IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Всяка прилика е случайна..

    Гарабед отворил Баничарница. ...

    И на втория ден - сутринта, тя била затворена.
    Но на един лист хартия - залепен от вътрешната страна на джама, било написано четливо: "Днеска Баници със Сирене няма! Изварата свърши."..

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
      Дори и меринджей от Столипеново може да стопли за какво иде реч - свалят цените по отделни позиции за да минат големи пакети на определена цена ... И за подобно упражнение не ти трябват много кинти нито тренировки цяло лято ...
      Така чух да разправят пияндетата в бакалията - ама какво ли разбират те
      Една как дори попита - що не ги минават пакетите на ОТС щом са такива тарикати ... мълчание и после всички се смяхме задружно ...
      С итерес да ги развеселя допълнително, наистина ми е интересно становището на събутилниците ти по въпроса защо точно този месец тез продажби при фармата... ..

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
        Дори и меринджей от Столипеново може да стопли за какво иде реч - свалят цените по отделни позиции за да минат големи пакети на определена цена ... И за подобно упражнение не ти трябват много кинти нито тренировки цяло лято ...
        Така чух да разправят пияндетата в бакалията - ама какво ли разбират те
        Мисля ,че това е репетиция за това което ще последва след преоценките в края на тримесечието...
        Другата седмица ще се стабилизираме и посока леко нагорЕ...
        Ама ноември и декември....може да тестваме 600-630..
        Не е препоръка...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от VNM Разгледай мнение

          Дали е луд е въпросът....И дали е същият и при Монбат или имаме пренасочване Монбат към Софарма
          И аз замених, малко монбат със софарма! Кеша свърши какво да се прави.

          Малко, не са всички от мен но предполагам че колегата е постъпил по същият начин. Поне така се надявам.

          Коментар


          • Дори и меринджей от Столипеново може да стопли за какво иде реч - свалят цените по отделни позиции за да минат големи пакети на определена цена ... И за подобно упражнение не ти трябват много кинти нито тренировки цяло лято ...
            Така чух да разправят пияндетата в бакалията - ама какво ли разбират те
            Една как дори попита - що не ги минават пакетите на ОТС щом са такива тарикати ... мълчание и после всички се смяхме задружно ...
            Last edited by Protokol; 13.09.2017, 13:18.
            За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

            Коментар


            • Първоначално изпратено от VNM Разгледай мнение

              Дали е луд е въпросът....И дали е същият и при Монбат или имаме пренасочване Монбат към Софарма
              Луд от гледна точка, че така продава, че цената не го интересува. Явно има много бройки, ама така не се продава като имаш голямо количество. Ти, ако имаш големи възможности и може да си купиш 500 хил акции ще му дадеш ли бид в момента, като сваля цената всеки ден с два три процента? Естествено, че ще изчакаш да видиш цената докъде ще падне. На мен ми харесва много дружеството, но се въздържам от покупи (много трудно )за да видя докъде ще върне.

              Коментар


              • Коригираха се
                Хахахах

                Коментар


                • Първоначално изпратено от abc Разгледай мнение
                  Експат в последните месеци поддържаха по 100 000 броя и в бида и в аска с разлика от 1-2 ст.
                  Маркетмейкъри, все пак..
                  Днес ордерът им в бида липсва...
                  Там си е

                  Коментар


                  • Експат в последните месеци поддържаха по 100 000 броя и в бида и в аска с разлика от 1-2 ст.
                    Маркетмейкъри, все пак..
                    Днес ордерът им в бида липсва...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от johny-bravo Разгледай мнение
                      Всичко тръгна от лудия продавач на Софарма. Който има още кеш е доволен Ако имаш излишни средства всеки месец от регулярния си доход високи цени не ти трябват. Въпрос на гледна точка. Аз не съм притеснен от случващото се, а гледам да се възползвам максимално.
                      Дали е луд е въпросът....И дали е същият и при Монбат или имаме пренасочване Монбат към Софарма

                      Коментар


                      • Всичко тръгна от лудия продавач на Софарма. Който има още кеш е доволен Ако имаш излишни средства всеки месец от регулярния си доход високи цени не ти трябват. Въпрос на гледна точка. Аз не съм притеснен от случващото се, а гледам да се възползвам максимално.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от lareman Разгледай мнение
                          Има много нови участници и страха ги кара да продават, да видим докъде.
                          и
                          И кои са тия нови участници ? Кума на Никалай Василев ,братчеда на Хари Тилев и стринката на Такев ?

                          Коментар


                          • И аз се чудя защо продават, нали държавата е стабилна, икономиката върви и има много пари..

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от lareman Разгледай мнение
                              Има много нови участници и страха ги кара да продават, да видим докъде.
                              Страх от какво?!? От ниски лихви по депозити?

                              Коментар


                              • Има много нови участници и страха ги кара да продават, да видим докъде.
                                мненията ми не са препоръка за покупко-продажба!

                                Коментар

                                Working...
                                X