IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Профит, нормалната дискусия в цял свят е без лични нападки..До тях прибягват само троловете и хората без аргументи..Това е дискусията, която тябва да има във форума..Без обвинения и лични нападки..

    Коментар


    • https://vesti.bg/bulgaria/davat-na-b...zonata-6069515 извниявам се за източникът ама явно офертата според Горанов е неустоима за Еврозоната.
      http://bnight.sytes.net - Някой интересни неща за форекс-а. Както и ежедневни валутни ана

      Коментар


      • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

        Та викаш Европейския съюз като Съветския? Разпад му е майката Монти, ЕС ще го има и без Англия и без Гърция. На елините дълговете им няма да изчезнат с излизането от ЕС. Това ги спря гърците.Мислеха си че няма да си платя обядите.
        Времето ще покаже , едните не искат да си плащат обедите си а другите не искат да плащат обедите на другите....
        След 2020 ни обед ще имаме ,нито ще ни го плащат

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
          .......
          Та викаш Европейския съюз като Съветския? Разпад му е майката Монти, ЕС ще го има и без Англия и без Гърция. На елините дълговете им няма да изчезнат с излизането от ЕС. Това ги спря гърците.Мислеха си че няма да си платя обядите.
          Life won't wait for you.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Спящият бик Разгледай мнение

            Какви доводи - за какво? Това е един измислен спор, несъществущ! От хора, които отчаяно се опитват да предотвратят окончателното ни отделяне от Путин и Азия и присъединяването ни към Европа. Защото ЕРМ2 и Еврозоната ще направят процеса необратим! Развявайте си парцалените плашила и се комплексирайте, колкото си искате, но това си е ваш проблем, не мой и не на България! Смешен плач, защото никой не ви вярва - погледнете си процентите от последните избори, ако сте ги забравили!
            Ти си бетер хунвейбините....
            Това че смяташ че ЕС и еврото е нещо много добро за теб ,не значи че мнозинството от евронародите мислят като теб....
            Пресен пример е Великобритания....излезна от ЕС ,скоро и другите ,сега Брюксел е стегнал колана на евроскептиците и отпуснал кесията като за последно на европеистите , но идва момента да истината ..
            Истината е че Европа не ни иска и скоро ще ни покаже пътя/ това за ЕС на 10 скорости са глупости / или ще се разпадне окончателно...
            Много е тромава и бюрократична за да съществува в този вид...
            Гърция за малко не излезе от Еврозоната...
            Просто на Ципрас не му стигна смелост/иначе фаруфакис ли беше начертал етапите към драхмата/ и това ще му коства следващите избори...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
              Профит и ти почна с личните нападки и се самоопредили за трол.В целия ти пост какво професиално мнение имаше..И ти си в списъка на троловете ..Аз никой не съм обиждал лично- спора е теоретичен..Пиши сега какво мислиш за курса , но без лични нападки..Или Вие сте си свикнали с тях и няма да спрете..
              Киро, да ти кажа честно много ще ми е интересно да видя дискусия с твое участие и такива, които не са тролове по твоя стандарт.
              Keep going ...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                Ето за това ти казах "комуняго ", като спряха доводите почна с личните обиди...
                Аман от липса на компетентност в този форум...
                Дали си от Герб или от Реформатирите ,ти мислиш като комунист и пишеш като комунист....
                Дай да запушим инакомислещите..
                Това ти е девиза...
                Сори ама си още в 1950 година...
                Какви доводи - за какво? Това е един измислен спор, несъществущ! От хора, които отчаяно се опитват да предотвратят окончателното ни отделяне от Путин и Азия и присъединяването ни към Европа. Защото ЕРМ2 и Еврозоната ще направят процеса необратим! Развявайте си парцалените плашила и се комплексирайте, колкото си искате, но това си е ваш проблем, не мой и не на България! Смешен плач, защото никой не ви вярва - погледнете си процентите от последните избори, ако сте ги забравили!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                  Защо да го изчислявам като мога да взема промените в резервите на БНБ от платежният баланс? Освен това този валутен курс работи перфектно двадесет години без да се е появил черен пазар. Освен това Монти погрешно взема размера само на държавният дълг, при това без да взема под внимание фискалният резерв. При изчисленията си за задлъжнялостта трябва да взема данните за цялата икономика.
                  От написаното от теб разбирам, че има формула, която дава реалният валутен курс на една държава, в която влизат промените в резервите на платежния баланс, размера на държавния дълг, фискалния резерв (изчисления за задлъжнялостта). Удобно ли е да я дадеш тази формула?
                  Keep going ...

