IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
    Моята прогноза е че корекцията приключва някъде тук... между 680 и 670 точки. ЕТФ-а се намести, а продавачите при Софарма биват посрещнати твърдо от мажо. Има придвижване и по листването на Експат в Германия. И като четвърти, много силен индикатор, монтито Монти вкара прогноза за голям спад.. Чудесно!
    От мен малко по консервативно до 660.

    Коментар


    • Да приемем, че си прав..Можеш ли да прогнозираш след колко време ще има гръм и трясък, за да не паднем и да оглушеем,, Също да прогнозираш кога поне ще достигнем заветното ниво от 1000 пункта, така грешно предвидено от някои големи разбирачи и играчи още преди 3 години...
      Last edited by Kiro; 17.09.2017, 09:24.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
        За мен сме между 12-14- застой и безвремие..Тук не са важни само фазите, а и времето за което се случват..Един наивен въпрос- при кое управление има скок на БФБ и при кое застой..Направете и една простичка такава графика..Защо вече 8г. не искат да ни приемат в Шенген и не ни допускат даже до чакалнята на Еврозоната..Монти, ти каво ще кажеш..Другите имат ли мнение..
        Не Кире !! Двойното дъно 12 и 14 зад гърба ни и сме някъде към 15 с тенденцията да влезем с гръм и трясък в 16.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
          Моята прогноза е че корекцията приключва някъде тук... между 680 и 670 точки. ЕТФ-а се намести, а продавачите при Софарма биват посрещнати твърдо от мажо. Има придвижване и по листването на Експат в Германия. И като четвърти, много силен индикатор, монтито Монти вкара прогноза за голям спад.. Чудесно!
          Ще си го отбележа и тази прогноза ,както предишната за 1000 пункта през 2014 и много го други.. ....
          А нагоре колко ...?

          Коментар


          • Моята прогноза е че корекцията приключва някъде тук... между 680 и 670 точки. ЕТФ-а се намести, а продавачите при Софарма биват посрещнати твърдо от мажо. Има придвижване и по листването на Експат в Германия. И като четвърти, много силен индикатор, монтито Монти вкара прогноза за голям спад.. Чудесно!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 000 Разгледай мнение
              Щом си толкова убеден в гениалността си, направи анкето-"Вярватели в прогнозите на Монти" и виж резултата.Или си пребери егото в джоба и изчакай да видим резултата.И ако наистина вярваш в мечият тренд-пусни снимка на занулен портфейл.
              Ами през 2014 г имаше такава анкета ,ти къде беше.
              Аз , не занулявам портфеила си аз печеля от мечи тренд...

              А тези ,който четат алчните за бързо забогатяване бикове и изпадат в екстаз когато им се качи акцията с 2 ст....става страшно като се осъзнаят
              А че познах че борсата ще падне под 300 пункта през 2008/9 ,даже не претендирам че имам най точния най нисък резултат на Софикс през
              2014 г-430 пункта...
              Нещо не съм те срещал в дебатите през изминалите години що ли....?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение


