IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение

    МаХни, махни... издъних се....

    Стареца "пръдна"... смятай утре к'во ще е ... Сега ще видят ликвидност... А до Димитровден....
    Не разбрах ние скачени съдове ли сме със "стареца" ??

    Коментар


    • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

      Виждам че търсите нов оптимизъм но пара за БФБ няма в момента.
      МаХни, махни... издъних се....

      Стареца "пръдна"... смятай утре к'во ще е ... Сега ще видят ликвидност... А до Димитровден....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
        Виждам че търсите нов оптимизъм но пара за БФБ няма в момента.

        Китайците искат да инвестират при определени условия с гаранции от държавата а и ние не сме им важни. Тая статия е прах в очите и доказателство за това е че е писана Януари 2016 и пара нема все още

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Ferry Разгледай мнение

          и каква я вършат китайците с българия?
          'щото същото можеш да напишеш и за турците каква я вършат.
          http://www.standartnews.com/mneniya-...ya-319454.html

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
            Мани тези рептили евреи,гледай каква я вършат китайците с България........
            и каква я вършат китайците с българия?
            'щото същото можеш да напишеш и за турците каква я вършат.

            Коментар


            • Стегнете се бре... Ше ми провалите прогнозата... ))))))))))))))

              Коментар


              • Мани тези рептили евреи,гледай каква я вършат китайците с България........

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Ferry Разгледай мнение

                  ....техническото време за решаване на проблеми с германците понякога е разтегливо понятие.
                  тук трябва да се отчете и факта, че във ФФМ текат сериозни оптимизации - технически и административни, заедно с куп съдебни дела за стотици милиони - след провала на сливането на FSE c LSE.
                  Фери, колко да е разтегливо... понятието...?!?
                  Не може да си участник в този форум и да баламосваш хората, благодарение на голяма част от тях, си това, което си...
                  Прилича ми на ОД с неговите пускания тук... да съберем един капитал от рибоците / безплатен/, а после к'во ще стане...

                  Първоначално изпратено от Ferry Разгледай мнение
                  фонда на "Никиту" със сигурност никой го не бръсне за слива и го пускат по "каналният" ред за преглед, уточняване и регламентации за листване, което може да отнеме повече време от допустимото.
                  Това е ясно - кой ги брои за слива... Ама дразни... 1 месец не моЕ да стигне инфото по електронен път... и балъците вярват... А после... Ама що така стана.... Ами така... да си Фнимавал в картинката...

                  Първоначално изпратено от Ferry Разгледай мнение
                  по честен начин тук добри пари НЯМА как да се направят.... няма да споменавам плачевната ликвидност, която е НАЙ-ГОЛЕМИЯТ стопер за нормална търговия.
                  Е какво промениха от предходната криза, какви уроци научиха...? Затова и мнението ми е такова...

                  п.п. Затова казах на Голямата меца - Винаги времето ли ще решава проблемите?!? А дали ще ги реши...?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                    Ами това какво е от пръдня боя лиhttp://www.investor.bg/evropa/334/a/...nomika-248733/
                    Не знам... питай владко...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение

                      Кои спекуланти... тия от форума... са инвеститори... дългосрочни...!

                      Външните... излязоха и излизат..., /консервите се надяват - залагат/.... никитУ... събра едни кинти... чужди... и сега... 1 месец с "франкфуртската гара" не може да се свърже, в 21 век..., / Лондон отдавна Утече... / по електронен път...., ама..., проблема не бил в България...не знам... имам едно... силно не добро усещане за "Продължаваме..."
                      нека оставиме експат настрана. техническото време за решаване на проблеми с германците понякога е разтегливо понятие.
                      тук трябва да се отчете и факта, че във ФФМ текат сериозни оптимизации - технически и административни, заедно с куп съдебни дела за стотици милиони - след провала на сливането на FSE c LSE.
                      фонда на "Никиту" със сигурност никой го не бръсне за слива и го пускат по "каналният" ред за преглед, уточняване и регламентации за листване, което може да отнеме повече време от допустимото.

                      а шепата кокошкари плещещи тук от години са всеизвестни.... те са достатъюно материално и ментално обременени, за да ги взима някой насериозно.

                      по-лошото е, че след годините на пожар и разстрел на бфб, много от тях сега са се сдушили помежду си и с ИП-тата и действат задкулисно за да избият нещо от загробените вложния в тапети. (пример: участник "Батя")

                      по честен начин тук добри пари НЯМА как да се направят.... няма да споменавам плачевната ликвидност, която е НАЙ-ГОЛЕМИЯТ стопер за нормална търговия.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение

                        Ако искаш вярвай... винаги има смисъл... да се продават... както и да се купува... ако има бид... (Y)
                        Ами това какво е от пръдня боя лиhttp://www.investor.bg/evropa/334/a/...nomika-248733/

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                          Истината е ,че докато се разправяме някой позиции вече спаднаха до дъната си отпреди година и няма смисъл да се продават.
                          Ако искаш вярвай... винаги има смисъл... да се продават... както и да се купува... ако има бид... (Y)

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение

                            Кои спекуланти... тия от форума... са инвеститори... дългосрочни...!

                            Външните... излязоха и излизат..., /консервите се надяват - залагат/.... никитУ... събра едни кинти... чужди... и сега... 1 месец с "франкфуртската гара" не може да се свърже, в 21 век..., / Лондон отдавна Утече... / по електронен път...., ама..., проблема не бил в България...не знам... имам едно... силно не добро усещане за "Продължаваме..."
                            Истината е ,че докато се разправяме някой позиции вече спаднаха до дъната си отпреди година и няма смисъл да се продават.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                              Не е нито полки, нито Ташунко. Факушка е. Липсваше. Липсва и хилядопутника Цар Симеон Велики. Голям колорит бяха .... Дет'се вика това днешните апокалитоси, апокалиптоси ли са ? Едно време какви апокалиптоси имаше ехеее........
                              Ще уцелят ама малко избързват ми се струва .....
                              Забравил си да добавиш и Форекс Мастъра, макар че той е от по-късните.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Ferry Разгледай мнение

                                ....ще я лашкат тая борса само спекулантите и престъпните структури в бг-то
                                Кои спекуланти... тия от форума... са инвеститори... дългосрочни...!

                                Външните... излязоха и излизат..., /консервите се надяват - залагат/.... никитУ... събра едни кинти... чужди... и сега... 1 месец с "франкфуртската гара" не може да се свърже, в 21 век..., / Лондон отдавна Утече... / по електронен път...., ама..., проблема не бил в България...не знам... имам едно... силно не добро усещане за "Продължаваме..."

                                Коментар

                                Working...
                                X