IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Ти си играча.Въртиш демото и спамиш по цял ден.. Аз от 28г. Не съм бил на държавна служба..Пак спамиш без да четеш..

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
      В Доклада за глобалната конкурентоспособност на Световния икономически форум България вече е на 49-та позиция - с едно място по-добро от миналата година. Друго е интересно. Анкетираните, които са посочили петте най-проблемни показателя за правене на бизнес в България, са посочили на първо място „корупцията“, на второ – „неефективната правителствена бюрокрация“, а на трета (внимание!) – „данъчните ставки“. Представяте ли си, българският бизнес поставя в лошата класация като трети основен проблем данъците! Явно са им високи! Някои ще кажат, че те сигурно са имали предвид осигуровките. Едва ли само тях са имали предвид. А сигурен съм, че и осигуровките рекордно да паднат, данъците ще продължават да бъдат сериозен проблем за представителна част от нашия бизнес...

      Явно е проблем на манталитет..
      Кире, к'ва стана сега? Беше почнал подред да ни квалифицираш като чиновници, а от този пост излиза, че ти не си предприемач!?

      Коментар


      • Хайде бабо мецо - изяж ги
        Не е препоръка... !!!
        "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

        Коментар


        • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение

          Изяснаваме позиции... според трафика... асансьорите и метрото... ама... Суджуци напролет ще има!
          Абе, общо взето, ти и онова прецаканото се превърнахте в най-големите писачи на безсмислици в темата. Даже и вие не можете да си разберете, кво сте писали.
          Last edited by Три без коз; 27.09.2017, 14:44.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Minka Разгледай мнение

            Нищо не съм казал, само постнах кво намерих в нета.
            Аз съм умерен реалист, цитирам: "When you come to the fork in the road, take it!" Yogi Berra
            Last edited by Три без коз; 27.09.2017, 14:32.

            Коментар


            • днес почивен ден ли е в българско?

              Коментар


              • В Доклада за глобалната конкурентоспособност на Световния икономически форум България вече е на 49-та позиция - с едно място по-добро от миналата година. Друго е интересно. Анкетираните, които са посочили петте най-проблемни показателя за правене на бизнес в България, са посочили на първо място „корупцията“, на второ – „неефективната правителствена бюрокрация“, а на трета (внимание!) – „данъчните ставки“. Представяте ли си, българският бизнес поставя в лошата класация като трети основен проблем данъците! Явно са им високи! Някои ще кажат, че те сигурно са имали предвид осигуровките. Едва ли само тях са имали предвид. А сигурен съм, че и осигуровките рекордно да паднат, данъците ще продължават да бъдат сериозен проблем за представителна част от нашия бизнес...

                Явно е проблем на манталитет..

                Коментар


                • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение

                  Благодаря! Викаш - да купуваме "картони" ?!?
                  Нищо не съм казал, само постнах кво намерих в нета.
                  Аз съм умерен реалист, цитирам: "When you come to the fork in the road, take it!" Yogi Berra
                  Last edited by Minka; 26.09.2017, 23:16.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Minka Разгледай мнение
                    Успехи на всички!!!
                    Благодаря! Викаш - да купуваме "картони" ?!?

                    Коментар


                    • Успехи на всички!!!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                        Не се карайте, един автобус играчи сме, все ще се намери място !!))...
                        Изяснаваме позиции... според трафика... асансьорите и метрото... ама... Суджуци напролет ще има!

                        Коментар


                        • Не се карайте, един автобус играчи сме, все ще се намери място !!))...
                          Не е препоръка... !!!
                          "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Технически анализатор Разгледай мнение
                            Много "тарикати" и "разбирачи" се навъдиха последно време и чак и акъл взеха да дават! А къде бяха, когато трепехме мечките от бой и ги карахме да плачат, като дете на което са взели играчката?
                            SOFIX , извинявай, че ти създавам неудобства и драскам в темата за оптимизъмА негативи. Взимам си бележка. Ще отворя другата. п.п. Не съм песимист
                            Last edited by maverik; 26.09.2017, 17:57.

                            Коментар


                            • Много "тарикати" и "разбирачи" се навъдиха последно време и чак и акъл взеха да дават! А къде бяха, когато трепехме мечките от бой и ги карахме да плачат, като дете на което са взели играчката?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                                Аз смятам ,че е твърде рано да се приложи и задейства като в оня виц чпен 66 алинея З ,което означава изнасилване
                                на едър рогат добитък с убийство.
                                Ся, нЕма да употребяваме груби думи и т.н. (да не плашим стадото) Едно време с такива изрази си служеше един друг участник във форума, който по-късно разбрах, че се оказа абсолютно прав!

                                Коментар

                                Working...
                                X