                Ако верваш в шаманството, аз от 2009 г. съм негативен с един промеждутък,когато свалиха Борисоф през 2013 г...
                Ти имаш ли сестра курва....
                щото аз нямам ..
                Ама нямам и сестра...
                Аман от профани...
                Ти им обясняваш възможност която е над 60 % вероятност а те гледат в една точка и тъпо се усмихват...
                нищо лично но си носител на генийте на челнобилското поколение , нямат никакви ценности но и акъл нямат...
                Нищо лично...
                Ама една година бичи маркет и 9 г. на запад и да нямате и една мозъчна гънка да помисилите че идва торнадо...
                Е то няма да ви хване..
                НалЕ..
                Щом си толкова убеден в гениалността си, направи анкето-"Вярватели в прогнозите на Монти" и виж резултата.Или си пребери егото в джоба и изчакай да видим резултата.И ако наистина вярваш в мечият тренд-пусни снимка на занулен портфейл.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                  За мен сме между 12-14- застой и безвремие..Тук не са важни само фазите, а и времето за което се случват..Един наивен въпрос- при кое управление има скок на БФБ и при кое застой..Направете и една простичка такава графика..Защо вече 8г. не искат да ни приемат в Шенген и не ни допускат даже до чакалнята на Еврозоната..Монти, ти каво ще кажеш..Другите имат ли мнение..
                  За чуждите инвеститори стои един голям проблем...
                  Мутрафон премиер и корумпирана съдебна и разследваща власт...
                  Следва загубени морални и човешки ценности от главата към опашката...
                  В момента Гроб е обвързал нашите фирми ,нашите кметове ,нашите прокурори ,нашите съдии ,нашите кадри и т.н..със омерта за бъдещ просперитет...
                  Всички те се крепят на властта ,поръчките на фирмите , заплатите , комисионните и т.н.
                  Само като чуят че ще се промени реда в държавата и почва рев че идват комунистите , седерастите ,чалгаджиите и т.н.
                  Истината че другата година по това време ще сме пред избори ,който Тиквата ще загуби катастрофално...
                  Не е препоръка..
                  Недоволните ще гласуват за Чалгаджията и червените и ще имат равен процент...
                  Не ме радва но това е бъдещето...
                  Но това Ще е бъдещето...
                  Ще има промяна на изборната система и тя ще бъде или президенско управление или двукамерен мажоритарен парламент...

                  Коментар


                  • Вярвате ли в приказката за трите прасенца или не ,това е въпроса.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 000 Разгледай мнение
                      Щом Монти е негативен ,значи ще разстем!

                      Ако верваш в шаманството, аз от 2009 г. съм негативен с един промеждутък,когато свалиха Борисоф през 2013 г...
                      Ти имаш ли сестра курва....
                      щото аз нямам ..
                      Ама нямам и сестра...
                      Аман от профани...
                      Ти им обясняваш възможност която е над 60 % вероятност а те гледат в една точка и тъпо се усмихват...
                      нищо лично но си носител на генийте на челнобилското поколение , нямат никакви ценности но и акъл нямат...
                      Нищо лично...
                      Ама една година бичи маркет и 9 г. на запад и да нямате и една мозъчна гънка да помисилите че идва торнадо...
                      Е то няма да ви хване..
                      НалЕ..

                      Коментар


                      • Явно в този форум не се харесват хора като мен, а хора които знаят ''справедливите'' стойности на акциите. Това е последното мнение на ника Бик в атака. Хайде, четете си мненията за ''справедливите'' стойности на акциите и си живейте живота!
                        Събитията не винаги отговарят на очакванията!

                        Коментар


                        • Щом Монти е негативен ,значи ще разстем!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от stabwound Разгледай мнение

                            Е няма как при охранитела на диктатора, който премиерства на воля, да имаме прогрес, Шенген, ръст и така нататък.
                            -1

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                              За мен сме между 12-14- застой и безвремие..Тук не са важни само фазите, а и времето за което се случват..Един наивен въпрос- при кое управление има скок на БФБ и при кое застой..Направете и една простичка такава графика..Защо вече 8г. не искат да ни приемат в Шенген и не ни допускат даже до чакалнята на Еврозоната..Монти, ти каво ще кажеш..Другите имат ли мнение..
                              Е няма как при охранитела на диктатора, който премиерства на воля, да имаме прогрес, Шенген, ръст и така нататък.
                              М.... . ш..... ..й.о!

                              Коментар


                              • За мен сме между 12-14- застой и безвремие..Тук не са важни само фазите, а и времето за което се случват..Един наивен въпрос- при кое управление има скок на БФБ и при кое застой..Направете и една простичка такава графика..Защо вече 8г. не искат да ни приемат в Шенген и не ни допускат даже до чакалнята на Еврозоната..Монти, ти каво ще кажеш..Другите имат ли мнение..

                                Коментар

                                Working...
                                X