IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

    Стига ревахте бе колеги! За няма и година утроихме портфейлите си и пак недоволни има! Ей няма отърване от тоя пусти български нрав ей!
    Е някои не са
    Life won't wait for you.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ATILA Разгледай мнение
      "Горанов вицепремиер" .... баааси м.йк.та!!! Розово будеще се очертава.... отново!
      Стига ревахте бе колеги! За няма и година утроихме портфейлите си и пак недоволни има! Ей няма отърване от тоя пусти български нрав ей!

      Коментар


      • "Горанов вицепремиер" .... баааси м.йк.та!!! Розово будеще се очертава.... отново!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
          Добро утро на всички!
          Правителството е почти ясно(в Стандарт даже са изписали част от министрите).
          Време е ръста да продължава и с него и правенето на пари!
          Май перверзията в икономиката ще е пълна щом патреотарете искат МИ и МЕ.
          http://paper.standartnews.com/bg/art...article=279438

          Коментар


          • https://vesti.bg/bulgaria/liteks-mot...ot-ktb-6067235
            https://vesti.bg/tehnologii/avtomobi...-umria-6067246

            Коментар


            • Добро утро на всички!
              Правителството е почти ясно(в Стандарт даже са изписали част от министрите).
              Време е ръста да продължава и с него и правенето на пари!

              Коментар


              • това му беше падането.. според мен.. каквито и Тикви да ни управляват, муждународната и Евро среда е изключително благоприятна, и няма нищо общо с 2014-та..

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                  И моят беше приятелски, но ти две години обяснява как ще пада вечно газта и петрола и ние ще цъФнем и вържем и лично
                  и икономиката,е чакам ако си реалист и балансиран да обясняваш що става като се качва и газта и петрола за нашето благосъстояние и икономиката ...
                  А ти изчезна някъде и аз си помислих че газта и петрола пак падат..... и ние пак цъфтим и връзваме...
                  Или бъркам нещо...
                  Успех!



                  Газта се качва навсякъде в Европа не само при нас,така че натискът е за всички икономики.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                    ++ Монт, и капачките ще го загазят с тази газ 33%+)))) Бабо мецо - удари с голямата лапа и не ги жали ))))))
                    Зад тях има ПФ и софикс фонд да ги крепи ....
                    те да му мислят ...
                    не е препоръка...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                      Монти, имам един приятелски съвет. Едно от най-важните качества на един човек е да знае кога да спре да говори за да не стане за смях. Зимата на 2012 година природният газ е бил около 740 лева за 1000 кубика. Сега беше на рекордно дъно от малко под 300 лева. Едно покачване до около 370 няма да предизвика очаквания от теб апокалипсис и няма да обори тезата ми от преди две години и половина. Освен това е добре да обърнеш внимание на международните петролни пазари. Там се случват много неприятни неща за петролните бикове, но кой съм аз да говоря. Успешна търговия.
                      И моят беше приятелски, но ти две години обяснява как ще пада вечно газта и петрола и ние ще цъФнем и вържем и лично
                      и икономиката,е чакам ако си реалист и балансиран да обясняваш що става като се качва и газта и петрола за нашето благосъстояние и икономиката ...
                      А ти изчезна някъде и аз си помислих че газта и петрола пак падат..... и ние пак цъфтим и връзваме...
                      Или бъркам нещо...
                      Успех!




                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                        ++ Монт, и капачките ще го загазят с тази газ 33%+)))) Бабо мецо - удари с голямата лапа и не ги жали ))))))
                        Преци, мечка ли стана?
                        Събитията не винаги отговарят на очакванията!

                        Коментар


                        • Здравейте колеги,

                          Искам да ви напомня, че до до 31 март 2017 г. можете да се включите (ако все още не сте успели) в проучването Профил на инвеститорите на БФБ - 2017 г. https://docs.google.com/forms/d/e/1F...65lVg/viewform

                          Както много от вас помнят, през 2013 г. и 2014 г. проведох проучване за профила на инвестиращите на БФБ. Тази година отново провеждам същото проучване, за да видим как той се е изменил през последните години. Моля всеки от вас да вземе участие и да помогне с разпространяването на анкетата, за да имаме колкото се може по-пълна картина. Участието в проучването е напълно анонимно и резултатите ще се разглеждат в обобщен вид само. Анкетата ще бъде активна до 31 март 2017 г., а последващия анализ ще се разпространи за свободно ползване от всички.

                          Благодаря предварително на всички участници.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Monti
                            Много поЗдраВи за гласувалите за по малкото зло и за развитие на борсата. Иван Иванов, КЕВР: Увеличението на цената на природния газ е значително и ще повлияе на...
                            ++ Монт, и капачките ще го загазят с тази газ 33%+)))) Бабо мецо - удари с голямата лапа и не ги жали ))))))
                            Не е препоръка... !!!
                            "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                              А аз се бях притеснил че не знаеш за качването ,щото пееше повече от 2 години че сме много добре с ниска газ и ниска ценна на петрола....
                              но пееше добре ,сега що престана за обратното ....нещо с гласеца ли е проблема....
                              Успех !
                              Монти, имам един приятелски съвет. Едно от най-важните качества на един човек е да знае кога да спре да говори за да не стане за смях. Зимата на 2012 година природният газ е бил около 740 лева за 1000 кубика. Сега беше на рекордно дъно от малко под 300 лева. Едно покачване до около 370 няма да предизвика очаквания от теб апокалипсис и няма да обори тезата ми от преди две години и половина. Освен това е добре да обърнеш внимание на международните петролни пазари. Там се случват много неприятни неща за петролните бикове, но кой съм аз да говоря. Успешна търговия.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение
                                А бе Монти, я обясни каква е връзката между скока на природния газ на световните пазари и избора на Нинова или Борисов или който и да е в БГ.
                                Той 4 д си го знае защо!

                                Коментар

                                Working...
                                X