IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Luk
    Ти нали си с една опъната тел между ушите, която ги държи да не паднат.
    Лук, в какъв цвят свети меча !? Дано свети и да не му спрат в скоро време тока )))
    Не е препоръка... !!!
    "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Maverik
      Всеки си има глава..., уши..., а между ушите в главата какво има...??? Не знам...
      Недей с лошото - О2 е свестен)) Добра вечер на компанията
      Не е препоръка... !!!
      "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

      Коментар


      • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение

        Някой да карам да вярва в моето мнение...?!? Далеч съм от тази мисъл... Всеки си смята... Ти сподели мнение... Попитах те... Всеки си има глава..., уши..., а между ушите в главата какво има...??? Не знам...
        Ти нали си с една опъната тел между ушите, която ги държи да не паднат.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
          Отишли двама сърби на корида в Испания. Както си гледали коридата, единият паднал на арената. Бикът го подгонил и той започнал да бяга.
          Тогава другият се провикнал от трибуната:
          - Брате Зоране, не можеш бега толкова бръже, щото ще добиеш инфаркт!
          - А ти що сакаш да добием, теле ли?..
          Те такива приказки си разказвайте тук....

          п.п. Кире, нищо лично...ама е баш за тук!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от O2 Разгледай мнение

            А защо твоята правота да е верната ???? Остави всеки да си смята
            Някой да карам да вярва в моето мнение...?!? Далеч съм от тази мисъл... Всеки си смята... Ти сподели мнение... Попитах те... Всеки си има глава..., уши..., а между ушите в главата какво има...??? Не знам...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение

              Това... да си прав... е твое свещенно право и избор! Ама, дали твоята правота е вярната посока на реалността..., макар и седнал?!?
              А защо твоята правота да е верната ???? Остави всеки да си смята

              Коментар


              • Защо ми е такова оптимистично, не знам. Може би защото апокалиптосчетата вдигат прах и пепел в темата.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от O2 Разгледай мнение
                  Не ми пука кой ми Верва..... важното е да съм прав.. макар и седнал
                  Това... да си прав... е твое свещенно право и избор! Ама, дали твоята правота е вярната посока на реалността..., макар и седнал?!?

                  Коментар


                  • Не ми пука кой ми Верва..... важното е да съм прав.. макар и седнал

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от O2 Разгледай мнение
                      Споко, и това ще стане ..... и то скоро
                      Казваш... софка скоро я чака нов 60-70% ръст...??? А вЕрват ли ти? В петък може и да ти повЕрват... ))))

                      Коментар


                      • Пичове и пички, не си губете времето в тази тема,, ами идете в сериозната тема където можете да научите нещо...
                        Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение

                          Що не излизат при тая еФтиния парите от дюшеците...???
                          Някои ще си порят дюшеците, други ще си късат ризите ...​​
                          За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                          Коментар


                          • Споко, и това ще стане ..... и то скоро

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                              Нали знаеш ,че когато определени тарикати започнат да ревът за апокалипсис настава голямо ослушване.Пари има ,но лежат под дюшециете
                              и чакат да видят кой е прав и кой седнал.
                              Що не излизат при тая еФтиния парите от дюшеците...???

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                                Нали знаеш ,че когато определени тарикати започнат да ревът за апокалипсис настава голямо ослушване.Пари има ,но лежат под дюшециете
                                и чакат да видят кой е прав и кой седнал.
                                Ако не е Софарма и ЕТФа пазара е крайно неликвиден от няколко седмици и е нормално да върне малко за да влязат нови пари. 30 хилки за ден на 14- те най ликвидни компании е недопустимо !

                                Коментар

                                Working...
                                X