IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • http://www.investor.bg/biudjet-i-fin...n-evro-248696/

    Коментар


    • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

      Това е първото което ще направят
      То това ги отблъсква
      Между другото и Румъния и дори Унгария че и Германия са с отрицателен естествен приръст на населението,просто те са 5-6 позиции по добре от нас което едва ли е решаващо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
        Прав си, но наполовина.... Не влиза свеж кеш, не също така и не излиза. За мен второто е по-важно защото в тоя малък клуб на спекуланта паникьори липсват и кратки изсипвания ги праеят "вътрещарите"... Тия където държат хартийките няма да позволят да им ги вземат набедените Жентълмени с бели якички ...
        Така, че ситуацията е патова , но .... купувачите са на полусъединител .... докато " държачите" си го местят пт левия в десния ...
        Аз друго виждам продавачите в момента не са на зор ,виждат че купувачи няма и не бързат Мечката е дресирана
        Тук Женталмените са много по малко от колкото си мислиш ,тези с белите якички имат още от горещия картоф и искат го разкарат но няма хора Сериозни и с ръкавици

        Коментар


        • Според мичетата при предстоящо председателство на ЕС тук ще има апокалипсис и борсата ще пада. Е такива глупости не съм очаквал, че ще чуя някога.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

            Сега като паднат листата може да видиш някой заблуден играч иначе свеж кеш забрави
            Прав си, но наполовина.... Не влиза свеж кеш, не също така и не излиза. За мен второто е по-важно защото в тоя малък клуб на спекуланта паникьори липсват и кратки изсипвания ги праеят "вътрещарите"... Тия където държат хартийките няма да позволят да им ги вземат набедените Жентълмени с бели якички ...
            Така, че ситуацията е патова , но .... купувачите са на полусъединител .... докато " държачите" си го местят пт левия в десния ...
            За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

            Коментар


            • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

              Лобос, кой ще седне да ти анализира демографската картина в БГ? Ще гледат региона, общите коефициенти на Софикс, макро данните, тренда, и ликвидността.

              Истинският ни проблем е ликвидността аз и затова се надявам на корекция която ще вдигне ликвидността. Вътрешно за страната съм съгласен че корупцията, липсата на правосъдие, и демографията са ОГРОМНИ проблеми но тези фактори няма да са решаващи за инвестиции от по няколко милиона евро на БФБ.
              Това е първото което ще направят
              То това ги отблъсква
              Last edited by lobos; 18.10.2017, 21:41.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

                Защо мислиш че ЕТФ няма успех на вън ?
                Никой няма да инвестира един цент в държава с Отрицателен прираст
                Лобос, кой ще седне да ти анализира демографската картина в БГ? Ще гледат региона, общите коефициенти на Софикс, макро данните, тренда, и ликвидността.

                Истинският ни проблем е ликвидността аз и затова се надявам на корекция която ще вдигне ликвидността. Вътрешно за страната съм съгласен че корупцията, липсата на правосъдие, и демографията са ОГРОМНИ проблеми но тези фактори няма да са решаващи за инвестиции от по няколко милиона евро на БФБ.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                  Това е , ... Но тия отвън гледат отдалеч някакъв пушек.. а то ще се окаже , че местни тарикати запалили стърнище ... дребните гризачи ще дадат фира , но ще има обилна паша след време ...
                  Не всеки ще се възползва от предимството да вижда процесите отблизо . Дано усетите накъде духа вятъра ...
                  Засега съм hold - защото мисля, че в следващите месеци ще видим сериозен възходящ ипмулс ...
                  Сега като паднат листата може да видиш някой заблуден играч иначе свеж кеш забрави

                  Коментар


                  • Никой не ми отговори, кога поемаме председателството на ЕС.
                    Last edited by Три без коз; 18.10.2017, 21:45.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

                      Защо мислиш че ЕТФ няма успех на вън ?
                      Никой няма да инвестира един цент в държава с Отрицателен прираст
                      Това е , ... Но тия отвън гледат отдалеч някакъв пушек.. а то ще се окаже , че местни тарикати запалили стърнище ... дребните гризачи ще дадат фира , но ще има обилна паша след време ...
                      Не всеки ще се възползва от предимството да вижда процесите отблизо . Дано усетите накъде духа вятъра ...
                      Засега съм hold - защото мисля, че в следващите месеци ще видим сериозен възходящ ипмулс ...
                      За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                        Привет, ако има такава възможност предпочитам да съм на близо .

                        п.п. едно е да падаш от 1 900, друго е от 660
                        Добре е да сме наблизо но не и в мелето Аз лично не съм виждал липса на бидове по ликвидните акции но НЕ искам и да виждам




                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение

                          Мисля че сценариите за които писах могат да се осъществят и без чужд инвеститор,с други думи със собствени средства нали това коментираме до сега.А чужденците щом допреди няколко години са били тук ,напълно е възможно отново да дойдат- тогава прираста не се е различавал особено от сегашното положение
                          Тогава бе друго ,и сега има продавачи на хартии колкото искаш въпроса е Кой ще купува
                          Тогава чужденците са очаквали друго от БГ но то не стана ,по скоро Бг ги изненадаха с корупция и квото се сетиш на ли гледаш кво си гласуваха днес за заплатите кво да говорим повече

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение

                            Мисля че сценариите за които писах могат да се осъществят и без чужд инвеститор,с други думи със собствени средства нали това коментираме до сега.А чужденците щом допреди няколко години са били тук ,напълно е възможно отново да дойдат тогава прираста не се е различавал особено от сегашното положение
                            Искаш да кажеш от преди 10 години са тук .....
                            Сега излизат послеедните.....
                            Първо гърците са хванаха на уловката през 2010 г и не можаха после да излезат ама хич ,сега румънците са го закъсали ,но нови балами освен албанци не виждам на хоризонта да се появят.......

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

                              Виж сега за да дойде чужденец той гледа доста напред може би над 50 години за големи инвестиции и кво вижда тук Прираст ОТРИЦАТЕЛЕН
                              Корупция колкото искаш ,тогава защо някой голям инвеститор да си слага таралеж в гащите ,може да погледне съседна Румъния и едва ли там ще е по зле от тук
                              Първото правило за дългосрочна инвестиция от големите банки и инвеститори е Приръста
                              Мисля че сценариите за които писах могат да се осъществят и без чужд инвеститор,с други думи със собствени средства нали това коментираме до сега.А чужденците щом допреди няколко години са били тук ,напълно е възможно отново да дойдат- тогава приръста не се е различавал особено от сегашното положение

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                                Едно и също е .....
                                Ако се замислиш....и портфеила е еднакъв.....
                                А представяш ли си ралито до 2800, а ти за пореден път си изпуснал влака.

                                Коментар

                                Working...
                                X