IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Сънувах нещо снощи ама не знам дали е реално или съм гледал science fiction и съм задремал ..
    ....та въФ филма се разправя как от едно далечно море щели да инвестират на родната борса ама требе дяловете малко да олекнат ...
    Какви дялове, какви пет лева ...Абе колко смотани сценаристи има на тоя свят
    Довечера пак ще ръчкам по HBO ...
    п.с. дали пък не ставаше въпрос за близко море
    Last edited by Protokol; 18.09.2017, 13:41.
    За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

    Коментар


    • Абе момци , тия мечета направи на разсипаха бе.......само ша гледаме и ша роним сълзи ли ?

      Защо по дяволите държавата не се намесва
      Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

      Коментар


      • Вицът на деня:
        БХ - "Свалихме безработицата на 5%!"
        Та ние сме вече 1-ви в света!..


        Коментар


        • ETF-а мултиплицира малко нещата.. както нагоре, така и надоле.. но пък поне вече никой няма да се оплаква от скучна борса..

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
            На БФБ Фибоначи трябва да се нарича Тиквачи- Черешачи..
            И да допълним, че сме държава на Цаците и на Детето Чудо, както чух да го нарича Татяна Дончева в събота добре облечения и охранен бизнесмен в отговор на въпроса за Дунарит на кого е станал жертва.

            Коментар


            • Софка се опитва да счупи зъбките на дяволчето на 666.
              Да и стискаме ли палци ?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Иван Давидов Разгледай мнение
                Много интересно движение на борсата през последната седмица. Още по-интересното е, че при някои агресивни фондове (ДСК, ОББ и Карол) се забелязват тегления, т.е. спадът не е съвсем спекулативен. Въпросът сега е дали тези тегления ще продължат и през следващите седмици...
                При ОББ Акции има спад, но той се дължи и на спада на активите. Тегления и за 1 млн. няма, а според бюлетина им държат около 20% кеш, с който без проблем би трябвало да поемат такава сума при размер на фонда около 30 млн. По скоро самите те кешират, защото предния месец кеша им беше около 16%, а сега е 20. По-скоро оттам идват разпродажбите, а не от теглене. Но пък може просто да спекулират самите те, иначе не виждам причина да увеличат процента кеш във фонда в този момент, освен ако нямат голяма заявка за теглене от някой ПФ, но то там и да има най-вероятно ще се прехвърлят директно акции, а не кеш. За ДСК и Карол не съм гледал

                Коментар


                • На БФБ Фибоначи трябва да се нарича Тиквачи- Черешачи..

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
                    Споко момци, сега ще обърнем палачинката
                    dex, не е там проблема дали сме спокойни или не, аз не съм се запритеснил, защото съм от дълго време тук и съм видял какво ли не на нашата борса. Въпроса и проблема е, че в тази наша държава само се имитира някакво подобрение и реформи, а всъщност не мърдаме и метър напред. Имаме нелоши компании в България, но няма как да вървим напред когато имаме неработещи институции и липса на промени. Неслучайно спряха и външните инвестиции и то при положение, че има толкова много кеш.

                    Коментар


                    • Здравко, много си прав..Ще продължават да ни поздравяват докато ги избираме и крепим..Нали и във форума си имат фенове..Очаквам да ги защитят, колкото и да е смешно..

                      Коментар


                      • скорпион, ми що влизаш в акции от софикс, дръж акции извън него няма да имаш такива проблеми Ей го на 100% свилоза портфейл, никва диверсификация, сичко ми е на 6. Извън софикс, компанията се развива, нямам проблем с фонда, дяловете му, ала бала, перфектно...

                        анализатор, отправи си въпроса към някой, който не вярва на техническия анализ, аз си го ползвам
                        Last edited by pepe1234; 18.09.2017, 12:03.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение

                          за тези дето питаха до къде ще коригира софикс, по фибуначи 620 за корекцията
                          нали не вярвахте на фибоначито

                          Коментар


                          • Чувствам се като в Титаник...потъвам, заобиколен от айсберги по много позиции. Флагмана ще помага за изплуването...
                            Мненията ми не са препоръки. Имам само една препоръка - не губете пари.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение
                              Интерсено става доста, може би след месец два три, ще с включа за някоя покупка. Сега ще гледам пързалка....
                              за тези дето питаха до къде ще коригира софикс, по фибуначи 620 за корекцията ми излезе
                              Last edited by pepe1234; 18.09.2017, 11:55.

                              Коментар


                              • Софармата трябва да я прекръстим на "Флагмана". От там тръгнаха нещата. А Флагмана не е никакъв флагман вече

                                Коментар

                                Working...
                                X