,

                      Влязох в сайта на борсата да видя теглата на компаниите в индексите, но на старото място "Продукти и услуги/Индекси" не ги открих. Някой знае ли да са ги махнали или преместили? Ако ги няма на сайта на борсата може ли да ме насочите къде да ги търся?
                      "Силата е нищо без контрол" ... не е Pirrelli

                      Коментар


                      • При някои колебания на индекса последните 1-2 месеца, разни бици очакваха спад и писаха, че продават. Аз съм си все така догоре в акции, както неведнъж съм писал, а на колебанията в пазара, когато ги е имало, гледах като на своеобразен мечи капан. Фактът, че мечият капан щракна за някои, за мен е бичи сигнал, понеже изтерзаните пишман мечки, след като с умолителен и жаловит поглед гледаха нарастващия индекс, слушайки с тревога чаткащите копита на тестостероновите бикове, в един момент ще купят и ще доведат до допълнително гориво за борсата. Разбира се, аз не мога да бъда сигурен има ли мечи капан, има ли бичи капан, дали ще растат индексите или ще спадат. Всъщност е ясно, че на борсата не е въпросът дали индексът ще спада и дали ще се качва, въпросът е кога едното и кога другото. Аз не бих се изненадал както на последващи ръстове, така и на последващи спадове. Говоря за пазара като цяло, за основните ни индекси, а иначе е ясно, че винаги е имало и ще има акции, които имат по-различни движения от масовото.
                        Притежавам акции на БФБ. Възможно е да греша за нещо или за всичко от написаното. Възможно е интерпретациите ми да са дълбоко погрешни. Възможно е да променя визията си за пазара, обявявайки го или не във форума. Препоръки нямам никакви.
                        Мненията ми не са препоръка за вземането на каквито и да било инвестиционни решения!

                        Коментар



                        • Все за нещо ще намери

                          да се начумери:

                          ту му млякото горещо,

                          ту пък друго нещо.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение

                            Слуховете за смъртта на бичия пазар са силно преувеличени.
                            Дори има доста добър сигнал, че продължава бичия пазар, защото много гласове се появиха , които мечтаят за спад .... то и аз искам , тъй като имам още много за пълнене ,,, всъщност важното е , че няма еуфория

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение
                              dddd, ясно ти е че инвестирането не е за всеки!
                              В живота е така, винаги има хора които правят нещо и други които ще донесат от 100 кладенеца вода, за да ти обясняват що не може да стане и няма да опитат. Има хора които успяват в едно, други не. Има компании които успяват, а други не. На теб ти е ясно. Но приеми че на някои хора не може да им стане ясно. Успех ти желая на теб!
                              Ами именно, не е за всеки, и може спокойно да се преброите там колко сте 20-30 (ти, дддд, осло, форти, и т.н.) дето инвестирате с вътрешна информация, шарите тук там, и се чудите после къде са останалите, и защо оборота редовно е под санитарния минимум - по 100-200 хиляди на ден. Е от скоро време и ЕТФ прави "рециклирания" (запазен термин) и стига до 1-2 милиона, но това не са реални пазарни покупки, а "рециклиране", в което пак участие вземат вътрешарите - защо сте толкова малко, тези за които е това инветиране, питате ли се. Хората кътат 60 милиарда в банките и си казват, не това не е нас, естествено

                              Ами, чакайте си инеститорите
                              Bulls on BSE

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Бик в атака Разгледай мнение
                                Мдааа, няма голям играч, който да прави агресивни покупки и биковете клекнаха
                                Слуховете за смъртта на бичия пазар са силно преувеличени.

                                Коментар

                                Working...
                                X