                  Коментар


                  • Профит и ти почна с личните нападки и се самоопредили за трол.В целия ти пост какво професиално мнение имаше..И ти си в списъка на троловете ..Аз никой не съм обиждал лично- спора е теоретичен..Пиши сега какво мислиш за курса , но без лични нападки..Или Вие сте си свикнали с тях и няма да спрете..

                    Коментар


                    • За почти 3 часа търговия не можем да стигнем 100 сделки. Така ли ще привличаме чужди инвеститори? Бахти умрялата работа!
                      Събитията не винаги отговарят на очакванията!

                      Коментар


                      • Никакво падане на борда преди да сме влезнали в еврозоната. Случили се, ще се повторят събитията от 96-97 - хиперинфлация, кредитните милионери и източени банки. За страни като нашата с нашият манталитет, колкото и да е лош борда и да не ни дава свобода,той е най-доброто решение. Само лакейте на олигарсите и кредитните милионери искат този сценарии. Но аз бих им казал да го ду*ат

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                          Моля админа да санкционира трола Спящия бик- тук се води дискусия за макроикономика, а той сипе лични нападки и глупости..
                          ето още един пример за това, което написах
                          Keep going ...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                            Ех 4Д, ако беше толкова просто нямаше половината народи в ЕС да не искат да се откажат от национаните си валути..Не аз , а ти работиш с политизирани клишета и не сваляш розовите очила..И то в една страна където е имало хипер инфлация, фалити на банки, изгорели граждани. И последно сриване на КТБ и загуба от 4 милиарда.Според теб черния пазар само на валути ли е..Ние сме преживели , а и в много страни на стоки..Аз съм виждал и да няма стоки в магазините при хипер инфлация, криза и липса на равновесие между търсенето и предлагането..Каквито и данни да вземаш пазара решава за курса на валутата и цените на стоките..Освен ако не си приел разбирания на командно- административната икономика..
                            Киро, едно си знаеш и повтаряш като латерна. Казвайки тези неща въобще даваш ли си сметка, че това са събития след СВЕТОВНА ФИНАНСОВА КРИЗА, КОЯТО Е СРАВНЯВАНА ПО МАЩАБ С ГОЛЯМАТА ДЕПРЕСИЯ. Написах го с главни букви защото изопачаваш така нещата все едно тези проблеми само у нас ги е имало. Говориш за розови очила на другите, а даваш ли си сметка за твоите кафяви очила? Хайде ограничи малко личните характеристити за другите и давай по същество защото това на никой не помага в крайна сметка... и понеже не ти го казвам за първи път като събера 2 и 2 правя извода, че има някаква причина да се държиш така... крадецът вика дръжте крадеца... така си мисля аз
                            Keep going ...

                            Коментар


                            • Моля админа да санкционира трола Спящия бик- тук се води дискусия за макроикономика, а той сипе лични нападки и глупости..

                              Коментар


                              • Ех 4Д, ако беше толкова просто нямаше половината народи в ЕС да не искат да се откажат от национаните си валути..Не аз , а ти работиш с политизирани клишета и не сваляш розовите очила..И то в една страна където е имало хипер инфлация, фалити на банки, изгорели граждани. И последно сриване на КТБ и загуба от 4 милиарда.Според теб черния пазар само на валути ли е..Ние сме преживели , а и в много страни на стоки..Аз съм виждал и да няма стоки в магазините при хипер инфлация, криза и липса на равновесие между търсенето и предлагането..Каквито и данни да вземаш пазара решава за курса на валутата и цените на стоките..Освен ако не си приел разбирания на командно- административната икономика..Как да е глупава дискусията, след като има толкова интересни мнения..Кое не е глупаво да слушаме и папкаме с ГЕРБ ли..Това за мен е пряко свързано и с БНБ..
                                Last edited by Kiro; 25.05.2017, 12:38.

                                Коментар

                                Working...
                                X